1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Comunista_CZ Žádost o un-ban

Vlákno v 'Archiv' založil Comunista_CZ 01. února 2015.

1. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

Zdravím opět se pokouším omluvit vše administrátorům, moderátorům co byli nějak poškozeni a jednomu hráči který byl taky při tomto konfliktu poškozen důvodem bylo to že jsem byl v Pískovně kde jsem těžil písek a jak jsem těžil přišel daný hráč už si bohužel nevzpomínám na jméno ale ze shiftem jsem na něj koukal měl jsem diamantové nástroje on mne jen tak zapálil a o nástroje jsem přišel... což mne docela hodně naštvalo a jelikož jsem dřív byl rapl tak jsem se hodně rychle "nasral" a začal se hádat a nadávat ostatním protože se do toho začali montovat a když mi nechtěl vrátit to o co mě tenkrát připravil tak jsem ho prostě zabil a věci spálil v metru (při tom jsem ho náhodou vyplavil lávou) byla to pomsta.. za to se omlouval "PremyslOre" tehdejší správce metra nevím jak je to teď po dobu co ban mám cca 2 roky jsem si uvědomil že v ČR / SK není žádný takový server a rád bych se vrátil a pokusil se začít znovu... a chtěl bych taky dokončit svůj starý projekt "Marcus De Janiero" na který jsem se musel vykašlat díky banu.. když vidím jeho neaktivitu tak bych ho chtěl nějak dát do kupy protože jeho nový starosta který byl zvolen po mne se taky nestará...

2.  
  3. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Ban udělil 02.11.2012 @MedvedPoo, ten se asi nevyjádří, pokud vezmeme stranou tyto dva verše:

http://forum.majncraft.cz/threads/comunista_cz.4595/
    http://forum.majncraft.cz/threads/Žadost-o-un-ban-comunista_cz.4603/
    http://forum.majncraft.cz/threads/zadost-o-snizeni-trestu-na-gulag.7822/

EDIT: Ještě jsem zapomněl napsat svůj názor - za mně spíš ne, kvůli tvému chování na fóru po banu.

Poslední úprava: 01. února 2015
    • Zábavné Zábavné x 2
  4. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

No jo bylo mi 12... A choval jsem se jak dement.. Poo už není admin/mod?

5. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Poo je dávno fuč. Na základě toho, jak dlouho máš od banu, bych ti to prominul, nicméně uvidíme co na to @Vergis (dal ti ban tady na fóru, takže si z té doby snad pamatuje něco víc).

Potěšilo mě, že se zlepšila gramatika, ikdyž by to pořád ještě mohlo být o něco lepší : -P

6. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

Bohužel na mne s té doby nejde moc zapomenout... :/ snažím se...

7. Vergis

Vergis Celebrita

To chování na fóru bylo fakt hrozné a na to, že se lidi výrazně mění, moc nevěřím (na to jsem tu viděl až moc důkazů o opaku), ale jsou to dva roky - šanci bych mu dal. Samozřejmě s podmínkou, jeden problém a konec.

Viděl bych to klasicky na ekvivalent dvou dvoubeden v gulagu (nevím, jak to teď přepočítáváte na vlnu). :)

• Líbí Líbí x 1
  8. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

Zdá se mi že jsem někde v therdu viďel 5 dvoj beden.

9. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Po domluvě s ostatními moderátory jsme rozhodli, že ti dáme jednu dvoubednu ve střižně, abys nám dokázal, že jsi ochotný pro hraní na serveru taky něco udělat.

Máš unban, řekni si ve hře ať tě nějaký moderátor portne do střižny.
    [DOUBLEPOST=1422906974,1422883556][/DOUBLEPOST]Odpracováno, propuštěn, přesouvám.

Sdílej tuto stránku