1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Vesnice Winterhold

Vlákno v 'Schválené' založil Mattys3 25. prosince 2012.

1. Mattys3

Mattys3 Registered

[Zakládám nový post kvůli možnosti editovat hlavní post, tento je zčásti okopírovaný z minulého]
    Vedení / Kontakt
    Město vede marmatcze a Mattys3, tyto hráče kontaktujte v případě zájmu o parcelu, nebo kteréhokoliv dotazu a problému.
    O lokaci
    Leží ve sněžném biomu, takže místo deště máme sníh, který přikryje většinu povrchu krom bloků blízko zdrojů světla, slabů a dalších speciálních bloků. Někomu se to může líbit, někomu ne. Vesnice má střed na kopci a rozprostírá se po jeho svazích na jedné straně dolů k řece a na druhé do údolí.

O vesnici / Styl staveb
    Staví se ve stylu středověké vesnice, takže opatrně s křiklavými barvami a "moderními" materiály, jako vlna, sklo apod. Fantazii se meze nekladou, jen ať to nejsou akvária, duhový baráky, dokonalý kostky apod. Hodí se tématický doplňky jako chlívky, ohrádky, studny, nějakej bordel, budka, či stůl za barákem a na zahradě atd. Prostě co koho napadne. Pokud nevíte co, projděte se po virtuálním městě v nějaký fantasy jako oblivion, skyrim, gothic, nebo jedte přímo podle nějakýho skanzenu/historie.

Mimochodem název Winterhold byl vybrán, protože se byvalému starostovi líbil a sedí k tomu sněhu, o rekonstrukci stejnojmenného města ze Skyrimu se nepokoušíme :)

Výhody bydlení u nás
    -volně dostupná exp/spider trapka
    -napojení na metro
    -pohodový kolektiv
    -ice farma
    -množství eventových míst
    - knihovna

Pravidla
    -Nic nestavějte dokuď vám nepotvrdím, že jste byli přijati jako obyvatelé.
    -Preferujeme nastěhovaní do již hotových domů, styl je opravdu striktní.
    -V případě dlouhodobé neaktivity se pokusím dotyčného kontaktovat. Popř. udělat něco s jeho barákem, pokud bude zabírat místo, které by se hodilo jiným aktivním hráčům. Ale nebudeme to hrotit, každej občas musí na delší dobu pryč/přestane ho to na nějakej čas bavit apod.
    -Vyhrazujeme si právo na úpravu domu a parcely
    -Žijeme celkem demokraticky, odsouhlasíme většinu rozumnejch iniciativ, nikam nespěcháme a rádi vám se vším pomůžeme.
    -Když přijdete do vesnice a nezastihnete nikoho z vedení, napište si o členství tady na fóru. To můžete pro sichr udělat ještě dřív, než přijdete.
    -Celkově se řiďte pravidly serveru
    -Taky platí ,,Co není zakázáno, není povoleno"

Seznam obyvatel (lidi, kteří mají přidelenou parcelu)
    -Mattys3
    -marmatcze
    -Markulo1
    -bigfootcz

Jak se k nám dostat
    Nejkratší cesta odkudkoli kamkoli vede Netherem mezi portály. Nejdříve si musíte najít portál poblíž sebe (nejblíže ke spawnu je portál Pískovny), jinak hledejte v jiných osídleních. Na každé stanici většího města bude obchod s vozíky - obětujte 10Ł na jeden nebo si natěžte železo a vyrobte :) Z Pískovny k nám vede metro po zelené lince, směr Ovčín.

Poslední úprava: 01. října 2013
    • Líbí Líbí x 8
    • Informativní Informativní x 1
  2.  
  3. tominosik

tominosik Moderátor

Chce to ještě fotku a bude to dokonalé.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  4. Safoo

Safoo Dr. John Zoidberg

Kto chce môže si pozrieť staré screenshoty z Winterholdu. Boli nafotené už dosť dávno, zhruba pred rokom :D. Odvtedy WH prešiel výraznými zmenami.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  5. Huee

Huee Registered

Winterhold se teď dost rozsáhle přestavuje, takže na focení tam toho zatím asi moc nebude...

• Líbí Líbí x 1
  6. weltar

weltar Registered

Přeji hodně štěstí se (znovu)oživením města. Ať se daří.

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  7. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

ahoj, nerad bych otravoval o období Vánoc ale při dokončovacích pracích na kostelu pod starou podlahou objevil něco co zřejmě mělo být NIKDY objeveno.

Ano už je to tak, pod podlahou kostela Sv. Ludmily se s největší pravděpodobností ukrývá nějaká krypta a podle rozboru materiálu asi nebude nejmladší. Podle odborníků, které jsem hned po nálezu zavolal, je tento dalo by se říct pekelný materiál ještě z dob před příletem archanděla a před založením města ale to jsou zatím jen dohady ...
    O dalším průzkumu prostor pod kostelem vás budu informovat a kdo ví, třeba jsme právě narazili na objev století :)

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
  8. tominosik

tominosik Moderátor

Srandisto :)

• Zábavné Zábavné x 2
  9. Mattys3

Mattys3 Registered

Doplněny fotky.

10. matej773

matej773 Registered

Takže na požádání Elvandar a Mattys3 udělání renderu ve WH jsem si vybral MobArénu.
    TP : Misa

[​IMG][DOUBLEPOST=1359144163,1357475834][/DOUBLEPOST]Tak, nový render z katedrály WH, po žádosti Mattys3 a po vláknu kostely světa Majncraft.

• Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  11. bigfootcz

bigfootcz Registered

Čau, rád bych se k vám přidal. Je mi 23 roků a jestli se někdo zajímá o další osobní informace, má pech :) Každopádně baví mě stavění prakticky čehokoliv. Co mám rád jsou ale různý fantasy domky, věže, pevnosti, apod. V survivalu přežít samozřejmě dokážu, byť nejsem žádnej extra skiller. Dost často mě běžnej survival rychle omrzí a proto si moc nerozumím s pokročilejšíma mechanikama hry (vozejky, složitější redstony a tak). V multiplayeru hledám sdílení svých "prací" s ostatními, popř. podílení se na nějakým větším projektu. A prosím, mějte na paměti, že jsem nikde regulérně multiplayer nehrál, protože jsem se dost často a rychle setkával s griefama, což mě tu hru znechutilo natolik, že jsem zase utekl zpátky do singlu.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, budu rád za brzké vyřízení :)

• Líbí Líbí x 3
  12. Mattys3

Mattys3 Registered

Do města samozřejmě bereme každého schopného hráče :) Odpoledne Ti najdu parcelu na baráček :)

13. bigfootcz

bigfootcz Registered

Supr, tak se snad dneska potkáme :)

• Děkuji! Děkuji! x 1
  14. mrmila

mrmila Registered

Prosímtě, po dněšní skoro 3 hodinovém lovu kešky ve Winterholdu jsem to nevydržel a musel jsem napsat Vergisovi...po ohledání místa mi řekl, že jste první a druhé místo cedulek uplně přestavěli. Trochu mě to štve protože jsem se opravdu snažil skoro 3 hodiny hledat a měl už jsem chuť vše rozmlátit. Mohu tedy poprosit o opravení a doplnění informací ohledně Minecachingu ;-)

15. ToKro

ToKro Registered

No ono bohužel ta multina v současné době jaksi nemá všechny indície. Winterhold prošel a stále prochází rekonstrukcí, a musí se vymyslet nová místa. Pravděpodobně se celá keška přepracuje, její aktuální uložení podle mně taky není zrovna nejlepší.

16. mrmila

mrmila Registered

To jsem právě zjistil taky, že tam něco chybí. Ale ve 2 ráno jsem si říkal, že jsem asi už tak unavenej, že už ji nevidím. A chtěl jsem ji najít než půjdu spát :-D Pak jsem to právě nevydržel a zeptal se Vergise. Je to škoda, ve městě jsem strávil hooodně kostkodní a měl možnost si ho pořádně prohlédnout a vypadá hezky. Tak jen pro ostatní, hoď to i do popisu kešky pro ostatní lovce ;-) ... Ono to opravdu pak jinak naštve, když se vydáš lovit něco co už není ;-)
    Díky

17. marmatcze

marmatcze Registered

Jakožto nový správce a nynější Jarl Winterholdu v zástupu, postuju zde návrh na novou železniční stanici ve Winterholdu, kterou dostavíme ihned poté co bude zbourána ta nevyhovující stará. V podobnm stylu se pak bude nést celá plánovaná rekonstrukce města. Proto apeluji na ty, kteří zde mají postavené nějaké stavby aby si do 20.8. urychleně vzalisvé věci, než započne samotná demolice. Většina města bude srovnána se zemí a já poté budu okolí teraformovat.

Poté bude předložen Rickovi nový městský plán s výměrou pro domy a vše nové a začnu se samotnou stavbou.
    Děkuji za pozornost.

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 3
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 2
  18. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Hele, k te demolici....delej to postupne - ubourej jen to kde chces neco predelavat... Uz tu bylo nekolik pokusu, kde nekdo zboural celou vesnici a pak tam postavil par veci a vykaslal se na to (mam dojem ze i WH je priklad toho :D)

Stanice se mi libi ;) takze verim ze i zbytek bude pekny, ale pekne postupne at vidis jak to bylo osklive a jak to postupne vyplesujes :)

• Souhlasím Souhlasím x 4
  19. marmatcze

marmatcze Registered

Začala kompletní přestavba Winterholdu. Ti kteří neuposlechli výzvy, kterou jsem dával v hlavním vlákně jsou momentálně v nebezpečí že nenávratně příjdou o své věci ve prospěch městských skladů. Magor_Willi už si své věci odnesl, stejně tak Mettys, který dokonce přestavěl dům, tímto mu chci poděkovat za brilantní výpomoc.
    Bylo rovněž přestavěno náměstí, radnice, hostinec u Převozníka a kovárna. Tímto uděluji Winterholdu nový architektonický vzhled.

Jinak si dávám týdenní pauzu. Odjíždím do Chorvatska, takže prosím, žádné čachry machry ve městě.

20. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

Ahoj, dneska při přesunu beden s materiálem na dostavbu katedrály jsem se setkal s něčím co jsem ještě nikdy neviděl. Ano, je to tak, dnes poprvé jsem viděl zaspamovanou stanici :DDD Myslím, že reklama ještě nikdy nikomu neublížila v možná, že si jí na podesátý líp všimnete :D Pravda i já jsem po přečtení dvanácti cedulí neodolal a šel se podívat dovnitř. Skvělá práce Illighair :D

Přiložené soubory:

• Zábavné Zábavné x 3
    • Líbí Líbí x 1
    • Informativní Informativní x 1
  21. tominosik

tominosik Moderátor

A kde teda je? :D :D

• Zábavné Zábavné x 3

Sdílej tuto stránku