1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Azulgar: Space Commanders / modulární

Vlákno v 'Indie hry' založil Miriammele 05. října 2017.

 1. Miriammele

  Miriammele Registered

  Offline
  Registrován:
  05. října 2017
  Zdravím zdejší pařanskou komunitu,
  rád bych tímto zde jako vlastenec představil naši vydanou hru "Space Conflict - Legends of Azulgar". Hru jsme vydali na Steam Store, kde se slibně rojela a nyní běží v EA. Hra spadá do žánrů akčních Sandbox FPS a podobně jako v Freelancer, nebo Star Citizen se ujmete pilotáže, celkově je šmrnclá s připravovaným trategickým prvkem.
  [​IMG]
  Ve hře si můžete stavět lodě ale i stanice. Snažíme se aby byl editor celkově intuitivní. Postupem času se snažíme do hry implementovat co nejvíce contentu. Nedávno jsme vydali update, ve kterém jsme do hry přinesli spoustu novinek, mezi které patří například crafting system, kdy si hráči mohou vyrábět součásti pro své plavidla s nejrůznějšími parametry. Asi největší zajímavostí co chystáme bude právě MOD manager a MAP editor, díky kterým budou moci vzniknout zajímavé herní varianty a celé světy.

  [​IMG]
  Mezi naše velké plány patří i vytvoření jednoho velkého universa obdobně jako je tomu ve hře EvE Online. Proto nyní pracujeme na vytváření serverového mechanismu, který by nám tuto funkci i v budoucnu pomohl dosáhnout, oproti EvE budeme rádi když zaujmeme alespoň deset tisíc plně aktivních hráčů ale budeme rádi za každeho*. Obzvlášť už i díky tomu že multiplayer díky tomu že ve hře můžete jinému hráči ustřelit jednotlivé části lodi a je to velmi náročné na synchronizaci. Je tento krok pro nás velmi důležité co nejvíce vyladit aby byly hráči spokojeni.

  [​IMG]

  [​IMG]
  V tuto chvíli může hráč stavět menši typy lodí jako jsou Stíhači, Bombardéři nebo Corvety. Do budoucna plánujeme také větší jako jsou Frigaty, Křižníky, nejrůznější bitevníky ale také například asi všemi oblíbené classy jako jsou Carrier nebo Dreadnought na které se jako příznivci velkých bitevních plavidel velice těšíme. Tyto lodě by už měli i vlastnit více automatizované systémy než jsou k nalezení právě u stíhačů. Takže ve výsledku budete mít možnost bojovat s vícero cíli než li s jedním.
  Aby toho ale nebylo příliš málo, tak připravujeme featurku tzv. kosmonautů kterého budete moci ovládat, budete tak moci podobě jako ve hře Space Engineers* se pohybovat ve vesmíru ale zároveň se svou posádkou provádět výsadky na nejrůznější zajímavé lokace. Pokud vás zajímá, jak vypadá takové game play, můžete si jej zlehka shlédnout na našem kanálu, který doplňujeme přímo na YouTube.
  Co se týče zbraní, snažíme se vyhnout úplně systému laserů podobně jako jsou ve Star Treku ale například torpéda mají opravdu velmi hezky efekt to samé jednotlivé zbraně které vydávají parádní "ratatata" zvuk a jak to jenom jde jsou vypolishované celkově vypadají efekty podobně jako ve filmu Battlestar Galactica se šmrncem punku. Samozřejmě jsme si ale řekli že dáme na hráče a tak kdyby je tam chtěli tak je budou mít :)
  Abych však neopomenul jednu z důležitých funkcí, která se do hry připravuje je pravě strategický režim v němž budete stavět vlastní flotilu a obdobně jako ve hře Nexus - Jupiter Incident* jim tak právě předávat pokyny. Tento mód bude opravdu strategickou lahudkou a věříme že nadchne mnoho komandérů, které si vesmír povolá do zbraně.
  Osobně doufám, že se Vám naše hra bude líbit :) Dodatečně bych chtěl odpovědět na otázku, která jistě padne.. ano Čeština brzy přijde v update. Jak jsem napsal jsme vlastenci a chceme aby CZ/SK komunita byla spokojená :)

  [​IMG]

  [​IMG]
  Co v dohledné době připravujeme?
  • - Nové systémy
   - Možnost planetárních skoků
   - Nové classy ( jako jsou Defender, Frigatte, Cruiser, Battleship, Carrier, Dreadnought a další*..)
   - Kosmonauty, které bude moct hráč ovládat z první osoby a mít možnost opravovat loď nebo bojovat s jinými kosmonauty
   - Strategický režim
   - Možnost ovládat menší lodě jako stíhač, bombardér myší jak je to známé u simulátorů
   - A mnoho dalšího na co se lze těšit
  Těšíme se na každého nového pilota, komandéra a klan kteří se připojí do našeho universa. Kdo by měl zájem se na projektu samozřejmě podílet, může nás kontaktovat na email career@lusorion.com, každý se srdcem na správném místě je vítán :)
   
  • Líbí Líbí x 2
  • Informativní Informativní x 2
 2.  
 3. dwi

  dwi God

  Offline
  Registrován:
  19. prosince 2010
  • Souhlasím Souhlasím x 1
 4. Miriammele

  Miriammele Registered

  Offline
  Registrován:
  05. října 2017
  Ano Minecraft hrají děti od bratra a o hru se taky zajímám, zaujala mě v ní ta kreativita :) o bundlu víme, podporujeme :) je potřeba právě podporovat komunitu :) Určitě budu rad, když by se zde našlo co nejvice nápadů na funkce ktere by jste ve hře radi viděli :)
   
  Poslední úprava: 06. října 2017
 5. Miriammele

  Miriammele Registered

  Offline
  Registrován:
  05. října 2017
  Ahoj hráči :)

  již nějakou dobu pracujeme na naší Sci-Fi Sandbox hře Legends of Azulgar. S příchodem podzimu jsme si připravili doslova mega nášup novinek. Jednou z nich je FPS mód, ve kterém se vrhne vstříc nebezpečí z pohledu vašeho hrdiny... Tato novinka vás uvrhne ve hře doslova do nového rozměru. :)

  Více informací naleznete na naší Steam stránce hry:

  http://steamcommunity.com/games/503010/announcements/detail/3023465048844361249

  [​IMG]
   
  • Líbí Líbí x 2

Sdílej tuto stránku