1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

[Anketa]Chcete blaze trapku?

Vlákno v 'Stará témata' založil VojaMaster 03. listopadu 2011.

1. VojaMaster

VojaMaster Registered

Jednoduchá otázka.
    PŘEČÍST DŘIV NEŽ ODHLASUJETE!

<!-- m -->http://www.minecraftwiki.net/wiki/Blaze<!-- m -->

pdá z nich Blaze rod
    používá se k vykraftění varného stojanu a dělá se z něj blaze powder což je hodně častá přísada do lektvarů.
    Při skombinování blaze powder a Enderpearl vznikne Eye of ender které když se vyhodí (stejně jako když se vyhazuje vajíčko) tak poletí k nejbližšímu strongholdu.

EDIT:// chyba poletí směrem k nejbližšímu strongholdu asi tak 20 bloků a pak spadne na zem nebo řachne

Anketa končí 3 dny po Mineconu.Jak již píšu v komentáři je nemožné udělat na serveru automatickou trapku v netheru(teda aspoň bez givu).
    Trapka bude až po wipu (nepočítám s tím že po full verzi ještě se budou rozšiřovat hranice).
    Pokud odhlasujete ano půjde návrch pro schválení vybere se vhodné místo (nebo se spíše najde první nejbližší pevnost) a začne se stavět.
    V trapce neplánuju žádný vip systém (vždyť to ani nejde) ,maximálně obchod s meči(trapka nelze automatizovat zabíjí se tedy ručně).

Napište svůj názor nebo mi ten můj otlučte o hlavu nebo svojí zkušenost a hlavně odhlasujte ;)

2.  
  3. VojaMaster

VojaMaster Registered

divné 23 zobrazení a jen 6 hlasovalo

4. Termiter

Termiter Modelátor

Já třeba vím co to znamená když je někomu blaze, ale co to blaze je nevím. Jestli to nebude tím, že 1.9 zkouší jen někdo. ;)

5. VojaMaster

VojaMaster Registered

upravil jsem to a napsal nejspíš dostatek informací :)

EDIT:// už 6 lidí pro a jeden by do ní nechodil :p vypadá to tak že se bude stavět
    ty 3 co daly ne typuju turok,lohakar a nějáký z modů :D

6. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Existuje určitá šance, že trapky vůbec nebudou povolené (natož v netheru). Nebo možná taky ne. Who knows...

7. Turok

Turok Registered

omg :D

8. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Tak to prrr! Nejsem takovy ..., abych hlasoval o zarizeni na serveru kam nechodim, takze jsem nehlasoval a hlasovat nebudu.

Osobne jsem ochotny blaze trapku tolerovat jen tam, kde bude vic blaze spawnerů.
    Jinak tu vypestujete generaci hracu, co takove moby znaji jen z trapek a bez epickeho boje. :D
    Trapka je rutina, remeslo, boj je skutecna zabava.

Asi pred hodinkou jsme sli dva jeskyňou, nasli zombie spawner, oloučovali ho a oba najednou si otevreli invent,
    abychom zacali stavet mistni zakladnicku. A sel okolo creeper a udelal na nas baf!. ;)
    U trapky se nepobavim, leda by to byl nejaky novy typ, jako vcera, kdy jsme dokoncili XP trapku a najednou koukame,
    jak z tech pohromade stepujicich kostiku a creepru padaji gramodesky jedna za dvacet minut! :lol:
    Kravi kuzi jsem nevidel od vydani 1.9.5pre ...

9. VojaMaster

VojaMaster Registered

už je to 7-7-1 aspoň zbyde víc času a surek na stavbu mého japonského dodža které teď plánuju :D

10. Dumbass_Cz

Dumbass_Cz Registered

Zcela souhlasím s Lohakarem.
    Automatizace život usnadňuje,ale už není tak zábavná :)

11. VojaMaster

VojaMaster Registered

no když ne trapka co to udělat způsobem arény? :D

12. papriCZka

papriCZka I'm here for da cake.

Hm, to není zas tak špatné. Jakože by "přitekli" do arény a ty by jsi je pobil. Tak? :D

13. VojaMaster

VojaMaster Registered

jo nějak tak. byl by tam sklad na věci a obchod z meči atd.
    jen by mě zajímalo jak uhasit zapáleného člověka když v netheru nejde voda :ugeek:

14. HAwky

HAwky Bacon devourer

Třeby by to šlo pomocí enchantu na krumpáč, a potom vykopat kostku ledu, která by se umístila do netheru a nechala roztát...

15. VojaMaster

VojaMaster Registered

no jo to mě nenapadlo :) problém vyřešen :D
    myslím že na to abych s enchanting krumpáčem získával věci které kopu je level 33 teď by se hodila ta lohkarova trapka

16. jetcom1

jetcom1 Registered

Sem rozhodne pro

Sdílej tuto stránku