1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Vesnice Chmelný Újezd-přestavba

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil RoolFakeCZ 18. srpna 2013.

1. RoolFakeCZ

RoolFakeCZ Registered

Zdravím

11 července 2013 nám byl schválen projekt vesnice CHMELNÝ ÚJEZD.

Jelikož jsem po nějaké době zjistili že naše město potřebuje styl (omlouvám se že jsme to neudělali dříve)

Proto jsme se rozhodli o přestavbu města cca o 100 bloků dál.

http://map.majncraft.cz/?worldname=...-7239.287630035221&y=64&z=-2563.5440394391753

Název by jsme ponechali ale změnil bych tým městského vedení (neaktivita místostarostů)

STYL: Preferované bloky: -Wool Hlavně bílá [Vlna]
    -Wood (Surové i Zpracované) [Dřevo]
    -Stone Brick [Kamenné cihly]
    -Snow (dá se použít jako aleternativa Vlny) [Sníh]
    -Samozřejmě Glass [Sklo]

Rozložení města:Město by se dělilo minimálně na 3 části:Obytná ,Průmyslová a Skladová

Obytná:Zde by hráč stavěl budovy které by měli být Zaměřené na Vnější design a vnitřní výbavu

Průmyslová:Různé farmy,továrny,atd.

Skladová:Zde by jsi hráč postavil dum/přístřešek kam by jsi dal Bedny a pece a fungovalo by mu to jako SKLAD

To je vše co bych vám chtěl říct Tak se prosím vyjádřete a omlouvám se za všechny pravopisné Hrubky

S Pozdravem RoolFakeCZ :pompus:

//EDIT: Napadla mě alternativa:Centrum města posunout kam bych požadoval a rozšiřovat ho směrem ke starému městu

2.  
  3. MedvedPoo

MedvedPoo VIP

No moc se mi nelíbí, že chcete stavět znovu kousek vedle, co třeba přestavět současné město? Jinak styl bych definoval podrobněji, s těmi materiály můžeš postavit jak novější domy, tak medieval kupříkladu... Přidal bych tam i bricky, hlavně do průmyslové části, cobblestone v míře a hlavně si vybírat lidi.

Jsem pouze pro přestavbu, ne pro stavbu nového města vedle, které jste už bez souhlasu podle dynmapy započali.

• Líbí Líbí x 1
  4. RoolFakeCZ

RoolFakeCZ Registered

Stavěli bychom spíše středověké stavby a pokusíme se tam zapojit i Bricky.[DOUBLEPOST=1376818997,1376818836][/DOUBLEPOST]
    Nezačali jsme tak docela pouze hlavní stavitelé si sem nastěhovali nějaké suroviny...

5. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Taky bych byl radej pro POSTUPNOU prestavbu stareho mesta ;)

Schvalne to slovo je velkym aby nekomu neruplo v bedne a nezboural to cele -> to neni nikdy dobry plan ;)

6. RoolFakeCZ

RoolFakeCZ Registered

Jak jsem napsal v editu myslím že když posunu centrum na požadované místo a budu rozšiřovat město směrem ke staré části bylo by to nezávadné...

rozhodněte vy..

7. marmatcze

marmatcze Registered

No kluci, já musm říct že oblast, kterou jste zastavěli jsem chtěl s Fifinasem celou předělat na ten biom a je sie hezké že jdete po hranici 150 bloků, ale chtě nechtě vám musím říct, že to město vypadá otřesně. Né to co přestavujete, ale to staré. Nedělá to dobré jméno tomuto kousku mapy a chtěl jsem se zeptat. Co s ním hodláte udělat? Mohlo by se apson´přinejhorším zbourat, ale takhle to vypadá naprosto příšerně.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  8. RoolFakeCZ

RoolFakeCZ Registered

naprosto s tebou souhlasím a co nejdřív de dolu,ale čekám na vyjádření modu....

Sdílej tuto stránku