1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz Bukkit/Plugin na generování mapy

Vlákno v 'Obecná diskuze' založil ErrorCZ 05. října 2012.

1. ErrorCZ

ErrorCZ Registered

Existuje nějaký doplněk, díky kterému by se vygenerovala určitá oblast v MC? Např. po zadání rozměrů 4x4 km by program simuloval pohyb hráče po mapě a odhalil prostor 4x4 km, bez toho, aby to člověk musel projít "ručně".

2.  
  3. dwi

dwi God

• Líbí Líbí x 1
  4. weltar

weltar Registered

Jen doplním, že worldborder mi spolehlivě fungoval na 1.2.5 (1.3.2 zatím netestováno, ale mám pocit, že majn jej používá, takže asi bez problémů). Ale připadal mi pomalý. Ale spolehlivý. A vyplatí se i použít třeba i jen na dobu generování a pak vypnout, nechceš-li být omezen. Tedy, použít z něj pouze to generování, před ostrým spuštěním světa.

-----

Hlavně bych chtěl varovat před: WorldGenerationControl, pokud jej sám dohledáš. NEDOPORUČUJI. Anebo jej, pro danou mapu, pořádně otestovat a otestovat různé beta, které se objevují v diskuzi.

Už si nematuji, co přesně jsem s ním měl za problémy, ale vím, že mne "zradil". Že to vypadalo ok (i na 1.2.5, přestože byl psán pro 1.1), ale pak byl problém ingame či tak nějak. Jen vím, že u něj mám v hlavě varovné světélko.

• Informativní Informativní x 1

Sdílej tuto stránku