1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

danisimus (žádost o Unban na IRC)

Vlákno v 'Archiv' založil danisimus 11. prosince 2011.

1. danisimus

danisimus Registered

Ahoj Ahoj ani nevím jak bych začal tak to řeknu prostě jednoduše jednoho dne sem se chtěl přihlásit na IRC poptat se pokecat atd ale naskočila mi tam Chyba... nějak sem jí nečetl tak sem to neřešil.. no říkal sem si je to jedno pujdu tam třeba zítra nebo po nějaké době. Někdy po uplynutí nějakého času sem tam chtěl jít znova ale "Chybu" jsem si přečetl Zjistil sem že mám Ban.. Trochu sem se zděsil proč mám ban když sem chtěl pokecat s pár lidmi co na Majnu hráli semnou atd no trochu si zavzpomínat však to znáte.. Byl sem myslím neproblémový až na Pár sporů s TooSexym a SKARIJJEM no ale nic moc vážného to nebylo.. Rád bych o unban požádal na mumblu ale Moderátoři sou furt v Just For Us a tam já nemám přístup :) Tím prosím o unban a nebo mi sem aspoň napsat za co je abych se mohl trochu hájit :) Děkuju Danisimus
    PS: TooSexy pokud to čteš.. Napsal sem si do vyhledávání Danisimus a našlo mi to nějakej atentát na Divadlo.. v tu dobu sem na serveru nehrál :) chci se zeptat i když je to hra v jakém je myšlená smyslu?
    + Screen s chyby na IRC

Přiložené soubory:

2.  
  3. Slepice1

Slepice1 Registered

Takže ban ve hře by si měl mít pokud ti ho LordF dal za zabíjení mě na lodi když ještě nebyl teamdeatmatch. A byla arena tak si mě spolu s jinými hráči pořád zabíjel. Screeny mám.

4. danisimus

danisimus Registered

Tady se bavím o unbanu na IRC ne ve hře :) ve hře ban nemám a dal mi ho NepsterCZ a s tim sem to už dořešil :)

5. danisimus

danisimus Registered

Jediné vysvětlení je že by někdo měl stejnou IP ale to se mi jako moc možné nezdá možná jen blbá náhoda :)

6. Turok

Turok Registered

Z té fotky není jasně poznat jestli máš ban, udělej fotku celé stránky.

7. danisimus

danisimus Registered

Hmm teď mi to hodilo trochu něco jiného
    Možná to bude jen chyba nevím..

Přiložené soubory:

8. danisimus

danisimus Registered

Ok teď to bude na 100% chyba ale předtím mi to házelo že sem zabanovanej :( kdyby jste věděli co s tim byl bych rád

9. Turok

Turok Registered

psalo ti to na konci té zprávy (+b) ?

10. danisimus

danisimus Registered

Předtím nevim ale teď ne..

11. czp

czp Registered

Máš d-line. To je ban na server, ale ne od nás. Stává se to, když ses podezřelej že hostuješ proxynu. Stáhni normálního klienta a zkus to znova.

Sdílej tuto stránku