1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

[Bukkit Plugin] DropsToInventory - nechte si nastrkat věci přímo do inventáře

Vlákno v 'Obecná diskuze' založil Amunak 19. ledna 2013.

 1. Amunak

  Amunak Worldedit Trollmasta

  Offline
  Registrován:
  11. února 2011
  Vytvořil jsem plugin, který způsobí, že předměty nepadají na zem. Když něco vykopete nebo zabijete (může to být zvíře, příšera nebo mob), tak vám to, co vypadne - tedy blok v případě bloků, inventář u hráčů a nějaký ten bordel od zvířat - spadne přímo do inventáře. Plugin má mnoho nastavení, mám tam i ošetřené bugy v bukkitu. Je to open source. Stahovat můžete na stránce dev.bukkit.org
  Ukázkové video z ranné verze pluginu:
   
  • Líbí Líbí x 5
 2.  
 3. ErrorCZ

  ErrorCZ Registered

  Offline
  Registrován:
  01. prosince 2011
  Na Survival server to určitě není, okopávání diamantů by nebylo dost akční. Každopádně moc dobrá práce a je pěkné vidět takovou tvorbu.

  Edit: Na video jsem se podíval až po projetí fóra :)
   
  • Děkuji! Děkuji! x 1
 4. Amunak

  Amunak Worldedit Trollmasta

  Offline
  Registrován:
  11. února 2011
  Jo, asi jsem to mohl rozepsat víc. Dá se to všechno nastavit. Můžeš třeba udělat, že budou padat věci jen ze zvířat a kamene. Nerozlišoval bych servery ani tak podle toho jestli jsou survival, ale spíš podle toho kdo tam hraje. Já to původně dělal s myšlenkou, abych ušetřil hráčům lagy když vypadnou předměty na zem. Hraju na soukromém serveru a dva lidé co tam hrají se mnou mají naprosto příšerné notebooky. Cokoliv co jim odlehčí pomůže. No a taky je to dobré třeba pro build servery kde se nevyužívá creative. Když něco rozbiješ, spadne ti to do inventáře místo abys to pak musel sbírat po zemi. A někdo přišel taky s tím, že má RP server, kde hráči hodně expí zabíjením různých zvířat, a nechávají pak na zemi drop který zbytečně zatěžuje ostatní i server. Takže to je další možné využití.

  Ale co si budem povídat, moc využití to nemá. Spíš opravdu specifické - je to trochu taková hračička. Zase ale tím že se to dá nastavit si dokážu představit, že na to sbírání bloků by to bylo rozšířené. Nepřijdeš o ten survival efekt a přesto máš aspoň malý benefit. Hodně jsem to ocenil třeba při kácení jungle stromů - nemusím pak čekat než opadá listí na kterém leží kusy dřeva - už je mám v inventáři.

  Kdyžtak na http://dev.bukkit.org/server-mods/drops-to-inventory/pages/configuration/ je (anglicky) popis konfigurace - nastavit jde opravdu skoro cokoliv.
   
  • Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku