1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Sídlo Barkston Gardens

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil TheMikolox 09. září 2021.

1. TheMikolox

TheMikolox Registered

Čau lidi..

Vzhledem k tomu, že se můj pozemek příliš rozšířil, tak jsem se rozhodl registrovat si svoje sídlo zde na fóru. Někteří už moje stavby znáte. Na dynmapě jsou označeny značkou Barkston Gardens ;)

1.Popis

Nachází se zde mé osobní sídlo, které bylo postaveno jako první. Dále jsem expandoval směrem na východ, kdy jsem přistavěl japonské zahrady. Poté jsem expandoval na Jih, kde jsem postavěl první stavby svého průmyslového města. Vše na mém pozemku je stylizováno prvky, které se kdysi nacházely v architektuře Anglie v době průmyslové revoluce (vyjma japonských zahrad – o tom později :) ). Přičemž vše doplňují okrasné zahrady, farmy atd.. V nejbližší době mám v plánu stavět menší průmyslové město a upravovat (aktualizovat) již postavěné stavby. Stavby, které by se zde měly v budoucnu nacházet, jsou již teď k vidění rozpracované na mém plotu v creativu (nyní se rozmýšlím jak je vhodně umístit :) ).

2. Umístění

Barkston Gardens

https://map.majncraft.cz/?worldname=world&mapname=surface&zoom=7&x=-2900&y=64&z=603

3. nicky

Já sám – tedy TheMikolox

4. plánek

Směrem do budoucnosti už bych neměl v plánu expandovat, tzn. nové stavby už jen na pozemcích označených plánem.

Uvědomuji si, že jsem od jednoho ze svých sousedů méně než 150 blocků (sever - Ldhanibal). U druhého by možná mohl být v budoucnu problém dodržet 150 blocků (východ - DayManSK). Jelikož časem v této vyšrafované zóně plánuju možná stavět, tak je nutné se domluvit.
    @Ldhanibal - domluveno, povoleno :D
    @DayManSK - nedomluveno, zatím nezastižen :mad:

Žlutá oblast – oblast mého výskytu a žití. -> Sídlo, farmy
    Modrá oblast – Japonské zahrady
    Zelená oblast – oblast budoucího průmyslového města
    Zelená šrafa - prázdná oblast na dodržení 150 blocků

5. časový rozvrh

Vzhledem k rozsahu a také k tomu, že jsem na všechno sám a není už tolik toho času, lze jen těžko stanovit pevné datum dokončení. Velmi hrubý odhad je do půl roku mít hotovo. Je potřeba sehnat materiály a podrobně promýšlet kde, co bude a aby to také dávalo smysl. Rozhodně nechci nic uspěchat.

Příběh mého sídla dodám určitě později... :)

Poslední úprava: 09. září 2021
    • Líbí Líbí x 7
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2.  

Sdílej tuto stránku