1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz Chyba Launcher Ubdater

Vlákno v 'Diskuze' založil Fanda278 22. května 2014.

1. Fanda278

Fanda278 Registered

Mám dotaz, když tapnu MC tak mě vyskočí tabulka Launcher Updater, chvilku tam je nenečte se a vypne se. A díky tomu že se mi to neupdatuje tak mi nejde spustit hra. Nevíte co stím?
    Děkuji za pomoc

2.  
  3. scor78

scor78 Registered

Na tvém místě bych složitě nehledal problém a prostě složku .minecraft smazal a poté bych si znovu stáhnul nejnovější launcher a spustil ho. Není to možná elegantní způsob nápravy, ale je obvykle nejrychlejší.

4. Fanda278

Fanda278 Registered

To jsem udělal už celkem dostkrát a pořád nic...

5. scor78

scor78 Registered

Pokud v launcheru máš správně zadáno svůj nick (u novějších účtů místo nicku svůj email) a své hleslo a nejde to, tak je chyba někde na cestě. Neblokuje ti to třeba firewall? Skus na chvíli ho vypnout a skus to. A když jsi u forewallu, tak rovnou na chvilku skus vypnout i antivir (nepravděpodobné, ale problém může zde být.

Pokud zde problém nemáš, tak kromě klasiky - chyba kdesi v Javě (drž se spíše starší v.7), už mě nic nenapadá. Poslední možnost tvého problému bych viděl jen zde: https://minecraft.net/haspaid.jsp?user=Fanda278 (ale předpokládám, že tvůj nick na forku není nickem ve hře a hru máš koupenou - nepodezírám, jen ze zvědavosti jsem se podíval)

6. PETpctk

PETpctk Registered

Zkus přeinstalovat javu. Jinak, kde jsi ten launcher stáhl? Pokud jsi ho stáhl odjinud než v minecraft.net, tak nemáš jistotu, co je to za launcher a může být vadný, zavirovaný, nebo ti dokonce uukrást přihlašovací údaje. dej si na to pozor.

• Souhlasím Souhlasím x 1

Sdílej tuto stránku