1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Classic - Kraftovice

Vlákno v 'Creative - Classic' založil Georseus 23. prosince 2010.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. Georseus

Georseus Registered

Jednou se mi stalo, že jsem byl na jednom serveru Owner a stavěl jsem vlastní město.. Chtěl jsem udělat velkou stěnu a hranici..
    Jak bývá na hranici ta budova, tak.. jelikož to bylo v zimě, byla zasněžená, byl tam krb, ale zapomněl jsem vypnout roztékání a lávu vložil do krbu.. No, asi víte jak to dopadlo.. Celé město zatopené lávou a server uložen..:D

2.  
  3. alesekmoravecdeleted

alesekmoravecdeleted Host

!!!---censored---!!!To člověka naštve....:yuck:

• Oživování mrtvého vlákna Oživování mrtvého vlákna x 7
    • Turbodemence - Naprosto nevhodný příspěvek Turbodemence - Naprosto nevhodný příspěvek x 5
    • Facepalm Facepalm x 1
  4. Trip

Trip Technikátor

Proč, prosimtě, otvíráš téma staré málem dva roky... Dej si voraz, tyhlety tvoje příspěvky nemají žádnou cenu.

EDIT: uděleno varování.

5. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Ty víš, jak fungují Warny? Nikdo včetně @dwi ho na to nebyl schopen přijít :D

6. Trip

Trip Technikátor

@utheraptor
    S XenForem mám už nějaké měnší zkušenosti - i tak na tom nevidím nic složitého. V administraci se nastaví počet bodů, který je maximální a po jeho dosažení bude uživatel automaticky na konfigurovatelnou dobu zabanován. Pod příspěvkem je tlačítko warn, kde se nastaví důvod, expirace (výchozí hodnota 1 měsíc) a počet bodů, které varování přidá. Pak je tam ještě comment, to je například vysvětlení, uvidí to jen lidé, co na to mají speciální oprávnění. Vysvětlení pro uživatele se dává do toho políčka nahoru ;).

Když proklikáš ty záložky v tom formuláři, můžeš ještě automaticky otevřít konverzaci s upozorněním nebo smazat příspěvek, za který jsi varoval :).

• Děkuji! Děkuji! x 1
  7. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Všechno až na to, jak přesně fungují ty body jsem si domyslel. Nevíš, jak je to nakonfigurované tady?

8. Trip

Trip Technikátor

Nemám tušení, ale myslím, že výchozí je 5. Možná 3, fakt nevím, to se zeptej @dwi nebo jiných, s oprávněním přístupu do administrace ;).

9. dwi

dwi God

Lock :D

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
    • Užitečné Užitečné x 1
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku