1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Ban Ank0kuLion_

Vlákno v 'Permanentní bany' založil Webess 03. ledna 2021.

1. Webess

Webess Badmin

Griefing opusteneho domu.

Přiložené soubory:

2.  
  3. Ank0kuLion_

Ank0kuLion_ Registered

Zdravím, "Griefing opusteneho domu" dokážu odůvodnit. Kdyź jsem začínal hrát asi před 2 mesícma tak jsem si nepřečetl pořádně pravidla. A chtél jsem si barák prohledat, ale neveděl jsem že se nesmí nićit na majetku. Tak se za to omlovám můžu vrátit všechny věci + odškodné k tomu (dia). (Myslel jsem když je dům opuštenný tak je normální že můžu něco zničit).

Poslední úprava: 04. ledna 2021
    • Souhlasím x 3
    • Zábavné x 3
    • Líbí x 2
    • Facepalm x 2
    • WTF x 1
  4. Jegur

Jegur Registered

Nepotřebuješ pravidla, aby si veděl že nemáš ničit cizí majetek. Na to potřebuješ rozum :)

• Souhlasím Souhlasím x 2
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  5. Sognus

Sognus TechniForger

Zdravím,

vzhledem k tomu, že tvrdíš, že si Webess na tebe zasedl, jsem nezávisle na všech ostatních prozkoumal tvůj ban. Odůvodnění griefu nedokážeme přijmout, ničení cizích staveb není logickým krokem nikdy, copak by si ničil cizí chatu jen protože vypadala opuštěně?

Co se týče tvé historie zde, vypadá to, že i v minulosti si projevil zásadní neznalost pravidel společně s pokusy dělat z ostatních hráčů i moderátorů blbce:
    • Ban ode mě za pokus nahrazení diamond ore za gravel v cizím obchodu
    • Ban od čísla za nevhodné chování
    • Ban od pragose za způsobení vytížení serveru bez aktivního hraní (AFK ve farmě)
    • Aktuální ban od Webesse
    • Porušení pravidla "150 bloků" (řešeno zde)
    • Několik menších zničených bloků a nedotěžené stromy (viz. varování zde)
    Vzhledem k tomu, že již jednu šanci si měl a aktuální obhajoba mě absolutně nepřesvědčila, aktuálně bych se přiklonil k zachování permanentního banu. Upřímně nerad vidím, když je relativně aktivní člověk připraven o přístup, bohužel však k vzhledem k tvému přístupu, zjevné neznalosti pravidel a předchozí historii nevidím jiné východisko. Mimochodem, spamování jiných moderátorů a stěžování si, že jiný moderátor je "dement" ti nikterak nepomůže, spíše nás jednotlivě utvrdí v rozhodnutí.

Rád přijmu další diskuzi na toto téma, pouze však na fóru.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  6. Tyrael888

Tyrael888 VIP

WTF-Lol-600x552.jpg
    Ako fakt mindblow.
    To je snaď lepšie ako ten čo tvrdil že nevie čítať a s Webessom si píše jeho Babička zatiaľ čo pečie buchty :D
    Len za včera si pamätám že bol 3x napomenutý za to že nepozná pravidla.

• Souhlasím Souhlasím x 2
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  7. Ank0kuLion_

Ank0kuLion_ Registered

Každopádně vše je pravda, tak já nechci bojovat dál o unban když není žádné znamení o cestě která vede k unbanu. Takže tímto bych uzavřel toto téma. Na perma ban bych to vážně neřekl, ale tak to už není moje věc...ale každopádně se na již na server už očivdině nikdy nepodívám tak předávám vše JoshiBB (EnderTruhla,Majetek,Věci z truhel,věci z invu,dárek pod stromečkem...pro gatorexe (Ovce Farma + Ice Shop) a shop z ovcí Joshimu a pokud by nechtěl tak Petan_S.Práce to byla hezká za kterou jsem tvrdě pracoval po čas tich 65dní. Chci hlavně poděkovat Chossovi za jeho společnost,Joshimu velké dik...ItsMartinovi též dík, a další hráčí z kterými jsem měl tu čest trávit 65dní. Pokud by se nalezlo světlo na konci tunelu tak bych byl rád kdyby jste se obrátili emailem...tony96@post.cz, nebo discordem Ank0kuLion_#3879...A hlavně dík adminům z kterým jsem si též užil docela srandy, (Jarda,Sognus,LynSis,Eazy + 1098900), doufám že se vám bude na dále dařit, já vám držím palce do budoucnosti.

Poslední úprava: 04. ledna 2021
  8. Webess

Webess Badmin

Dostanes ban na mesiac. Pocas toho mesiaca si podrobne nastudujes pravidla a CJDZ. Po unbane spravis dve veci:
    1. Odstranis komplet cele hradby a vo fore poziadas o povolenie projektu, ktory tam stavias. So spravne a hlavne uplne vyplnenou ziadostou.
    2. Ako dodatocny trest pojdes potom ako spravis 1. bod za @Tyrael888 a opytas sa ho aky material potrebuje na stavbu spawnu. On ti urci kolko a akeho materialu mas natazit, maximalne vsak 10 dvojbedni.
    Ked splnis oba body, tak sem napises a ja to skontrolujem.

• Souhlasím Souhlasím x 3
  9. Ank0kuLion_

Ank0kuLion_ Registered

Dobře.

10. Webess

Webess Badmin

Dnes som akurat na teba myslel a cuduj sa svetu, ked som riesil iny ban, tak som nasiel dalsi grief od teba. Takze trest prehodnocujem a udelujem permu.

Přiložené soubory:

11. Ank0kuLion_

Ank0kuLion_ Registered

Zdravím čas uplynul dál, tak bych se vás rád zeptal jestli po 3 mesícu bych nemohl dostat unban? Prosim

Za uplynulý čas jsem dostudoval pravidla serveru. Chtěl bych hrát na Majncraftu jelikož v poslední době nemam co délat tak bych chtěl zase udělat nějaký projekt. Pokud by se mi unban schválil byl bych jen rád. Pokud ne tak nedalo by se nic dělat. Předem děkuji z pozdravem Lion.

• Souhlasím Souhlasím x 4
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
    • Zábavné Zábavné x 2
  12. Webess

Webess Badmin

Ubehol mesiac a 8 dni.

• Zábavné Zábavné x 10
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  13. Ank0kuLion_

Ank0kuLion_ Registered

Ajo, máte pravdu já jsem koukal na ten čas který je pod jméném a to je registrace tak se omlovám.

• Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 2

Sdílej tuto stránku