1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Zákeřnost v pravidlech

Vlákno v 'Diskuze' založil ThatMineMac 03. dubna 2017.

?

Sohlasíte s tímto pravidlem?

1. Ano

81,8%
  2. Ne

18,2%
  1. ThatMineMac

ThatMineMac Registered

Informace pro hráče o zákeřnosti v pravidlech kterou na mě @_Eazy_ dnes praktikoval

Tímto nechci odporovat Eazymu jen poučit, na co si v budoucnosti dát pozor.
    • Ani z obchodu (kde je něco zdarma) který není označený jako veřejný si nemůžete koupit všechny položky (ani v případě že není nastavený cooldown). Podle pravidel máte ve veřejné truhle nechat i něco pro ostatní hráče ale zjevně to platí to i pro obchody!!!
    Toto je vše z mého skromného upozornění, snad jsem Vám pomohl.
    Doufám že jsem to napsal správně, přeji hezký den

//_CJ_ - tl;dr vysvetleni - jednalo se o zasoby kovadlin v xp trapce urcene k nahrazeni stavajici kovadliny, kdyby se pri pouziti znicila. No nekdo si to vylozil jako volny obchod a odnesl si kovadliny domu :c)
    Poslední úprava moderátorem: 04. dubna 2017
  2. ThatMineMac

ThatMineMac Registered

Já jsem nežádal o odpověď
  3. Grejt_cz

Grejt_cz Registered

s @ThatMineMac souhlasím, protože když není nastaven v obchodě cooldown, vypadá to (a typičtí Češi (pro Slováky to platí taky) jako MineMac a @vitkovec si to myslí), že si můžete vzít všechno.
  4. Termiter

Termiter Modelátor

Můžeš sem prosím dát to pravidlo? Nějak si nedovedu představit, o jakou situaci se jednalo. Zřejmě to bude asi nějaké nedorozumění.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  5. _Eazy_

_Eazy_ Moderátor

Jednalo se o to, že v end xp farmě je shop ve kterém jsou zdarma kovadliny pro případ že dojdou ty, které jsou v trapce. Včera mi psal číslo, že ThatMineMac přišel a vykoupil všechny kovadliny a odnesl si je. Takže jsem mu dnes psal ať je vrátí zpět, že nejsou pro osobní účely ale pro účely trapky. Tohle podle něho tak není, protože to tam není nikde napsané. Myslím si, že mi a ostatním hráčům došlo, že to tak je a nebylo třeba zvláštního zacházení.
    • Souhlasím Souhlasím x 8
    • Zábavné Zábavné x 2
  6. Termiter

Termiter Modelátor

Jo, tak už je to jasné. To je to pravidlo o používání mozku. :c)
    • Souhlasím Souhlasím x 18
  7. Grejt_cz

Grejt_cz Registered

Tak takhle to bylo! V to případě uznávám, že @ThatMineMac se zachoval jako debil a může být rád, že už nedostal perma.
    • Líbí Líbí x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Informativní Informativní x 1
  8. Tyrael888

Tyrael888 Registered

Tak ako pravidlá slušného chovania vás mali učiť rodičia a nie sa ich dozvedať na rôznych fórach
    aj keby tam bolo výslovne napísané vezmi si čo chceš a koľko chceš je slušnosť nechať aj ostatným to že si tam bol "prvý" neznamená že máš automaticky na všetko právo. Ale ešte zo seba spraviť hlupáka druhý krát a rozmazávať to na fóre to už by som chybu hľadal niekde inde. Pokojne choď za tými (rodičmi, opatrovníkmi volaj to ako chceš) čo ťa vychovali a povedz im od srdca že niekde urobili chybu.
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Líbí Líbí x 2

Sdílej tuto stránku