1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

CNC-MooCorp Stanice

Vlákno v 'Metro a doprava' založil erendis_ 28. srpna 2017.

1. erendis_

erendis_ Registered

Ahoj, jsem Erendis z Thunder Hill a představuji vám můj projekt. S @Toonu jsme se dohodli, že zkusíme výběh pro Mooshroom krávu a chestshop misek u naší odbočky CNC aby si mohli ostatní brát jídlo za cenu misky, 5 CR. Druhou pobočku jsem udělal u spawnu, linka na východ. Navrhuji tyto stanice rozmístit po páteři CNC a zároveň nabírám lidi kteří by byli schopní pomoct.

Na 1 stanici potřebujete
    Cca 16 planků
    Fence Gate
    2 Cedulky
    1 Chestku
    1 Mooshroom Cow
    64 Planks na misky-Nebo 64 Misek

Stanice vypadají následovně:
    http://imgur.com/a/F9i8H

Pokrytí: (plánované a dokončené)- Velmi Velmi Amatérská mapa
    http://imgur.com/a/eDeyP

Zaměstnanci (k 29.8.2017)
    Erendis
    Toonu4

Díky za názory
    Erendis
    Hromová Hora

Poslední úprava: 29. srpna 2017
    • Líbí Líbí x 6
  2.  
  3. Tybeos

Tybeos Legion

Na mě je ta acacie moc křiklavá. Mohli byste použít místo ní například Dark Oak? Chápu, že to chcete mít "sladěné," ale myslím si, že to pak bude vypadat líp. ;)

• Souhlasím Souhlasím x 2
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  4. erendis_

erendis_ Registered

@FighterCraft Jasně! Samozřejmě budou jiné varianty, jen na ně zatím nebyl čas a prostor, bude Oak, Birch,Spruce,Dark oak i již zmíněná Akácie. Prioritu budou mít temnější dřeviny jako Oak, Spruce a Dark oak.
    Birch a Akácie budou použity jen při nedostatku dřeva.

• Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
  5. Toonu

Toonu Registered

A město ti samozřejmě rádo přispěje naše bedny se dřevem na tento projektový záměr. Stačilo říct. :)
    Jak již psal Erendis, spolupracujeme spolu a můžete mě kdykoliv kontaktovat. Jinak bych doporučil dát do vlákna seznam lidí co na tom pracuje.

Ave! Toonu

• Souhlasím Souhlasím x 1
  6. erendis_

erendis_ Registered

Modi, žádám o schválení stánku na spawnu. Díky!

7. Webess

Webess Badmin

Nesúhlasím s tým, ak budeš používať náhodné drevo, a ak to bude len takto vykopané do steny. Určite to chce nejak nadizajnovať a používať taký materiál z akého je CNC.

Ako chceš kontrolovať/dopĺňať misky do obchodov? Prečo si zvolil pre obchody práve miesta, kde široko ďaleko nič nie je? Kde ho chceš dať na spawn?

Nepotrebuješ len vyjadrenie moderátorov, ale hlavne správcov CNC:
    Smer Čmelákov @TheZoonder
    Smer Luxor @Tr0jaN_
    Smer Vítkovice @Pompeius
    Smer End a KusBurg @Webess

Poslední úprava: 29. srpna 2017
    • Informativní Informativní x 1
  8. erendis_

erendis_ Registered

Dřevo bude Dark Oak. Kontrolování misek manuálně se podívám do shopů. Na spawn- z toho nápadu sešlo. Místa kde nic není- Sídla a lidé také potřebují jíst.
    @TheZoonder- Mám tvé svolení 1 Dark Oak krávomatu u rozcestí Reykholt- Čmelákov?
    @Tr0jaN_ Mám tvé svolení 1 Dark Oak Krávomatu u rozcestí k Yubehovi, Altgardu?
    @Pompeius - 50M Od Spawnu Krávomat, Hromová Hora-Radnice. Povolení?

9. Webess

Webess Badmin

Nepochopil si ma.

Čiže, keď je CNC z andesitu, tak bude z andesitu aj priestor pre kravu a bude pekne zasadený do steny CNC.

Ako som hovoril, nemá zmysel to dávať do oblastí, kde nič nie je. Prečo by to nemohlo ísť k nejakému najbližšiemu portálu?

Nemusíš sa nikoho pýtať na konkrétne stánky, oni si to tu nájdu a odpovedia ti... Na tej mape máš aj tak vyznačených viacero stánkov ako jeden, na ktorý sa pýtaš.

• Informativní Informativní x 1
  10. TheZoonder

TheZoonder Registered

Zdravím ve spolek,

ačkoliv Vaše nabídka může někomu připadat jakkoliv zajímavá či šlechetná, tak za sebe i Čmelákovské purkrabství můžu říci, že nemáme zájem o stavbu těchto výběhů a to hned z několika důvodů.

Výběh, jaký si nám ukázal prostě žádný styl nemá, buďto ať tedy má nějaké rozumné proporce, používá jednotné bloky a nějak vypadá nebo ať se snaží co nejvíce splynout s okolní stěnou CNC.
    Způsob jakým je výběh tvořen počítá s plochou stěnou, což naše Quartz-Dark Oak CNC nemá.
    Obecně si myslíme, že využívanost těchto občerstvovacích stanic bude nízká.

Jinak jsem se koukal, že si ji tam rovnou bez svolení švihnul, takže si teď přes víkend můžeš odvést tu svou Mushroom krávu a stěna půjde do původního stavu.

Jinak bych chtěl tímto všechny -kterých se tyto výběhy týkají- upozornit, že výběhy nesplňují podmínky Vyhlášky č. 208/2004 Sb., o minimálních standardech pro ochranu hospodářských zvířat.

S pozdravem a přáním pěkného dne
    TheZoonder

• Zábavné x 5
    • Souhlasím x 4
    • Líbí x 3
    • Informativní x 1
    • Kreativní příspěvek x 1
  11. Webess

Webess Badmin

Prosím, aby si z netheru odstránil všetky stanice, keďže si začal stavať bez povolenia.

Sdílej tuto stránku