1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz Bugy na Majnu

Vlákno v 'O serveru' založil Swoop 01. ledna 2014.

1. Swoop

Swoop Registered

Zdravím,
    Po předchozím bugu, kdy mi zmizelo spousta rámečků s věcma (dia horse armor, dia armory, a spousta dalších věcí) jsem zřejmě jako dárek do nového roku dostal (a jak se ukázalo nejen já) zmizení kyblíků s vodou a lávou. Zatím jsem přišel na to, že mi zmizelo cca 6 dvojbeden kyblíků s lávou + kyblíky s vodou v dispenserech. Celkem jsem jen já přišel o cca 350 kyblíků. O obsahu nemluvě. Teď jsem se dozvěděl, že už se ví (přinejmenším od včerejška), že je to bug.
    Proč teda sakra není v chatu hláška, že se to děje? Bug pořád trvá a nikde o tom není ani slovo :mad:

Poslední úprava: 01. ledna 2014
    • Souhlasím Souhlasím x 12
    • Informativní Informativní x 6
    • Zábavné Zábavné x 1
  2.  
  3. tominosik

tominosik Moderátor

Již opraveno, za problémy se omlouváme...

• Děkuji! Děkuji! x 1
  4. Swoop

Swoop Registered

Chtěl bych touto cestou poděkovat za poměrně rychlé vyřešení posledního bugu. Také děkuji za vstřícný přístup modovi @Pompeius.

Příště už jen odstranit poslední drobný nedostatek v komunikaci a zveřejnit informaci o bugu hned po objevení, aby se zamezilo nepříjemnostem a bude to dokonalé.

Vážím si toho, že se s takovými problémy dokážete úspěšně a poměrně rychle poprat. I to je totiž důvodem, proč je Majncraft mezi ostatními MC servery (přinejmenším českými a slovenskými) supertřída. Díky.

• Líbí Líbí x 4

Sdílej tuto stránku