1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

[Bukkit Plugin] DropsToInventory - nechte si nastrkat věci přímo do inventáře

Vlákno v 'Obecná diskuze' založil Amunak 19. ledna 2013.

1. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Vytvořil jsem plugin, který způsobí, že předměty nepadají na zem. Když něco vykopete nebo zabijete (může to být zvíře, příšera nebo mob), tak vám to, co vypadne - tedy blok v případě bloků, inventář u hráčů a nějaký ten bordel od zvířat - spadne přímo do inventáře. Plugin má mnoho nastavení, mám tam i ošetřené bugy v bukkitu. Je to open source. Stahovat můžete na stránce dev.bukkit.org
    Ukázkové video z ranné verze pluginu:

• Líbí Líbí x 5
  2.  
  3. ErrorCZ

ErrorCZ Registered

Na Survival server to určitě není, okopávání diamantů by nebylo dost akční. Každopádně moc dobrá práce a je pěkné vidět takovou tvorbu.

Edit: Na video jsem se podíval až po projetí fóra :)

• Děkuji! Děkuji! x 1
  4. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Jo, asi jsem to mohl rozepsat víc. Dá se to všechno nastavit. Můžeš třeba udělat, že budou padat věci jen ze zvířat a kamene. Nerozlišoval bych servery ani tak podle toho jestli jsou survival, ale spíš podle toho kdo tam hraje. Já to původně dělal s myšlenkou, abych ušetřil hráčům lagy když vypadnou předměty na zem. Hraju na soukromém serveru a dva lidé co tam hrají se mnou mají naprosto příšerné notebooky. Cokoliv co jim odlehčí pomůže. No a taky je to dobré třeba pro build servery kde se nevyužívá creative. Když něco rozbiješ, spadne ti to do inventáře místo abys to pak musel sbírat po zemi. A někdo přišel taky s tím, že má RP server, kde hráči hodně expí zabíjením různých zvířat, a nechávají pak na zemi drop který zbytečně zatěžuje ostatní i server. Takže to je další možné využití.

Ale co si budem povídat, moc využití to nemá. Spíš opravdu specifické - je to trochu taková hračička. Zase ale tím že se to dá nastavit si dokážu představit, že na to sbírání bloků by to bylo rozšířené. Nepřijdeš o ten survival efekt a přesto máš aspoň malý benefit. Hodně jsem to ocenil třeba při kácení jungle stromů - nemusím pak čekat než opadá listí na kterém leží kusy dřeva - už je mám v inventáři.

Kdyžtak na http://dev.bukkit.org/server-mods/drops-to-inventory/pages/configuration/ je (anglicky) popis konfigurace - nastavit jde opravdu skoro cokoliv.

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku