1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

[Výzva] Oživme web!

Vlákno v 'Články, videa a příspěvky na Majncraft.cz' založil paucto97 07. července 2013.

1. Pulec

Pulec Administrátor

Heště jsem to nestih dočíst, ale až to dočtu tak budu 3x spokojenejší než sem teď, dobrá práce.

Minecraft nejenom, že nabízí jinačá hraní než shoot n kill on sight CS, CSS, Quake, Unreal, rakovinotvorný COD a další a né že by to byly špatný hry, (Q3!!!) nebo nezábávný (Chivalry!!!!!) ale prostě je to jedno a to samo.

Tohle vás dostanu do příběhu aasi podobně jako Dwarf Fortress, spousta nic-neříkajících kostiček(v DF to tak neplatí, Legends Viewer!!!), ale ve hře platí stejně nejvíc vaše představivost a když z toho kurňa píšete příběhy, tak super, lepší než stříkat po zdech žejo.

• Líbí Líbí x 3
  2. paucto97

paucto97 Sláwysta

• Zábavné Zábavné x 2
    • Líbí Líbí x 1
  3. tygrtom

tygrtom Registered

Múžou se psát i články o technicraftu, nemá totiž vlastní web (s články)? Kdyžtak bych dělal návody na různé machiny apod.

• Nesouhlasím Nesouhlasím x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  4. xefa

xefa Registered

Pustím se do psaní menší série , něco jako "stavime s xefou" kde budu popisovat a ukazovat ruzne triky a kombinace jak vylepšit váš stavební styl.

• Líbí Líbí x 4
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  5. Pulec

Pulec Administrátor

Proč nesouhlasíte? A proč se vůbec ptát jestli smíš nebo nesmíš o něčem psát, jistě že jo!

Možná lidi nesouhlasili s zvlášť webem pro Technicraft, to by stačila kategorie.

Já jsem na Technicraft naprosté tele, takže bych určitě něco pěkně napsaného ocenil. Do toho! :)[DOUBLEPOST=1374149844,1374149637][/DOUBLEPOST]
    Super, doporučuju pro inspiraci kouknout na http://www.reddit.com/r/minecraft.
    Například tohle
    http://www.reddit.com/r/Minecraft/comments/1ihrj2/guide_how_to_respond_to_terrain_when_building/
    (kliknětě na obrázek dostane se sem http://imgur.com/a/kOH2v#0)
    A je tam VELKÁ SPOUSTA dalších zajimavých věcí, které by stálo za to upozornit, ne opsat.

• Líbí Líbí x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  6. Yubeh

Yubeh VIP

No to hodnotenie bolo taky reflex na tu druhu vetu, co napisal :troll: Inak proti clankom o techniku samo nic nemam.

7. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Bratrstvo Konce také přispělo svojí troškou do mlýna, jen v článku není obrázek, vzhledem ke stylizaci by to bylo podivné. (V případě nutnosti jej samozřejmě lze dodat.)

Očekávejte v budoucnosti více, tenhle styl odhalování "lore" se mi totiž dost líbí. :)

8. Vergis

Vergis Celebrita

Ono by nebylo vůbec od věci udělat sérii s nejlepšími věcmi z redditu za poslední týden. Ne každému se to chce pravidelně sledovat a rozhodně by to bylo zajímavé. A nedalo by to ani tolik práce.
    Sám na to nemám čas a chuť, takže jen házím nápad do placu. :)

• Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
  9. ToKro

ToKro Registered

Byl by zájem o Cestománii? Řekněme že jednou týdně by vyšel článek o nějakém zajímavém místu (Město, Projekt, CHKO...) zde na serveru. Doplněno by to bylo fotkama/renderama. Pokusil bych se to nedělat jen ve stylu "Tohle město je hezké a velké a patří Pepanovi" ale spíše jako v televizních pořadech například "Na cestě po...". Prostě takovou textovo-obrázkovou procházku.

• Líbí Líbí x 5
  10. tygrtom

tygrtom Registered

Mohl bych i něco natočit. Pročítal bych časté otázky nováčků atd.

• Facepalm Facepalm x 2
  11. paucto97

paucto97 Sláwysta

ToKro_CZ sice je dobře, že bys také chtěl něco sepsat, ale prakticky to samé už dělám já ;) (Samozřejmě nemám problém s tím, aby vycházely dvě série stejného typu, konkurence nezaškodí, spíš mi příjde škoda, že je tolik originálních nevyužitých témat...)

tygrtom přečti si prosím první příspěvek tohoto vlákna, díky.

• Informativní Informativní x 1
  12. ToKro

ToKro Registered

paucto97 To je vlastně pravda ;).

Co kdybys mi teda zkusil nějaké navrhnout? Teď mě nic nenapadá, ale myslím že bych zvládnul psát skoro o všem. Teda jeden nápad mám, a to obnovit sexyho projekt novin, prostě vydávat týdeník s krátkýma článkama ze serveru, problém je obrovska časová náročnost a nutnost vědět kde se co šustne. Proto tedy tento návrh jen tak házím do placu.

