1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Ban za něco co jsem neudělal

Vlákno v 'TC 2' založil Dvn-Back 01. března 2014.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. Dvn-Back

Dvn-Back Registered

Ahoj rád bych požádal o unban, dostal jsme ban za něco co jsem ani neudělal.
    Ban jsem dostal od welafera93 za grifing Nts (i když tam jsem negrifoval já, ale myam, takže je vidět jak welfar umí s Hawkeye), pak to bylo za grifing Samuraje turtlama(od SamurajeCz jsem to měl povolené, psal to i Sognusovi i Welfarovi).
    PS: Ano rád bych se vratil( po mém přichody jsem se ke starým věcem nevracel a ani vracet nechci) a nedělal jsem žádné problémy.

• Facepalm Facepalm x 2
    • Líbí Líbí x 1
    • WTF WTF x 1
  2.  
  3. Welfare93

Welfare93 Modder/Mod

Jsem proti jakékoliv formě unbanu, ať už s trestem či bez. Tvé předchozí chování ti vysloužilo i ban na fóru, nemluvě o porušování ingame pravidel. Po opětovném příchodu na server už během prvních deseti minut píšeš sprostá slova do globalu a urážíš moderátory. To jak krásně zkoušíš obcházení GP jsem viděl.
    Samuraj mi psal tohle:
    To že pak otočil po tom co viděl, že za to máš ban, už je věc druhá. A na hry kdy si budete měnit výpovědi, kdy se vám za chce není nikdo zvědavý. Do vysvětlení banu se tam toho už víc nevešlo, ale máš to současně i za předchozí porušování pravidel.

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Facepalm Facepalm x 1
  4. Dvn-Back

Dvn-Back Registered

?? tak mi teda ukaž urážení modu po příchodu[DOUBLEPOST=1393670919,1393670861][/DOUBLEPOST]Ano, ale pak ti psal že to bylo jinak

5. Welfare93

Welfare93 Modder/Mod

Deset minut a už to zase jede:

Takže jste chtěli vidět jen reakci? A pak si změnit svoje vyjádření?

A pořád nechápeš, že ty jsi nepřišel jako nový hráč, ale jako někdo kdo před svým odchodem nadělal obrovské problémy...

6. Dvn-Back

Dvn-Back Registered

Hale welfare nevím kolik ti je, ale příjde mi docela dětinské vytahovat staré věci (ano děti to dělají často :D)[DOUBLEPOST=1393671746,1393671606][/DOUBLEPOST]
    On ti to psal hned že to bylo jinak .

Dvn-Back
    Tento příspěvek je kvůli negativním hodnocením skrytý. (Zobrazit příspěvek)
    • Turbodemence - Naprosto nevhodný příspěvek x 12
    • Facepalm x 3
    • WTF x 3
    • Zábavné x 1
    • Spamování/Trollení x 1
  7. Welfare93

Welfare93 Modder/Mod

Student ČVUT FEL :pNechápu kde bereš, že by se po 1-2 měsících mělo zapomenou celé chování hráče a jeho porušování pravidel. :confused:

• Souhlasím Souhlasím x 7
    • Zábavné Zábavné x 4
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  8. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Tak myslim, ze jiny kraj jiny mrav. U nas si deti, ktere pri odchodu "maji nazor", ze vsichni jsou idioti a nevim co jeste, pamatujeme a opravdu jim to druhy den nezapomeneme a neodpustime - ono neni proc odpoustet :) jsou tu dalsi normalni lidi, ktere takove vylevy nezajimaji a chteji si zahrat. Welfare se vyjadril dost jasne a jeho napadani, ze neumi s hawkem ti taky urcite nepomuze. :) Videl bych to, ze tento pripad dal nema cenu resit. Prijd az nekdy bude TC3 nebo TC4, tak tam se treba smaze banlist.

• Líbí Líbí x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 3
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku