1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Ze života človíčka

Vlákno v 'Články, videa a příspěvky na Majncraft.cz' založil MWilliam 30. ledna 2013.

1. MWilliam

MWilliam Moderátor

Všichni se tu ohánějí nějakým típ lets playem a já starej zatvrzelej ignorant to nechápu. Kde jsou ty časy článků jako byl Stín draka? To byla panečku jiná zábava. Není nad pohodové oddychové počteníčko. A jelikož se tu k tomu už tak strašně dlouho nikdo nemá, rozhodl jsem se do něčeho pustit.

Byl by to takový, skoro bych až řekl blogový, seriál o mém - respektive Williamově životě na serveru. Vždycky bych k tomu přiložil nějaký ten obrázek, aby se to lépe vyjímalo, a nějaké to lákadlo ala "to be continued".

Předem se omlouvám, že mi tu a tam ujede ruka a já zprzním češtinu amerikanismem, je to má nemoc z povolání, ale slibuji, že se vynasnažím to omezit.

Názvem si nejsem ještě moc jistý, kdyby byl o články zájem, určitě by se dal upravit. Mno, abychom to dále nezdržovali, na mém wiki profilu se můžete kounout, jak by to asi mělo vypadat:

http://wiki.majncraft.cz/user/magor-willi?&#blog

• Líbí Líbí x 8
  2.  
  3. Vergis

Vergis Celebrita

Rozhodně to vždycky po několika dílech můžeš vydat, za každý článek jsme rádi. Když doplníš obrázky, mohlo by to být pěkné.

• Souhlasím Souhlasím x 2
  4. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Vyvaroval bych se kombinace cestiny a anglictiny (hlavne anglicke nazvy dilu) + nektere veci v textu (beacon - majak - zni lepe) kdyz uz pouzivat veci jako Zemekostka :) proste zamaskovat origo nazvy predmetu at si clovek musi lamat hlavu nad tim co to je :) - Jinak napad chvalim a sem pro s tim abys vzdy par dilu vydal - nemusi to to byt dlouhe hlavne obrazek ;) Tesim na na poradne pribehy! :happy:

5. MWilliam

MWilliam Moderátor

Díky. Opraveno. Ale teda jak přeložit, respektive parafrázovat Looting, to fakt netušim. :D

6. weltar

weltar Registered

Tak oficiální MC překlad je "Kořist". A aby člověk navymýšlel z hlavy, tak: http://synonyma-online.cz/synonymum.php?synonymum=ko%F8ist

Ale pokud parafrázovat, tak spíše nějaké "Plenění III" či podobně. Například.

• Informativní Informativní x 1
  7. Bedrych

Bedrych Klingon

Kořist by celkem šla, možná i slovo lup by bylo vhodné.
    Vzpomínám, za mých mladých let, nepoznamenaných angličtinou, jsme prostě říkali "co z něj vypadlo" (dračí doupě / advanced dungeons and dragons)

• Zábavné Zábavné x 2
  8. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Prvne - Zklamání, no… spíš nasrání z toho, že je neveřejná, -> prosim vyvarovat se vulgarismu :)

Uz se to cte mnohem lepe!! :) nerusi tam ty divne anglicke nazvy a ma to nadech tajmena (nj si kouzelnik :D)

Looting III - bud Pouzitim vysoce technologicky upraveneho mece s trojitym nasobicem koristi a nebo ocarovany mec stareho kouzelnika trikrat prokletou cepeli pro ziskani vetsi koristi :D nebo neco takoveho - nejaky tajemny blabol ;)

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  9. MWilliam

MWilliam Moderátor

"Co z něj vypadlo" je pořád to samé jako kořist, či lup. To mi nepomůže... :/

add: Ano, _CJ_ pochopil, že nechci pomoci s překladem, ale se zasazením do kontextu. Paráda, díky, kouzelník by určitě šel.

Když naštvání nezní tak výstižně a ani zdaleka nepopisuje, jak jsem se skutečně cítil. :D Ale ok, nějak to přeformuluji. Jsem hned věděl, že se někdo ozve, když jsem si přečetl ty pravidla o vkládaní článků.

Příběh by začal asi mým probuzením na serveru. Více zatím neprozradím. Takže to, co jste si zde přečetli, jsou/budou až mnohem pozdější kapitolky. Jinak první článek téměř hotov. V práci bohužel nemám přístup na MC ani k pořádnému grafickému editoru, takže nemůžu postnout, ale zítra se k tomu snad dostanu.

add2: Jen si plácej do čela, Matěji, třeba to taky pak pochopíš. :D[DOUBLEPOST=1359916480,1359658263][/DOUBLEPOST]Čeká se na schválení. Sry, za dbl post, ale dalšího add by si asi nikdo nevšiml.

• Líbí Líbí x 3
  10. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

ha sem si nevsiml :) uz sem to pustil do sveta - jen mala korekce -> dw se pise vzdy s malym pismenkem na zacatku (potrpi si na to :))

11. MWilliam

MWilliam Moderátor

Dvojka čeká na schválení. Napsal jsem to ve spěchu, tak to raději někdo pořadne přečtěte. :D

• Líbí Líbí x 1
  12. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Tak sem to vypustil do sveta - snad tam zadna hrubka (a kdyz uz tak ne velka) neni - kdyztak mi napiste a ja to aktualizuju :)

Jo a pokud najdes vice obrazku na zdokumentovani toho tak sup tam s nima :)

13. MWilliam

MWilliam Moderátor

Díky, _CJ_. Obrázek jsem chtěl přidat, bohužel všechno, co mě napadlo, by se vytvářelo v creativu strašně dlouho.

- Tlačenice před branou doku.
    - Odlétající transport na Arcibaldo
    - Scenerie otřesy poničeného města
    - ...

Třeba to nějak ještě vymyslím. Po přečtení v klídku, koukám, že je to místy kostrbaté, ale ujde to. Tak to můžeme takhle nechat. :)

14. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Jojo zbytecne to nehrot :) to ja jen kdybys nakej obrazek mel nekde :)

15. ToKro

ToKro Registered

Poněkud OT, ale: Ten web co máš uvedenej na tvé wiki stránce se mi ve firefoxu blokuje jako nahlášená útočná stránka.

16. dwi

dwi God

Tak to by vysvetlovalo, proc to zablokovalo celej majncraft.cz :z

17. dwi

dwi God

MWilliam Tak prosimte, pouzivej vkladani obrazku primo ve WordPressu a nelinkuj obrazky na nejake cizi weby

18. ToKro

ToKro Registered

No nutno podotknout že jiné weby mi to neblokuje, ani majncraft.cz, ani forum, ani wiki, nic. Jen ten jeho odkaz.

19. dwi

dwi God

Protoze jsem ty obrazky z clanku odstranil

• Děkuji! Děkuji! x 1
  20. MWilliam

MWilliam Moderátor

Sakra. Sry. Mno, teď jsem v práci, tak s tím moc neudělám, ale doma se na to určitě kouknu. Není to cizí web, je to má doména, ale asi se tam dvanáctého naboural nějaký červ. Chjo. Ok, příště obrázky jen z wordpressu.[DOUBLEPOST=1363300302,1363288291][/DOUBLEPOST]Smutný, koukám, on problém není u mě, ale u poskytovatele webuzdarma... Hmm, tak s tím už asi vůbec nic neudělám. :D Leda tak změnit doménu.[DOUBLEPOST=1363541359][/DOUBLEPOST]Tak, konečně doma. Potřeboval bych přístup k editaci článků, nebo prosím někoho o vrácení obrázků zpět do článků ZZČ 1 a 2. Obrázky uloženy ve WordPressu:

http://majncraft.cz/wp-content/gallery/magor_willi/zzc.jpg
    http://majncraft.cz/wp-content/gallery/magor_willi/zzc1_komory.jpg

21. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

tak sem tam vratil ty vrsky...kde byly ty komory si nepamatuju :D :)

Sdílej tuto stránku