13. Swoop

Swoop Registered

Protože si myslím, že na webu k serveru Majncraft.cz by měly být informace k němu. Ne k jinému (i když na stejném stroji běžícímu) serveru To, že se kominita obou serverů prolíná, podle mně není důvod míchat záležitosti obou serverů na jednom webu a jednom fóru.
    Pokud by to bylo na webu technicraft.cz (kde je úplný prd) tak jsem určitě pro. Stejně doteď nechápu, proč na tom webu nejsou nějaké bližší informace k technicraftu, recepty na kraftění, herní principy.. ale to už je věc komunity techniku a dwi

• Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  14. dwi

dwi God

Majncraft.cz neni web našeho serveru ale web fanoušků minecraftu jako takového a proto tam může být (dle možností) téměř cokoliv co se Minecraftu, Forge modů a videí týče.

• Souhlasím Souhlasím x 2
  15. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Ja to chapu moc dobre... Je toho takove kvantum, ze by to stalo strasneho casu vyrobit aby to melo hlavu a patu, ale kamen urazu je ze se to kazdy den meni :) Informace skoro o vsem se daji dohledat ruzne po internetu (anglicky) a kdo s tim ma problem tak se proste musi snazit a ucit (anglicky) aby zvladal hledani informaci. Davat to k sobe a jeste navic tam davat jakesi pochybne (a kazdy den se menici) principy jak neco delat dobre a efektivne neni proste v lidskych silach - ja si to radej zahraju nez abych o tom vymyslel sahodlouhe navody... Hlavne nevim jesli se da sehnat nake zazemi (plugin k wiki) jako ma treba http://wiki.technicpack.net/Main_Page protoze maji primo v psani clanku moznost vytvaret recepty (a bez toho ani ranu - delat to z obrazku pokazde je hovadina) a da se tam vlozit seznamy veci z ruznych modu.

Informace k TC blizsi nevim co by sis pod tim predstavoval :) doufam ze brzo budou statistiky a banlist jako ma majn ale to je v klaunskem nose (clown )

16. Swoop

Swoop Registered

Tak to sorry, já to z toho webu nepochopil :sorry:. Dělá to na mě dojem, že se jedná o web vázaný na server Majncraft.cz a jeho komunitu + informace o Minecraftu, novinkách a vývoji. Ale asi jsem to jen špatně pochopil..
    Kód:
    <title>Majncraft – český Minecraft web a survival sandbox server</title>
    :bookworm: .. možná by tam mělo být raději
    Kód:
    <title>Majncraft – český fan web hry Minecraft</title>
    Upřímně, Technik jsem zkoušel jen ze zvědavosti, když se mi ale ani na desátý pokus nepodařilo jej rozjet, vykašlal jsem se na to. Nic proti němu, jen to zkrátka není můj šálek kávy. ;) Z toho důvodu je mi srdečně jedno, co je nebo není na jeho webu.
    Jako laik, nemající s ním žádné zkušenosti bych uvítal informace které jsem psal:
    Principy Minecraftu jsou celkem profláknuté a jasné, ale alespoň základní principy techniku musí člověk googlit jak trubka. Přitom ty základní věci se jistě nemění tak často (co já vím nějaké suroviny, potrubí, energie, reaktory, zásobníky a bůhvíco ještě).
    Ale jak jsem psal, vzhledem k tomu že na TC nehraji ani to neplánuju, tyhle věci jdou mimo mě. Šlo mi jen o to, že když je pro takové věci na webu techniku prostor, připadá mi zbytečné cpát je na web Majncraft.cz. Ovšem, pokud jde o
    , může tam tedy být prakticky cokoli co k minecraftu čuchlo :troll: :cool:

17. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Swoop meni se porad a vse :) Lepsi sledovat oficialni wiki stranky i kdyz jsou anglicky (ok nastrkat tam nake odkazy by bylo fajn :)) Potom - nezapl si to - chtelo by to tam nake zakladni info o pozadavcich a doporucenem nastaveni a komponentach PC. :) hlavne tohle chce resit na IRC....vetsinou lidi proste neumi hledat a nerozumi PC :(

//k tomu ze se vse meni...myslim to tak ze treba po mesici se objevi naka novinka a ta je lepsi nez nejaky stolety postup, ktery navic muze zatezovat zbytecne server :)

18. Lukesmemo

Lukesmemo Registered

K TC by se mi líbilo spíš nějaké malé téma, kde by bylo popsané, co je zakázané, co je bugnuté atd. Sice tu je sekce s bugy, ale tak by to bylo pěkně po kupě a člověk by věděl, co je aktuální. Dobré by k tomu bylo i nějaké stanovisko. Jestli se například čeká na novou verzi nebo se to nějak řeší a nebo se to nechá plavat. Člověk by tak měl přehled.

19. Swoop

Swoop Registered

Ok, to beru, i když nějaké základní informace by si TC jistě zasloužil. IMHO hláška "industriální postapokalyptický server" moc informací neposkytne. To už stačilo odkaz na launcher uvést na stránce
    (tedy majncraft.cz) :troll:

Jinak moje reakce původně směřovala k příspěvku, jehož autorem je tygrtom a dalších podobných. Takové články/příspěvky by podle mně padaly na úrodnější půdu na webu Technicraftu (kdyby místo nic neříkající stránky s downloadem launcheru měl třeba WP web..).

20. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Napadlo mě napsat krátkou sérii "Hornická příručka". Jednoduše by se jednalo o to, že bych pokaždé napsal něco co má společného s těžením například: Způsoby, enchanty na krumpáče, něco o každé rudě atd.

Ptám se teda jestli by to za něco stálo něco takového napsat. :shy:

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku