1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

[Ztroskotaná budoucnost] Žádost o rozšíření

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil _Galaxion_ 05. srpna 2014.

1. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Zdravím. Rád bych vás požádal o schválení rozšíření mé osady Ztroskotaná budoucnost. Momentální velikost nebyla plánována na začátku. Ukázalo se však, že nyní nebude stačit. Proto vás žádám, jestli bych ji mohl rozšířit do zbytku ostrova. Proč vás o to žádám? Protože v místě jeho rozšíření stojí baráček čtyři měsíce neaktivního hráče.
    mapa stávající osady:
    ZT.jpg

Osada se bude rozšiřovat na jih. K NPC vesničce. Po dokončení do jungle.
    Mapa rozšíření:

ZT - rozšíření.jpg
    Takto by stály hradby. Nebojte, npc vesnička sice bude zbořena, ale vesničani budou mít nový domov. Tímto vás žádám o povolení zbořit tento baráček. Patří pravděpodobně hráči FireTightCZ, který se na serveru neobjevil více než čtyři měsíce. Všechny kopce by byly srovnány do stejné úrovně osady i vesničky (y: 42). Na místě vesničky by byly budovy postaveny takto:
    ZT - rozšíření - budovy.jpg

Nahoře, ve stávající části budou parcely vlevo a domy vpravo. Odtamtud povede cesta dolů k radnici. Pod ní bude vystavěno náměstí. Vedle kontrolní věž, pod náměstím obchod s pár vesničany (pro okrasu, v obchodě budou zavedené chest shopy) . Vedle budou tři domy správců; Můj, JetbugaCZ (na serveru ještě není, objeví se asi za týden či dva) a Zuřivého Pytlíka, pokud bude mít zájem o správcování, ještě nejsme pořádně dohodnuti. Pod obchodem bude stát vězení. Čistě okrasní budova, v celách budou zavření villageři. (vím, moc dobrý domov to není, ale lepší využití jsem pro ně nenašel). Vlevo za hradbami bude stát přístav pro případné návštěvníky z overworldu. Pro návštěvníky z netheru je zde vrtulník s nether reloaded portem. V přístavu bude několik rybářských lodí a mola pro návštěvníky osady. Prázdná místa budou vyplněna malými zahrádkami a rostlinstvem či cestami. Po finálním dokončení všech budov i cest se začne stavět Jungle sekce. Bude to něco jako taková ta medvídkovská osada ze SW6. Na jugnle stromech budou plošiny a menší domečky. Nahoru bude vést pouze jedna cesta, a to od domů, pomocí vysutých provazových mostů z hradeb na nejbližší dům. V bažinách bude taková zapovězená oblast, protože tam spadl M.C.C. Moon (který bude dostavěn po jugnle sekci) a po přistání tam zahlédly zvláštní stvoření. Proto mezi osadou (i JS) a bažinou bude taková menší hradba, skrz bude vést jen jedna cesta s dveřmi, pro případné návštěvníky bažiny.
    Já vám tedy děkuji za přečtení a doufám, že můj plán i žádost vyjde. Protože mi přijde trochu škoda zmařit takovýto projekt maličkým (ne moc hezkým domkem) dlouhou dobu neaktivního hráče.
    Prosím vás tedy o schválení rozšíření a o povolení zboření domku (nejspíše FireTightaCZ, ještě si to ověřím, až přijde nějaký mód.)
    -Galaxion[DOUBLEPOST=1407248585,1407248167][/DOUBLEPOST]Dům patří hráči CocoaMushroom. Ten na serveru nebyl 2 měsíce.
    Poslední úprava: 05. srpna 2014
    • Líbí Líbí x 2
  2. fretka323

fretka323 Registered

To mi přijde docela nepěkné. Proč stavět na placce?
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  3. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Ona to samozřejmě placka nebude, některé domy budou na umělém kopci, stejně jako čtyři (teď už vlastně tři, díky pompeiovi xD) stávající. Věž například bude stát na menším pahorku, co tam už je. Tím srovnáním sem myslel ten kopec, co dělí postavenou sekci od plánované, na které je ten mushroomův domeček.[DOUBLEPOST=1407256465,1407250040][/DOUBLEPOST]Rád bych poprosil moderátory o vyjádření.
    • Informativní Informativní x 1
  4. Bedrych

Bedrych Klingon

Sohlasím s podmínkou, že to fakt nebudeš rovnat na jednu placku.
    Věř mi, že to není dobré a v drtivé většině případů nehezké.
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  5. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Děkuji, žádná placka to nebude, bude to ve stejném stylu jako nynější část, tzmn. plošiny hlíny asi 10 bloků široké.
  6. MWilliam

MWilliam Moderátor

Pripojuji se k Bedrychovi

Sdílej tuto stránku