1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Zničený jumper na MSS

Vlákno v 'Indie hry' založil MedvedPoo 02. září 2013.

1. MedvedPoo

MedvedPoo VIP

Před nějakým časem jsem konečně dokončil finální port na svou loď ve Vesmíru - Daedalus.
    Poté mi NepsterCZ napsal, že jestli vím, jakou má jumper barvu a ať to přestavím, což jsem odmítl a dál to nechtěl řešit, jelikož jsem si dovolil naivně myslet, že Vesmír je místo, kde si člověk může stavět, aniž by mu někdo vyhrožoval zbouráním, pokud si dovolí loď postavit v jiném odstínu.

Takže bych rád, kdyby mi někdo objasnil, jak to v tom Vesmíru je, protože tohle je podle mě postavené na hlavu.

Po "rozhovoru" jsem na loď umístil dvě cedulky a následně je zamkl, rád bych slyšel vyjádření moderátora, který je odemkl bez mého vědomí a Nepster mohl mou loď zbourat.

Od mého zdroje:

Do hry se dostanu až večer.
  2. dwi

dwi God

Majnway je pokud se nepletu převážně Nepsterovo a Sexyho projekt a podle toho má NepsterCZ i právo na to mít nějaké slovo ohledně toho, co tam v tom prostoru ostatní stavějí. Stejně tak, jako se kontroluje kdo co chce stavět za prezentaci na spawnu, aby se nestavěly pochybné věci v Kráteru, které by tam nezapadly, kontroluje se jaké obchody se staví na promenádě a stejným způsobem se kontroluje i to, co kdo staví na Majnway.

Měli byste se být schopni domluvit a ne si dělat naschvály...
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  3. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Abych vše uvedl na pravou míru.

A, Bavil jsem se s několika lidma a tvůj Jumper měl nejenom špatnou barvu, ale nebyl ani hezký. Bavil jsme se s tebou ano "jestli víš jakou má barvu" atd a ty jsi mi arogantně odfrkl "Mě je to fuk, předělej to nebo ho i klidně zboř". Rozhodl jsem se tedy že ho nechám jak je, jen to celé změním na tmavě zelenou vlnu, ofc z mojích zásob protože se jedná o MSS a chci mít porty hezké.

Ty jsi si za 10 minut po tom co jsi napsal že to můžu předělat tam přilepil cedulky "****Zakazuji na tomto projektu cokoliv měnit nebo předělávat****" což mě opravdu naštvalo protože takové arogantní chování... grrr

Napsal jsem ti tam tedy cedulku s upozorněním že máš týden na to ho změnit (byl bych ochoten to změnit i já pokud by si napsal že nemáš čas, suroviny, cokoliv). Poté jsem měl období kde jsem měl doklasifikace takže jsem neměl vůbec čas to řešit (původní termín byl do 23.8). Dnes mi psal MrNOIP že to bude předělávat. Řekl jsem že děkuji za připomenutí a ať to okamžitě předělá (Už tak jste měli pomalu 10 dní víc). za hodinu jsem se šel podívat jak se s prací pokračuje, nic se nezměnilo, pouze moje cedulky které tě upozorňovali na to že to máš změnit zmizely a místo toho jsi si zamkl cedulky "Nemáš mi co rozkazovat, barva je taková jaká se mi zachce". To mě opravdu rozčílilo protože takové arogantní chování..... grrrr2

Až se budeš chtít slušně a civilizovaně domluvit co tam postavit atd můžeš mi napsat ve hře.

P.S. Moda co to odemkl do toho nijak netahej. Hangár v MSS je něco jako parcela v vesnici. Pokud se nedokážeš řídit jednodchejma pravidlama (v podstatě žádnejma) a neumíš se ani slušně chovat k ostatním hráčům, mám přeci plné právo tě z ní vykázat. Dostal si termín, a materiál máš v bedně.

P.S.2 Vesmír je v tomto ohledu úplně nepodstatnej. Stejné právo budeš mít i ty pokud budou nějaké porty do sekce "Ostatní" skrz tvojí loď, nebo jako má CJ u kterého jsou porty na Sovereignu. Nikdy bych někomu nezboural opravdovou "loď" (ne 12*4 obdelnik) ve vesmíru jen pro to že má jinou barvu nebo velikost.

EDIT: MedvedPoo Nejde ani tak o to že byla velká, hnusná a měla špatnej odstín ale o to jak arogantně jednáš. Typu "hahaha ty nezmůžeš nic protože si tu zamknu cedulky" na MSS opravdu nechci. Neprošel by žádnému hráči.

Děkuji za pozornost
    • Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  4. MedvedPoo

MedvedPoo VIP

Máš pravdu v tom, že jumper nebyl kdo ví jak pěkný, stavět lodě takové velikosti mi prostě nejde. Zelená barva v MC se mi na jumperu nelíbila, proto jsem zvolil šedou, opravdu jsem netušil, že to bude takový problém, ale chápu tě, bylo z mé strany arogantní, co jsem napsal.

Po čase jsem pověřil Noipa, aby to přestavěl, ke spokojenosti všech, ale už bylo pozdě, proto vznikl tento topic.
    Když se objevil Vesmír, představa stavět loď mě nadchla a pustil jsem se do Daedala, byl to omyl, Vesmír není můj šálek kávy.

Proto bych rád daroval svou loď někomu, kdo se o ni dokáže postarat lépe než já.
  5. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Mrzí mě že si myslíš že Vesmír není tvůj šálek kávy. A taky chápu chybu že jsem na začátku s tebou taky jednal docela arogantně. Mohl jsi prostě napsat že zelená není hezká a mohli jsme to nějak vyřešit no. Co se stalo, stalo se a o novém teleportu se tedy dohodnu s příštím majitelem DSC-304.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  6. funnel66

funnel66 Bagr

Já tedy nevím ale v SG se objevují puddle jumpery jak do zelena tak i stříbrno-šedé.
    A s Daedalem bych jako veliký milovník SG pomohl ale jako celý projekt asi nepřebral - mám na starost Waneru kde je dost práce, poté Kostíkov a ještě RL(škola, sport ...) ale zbytek času bych byl ochotný pomoci (BTW mám svůj originální návrh F302 který je vůči dostupným údajům o jeho velikosti cca 1:1 tak aby vypadal co nejdůvěryhodněji)

Pokud by NepsterCZ či MedvedPoo měli zájem o takovéto provedení portu či stavbu těchto stíhačů přímo na Daedalu není problém (materiál je převážně stoneslab)

Pardon za edit :) Pro Nepa a Méďu: screeny případně dodám ;-)
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  7. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Screeny dodej , jinak ti neřekneme nic když nic neukážeš :D
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  8. funnel66

funnel66 Bagr

Tak tady jsou ty screeny, doufám že budou aspoň nějak k užitku ( nebo když budete něco takového maličkého tak napište něco zkusím navrhnout ;-) Nebudu spamovat další obrázky jsou níže :)
    Celé je 100% má práce (žádný internet)
    2013-09-04_13.26.58.png

Přiložené soubory:

9. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

chce to pár detailů , nějaký ten kanón atd , nebo podvozek taky asi když tam bude stát

Sdílej tuto stránku