1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

[Výzva] Oživme web!

Vlákno v 'Články, videa a příspěvky na Majncraft.cz' založil paucto97 07. července 2013.

1. Vergis

Vergis Celebrita

Ale ví, ta loď nebyla zrovna moc aerodynamická a navíc ji pilotoval Nepster. :D

Podle mě je to skvělý nápad, jen do toho.

• Zábavné Zábavné x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. Illighair

Illighair Registered

Už vidím ten příběh:

"Pane Kapitáne, Pane Kapitáne! Selhal nám lávový reaktor!"
    "Cože co?! Afkoval jsem! Jak se to stalo?"
    "Pravděpodobně jste zapomněl zapnout chlazení, kapitáne!"

• Zábavné Zábavné x 7
    • Líbí Líbí x 2
  3. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

http://majncraft.cz/2011/12/havarie-archandela-a-nova-nadeje/ .. Tak a mé plány jsou zkříženy. Já už vytvořím apokalyptický obraz planety, která se má každým okamžikem zhroutit sama do sebe. Paniku a hrůzu ... A pak si stačí všimnout jednoho článku a už to postrádá ten šmrnc :D

Neměl jsem začít psát před důkladným prostudováním, budiž mi to poučením. Snad nebude vadit druhá verze, která je naprosto odlišná?

Možná bych mohl označit ten článek za vylhanou propagandu.. mmm... :smuggrin:

• Zábavné Zábavné x 1
  4. ErrorCZ

ErrorCZ Registered

coosadello co do toho nějak začlenit i příběh Technicraftu? Většina obyvatelstva unikla lodí, zlomek zůstal na původní planetě...

• Líbí Líbí x 3
  5. Illighair

Illighair Registered

Na tom příběhu se snažíme s coosadello spolupracovat a důkladně ho promýšlíme. Toto je kždopádně dobrá námět, zatím ale nevíme jak ho použít. Doufám, že se nebudeš zlobit, když ho (prozatím) vynecháme, je totiž možné, že bude i jakási "Druhá série" příběhu, tak bychom to možná zakomponovali tam, ale to nejsme jisti.

Asi na tento příběh založíme vlastní thread a tam bychom nechali lidi, aby nám posílali náměty.

6. DeKross

DeKross Registered

Dobrý den. Chtěl bych požádat o stažení mého článku "Príručka: Ako prežiť na majncraft.cz, Časť prvá: Bývanie" a neschválení druhé části, protože jsem byl konfrontován s jistými rasistickými příslušníkmi České Republiky a možnost přeložení těch dvou článku do Vašeho milovaného Českého jazyka. Navíc jsem se rozhodl odteď na fórum psát jenom česky, protože už nechci být nazván "Maďarem" nebo dokonce "Polákem".
    Prosím, berte tenhle příspěvek úplně vážně. Tohle není troll, tohle je jenom reakce na turbodemenci.

Spolehněte se na to, že odteď si o České Republice budu myslet "jen to nejlepší".

S pozdravem, Vaš DeKross.

PS: Za gramatické chyby se omlouvám, jsem jenom ubohý Slovák a nikdy nebudu schopen ovládat Váš čistý jazyk na sto procent, protože mé rty byli už dávno pošpiněny slovenštinou.

• Líbí Líbí x 1
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  7. Vergis

Vergis Celebrita

Ať už měl zas blbé kecy o Maďarech kdokoli, ignoruj ho. Tohle je a vždycky byl česko-slovenský server a komunita a jestli s tím má někdo problém, ať si to nechá pro sebe a laskavě odejde. Nenech se ovlivnit několika idioty (ať už to byl kdokoli), přesně o to jim jde.
    V pravidlech máme něco o urážkách a taky o rasismu (tady jde spíš o nacionalismus) a ideologiích. I když na to moc často nenarážíme, rozhodně bych neváhal tyhle pravidla prosazovat a dotyčné trestat. Pokud by se tu chtěli sami přihlásit a pobavit se o tom, budu jen rád.

Tahle mentalita, která se u nás (myslím ČR a obecně) v posledních letech projevuje, mi už leze krkem - pak se divíme, jak to v tomhle státě vypadá. Někdy se za své spoluobčany opravdu stydím.

/Možná to v souvislosti s touhle situací zní trochu moc pateticky, ale všímám si toho už delší dobu a potřebuju to ze sebe dostat./

• Souhlasím Souhlasím x 8
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Informativní Informativní x 1
  8. funnel66

funnel66 Bagr

Taky se mi tento nápad líbí a pokud byste souhlasili rád bych zavedl svojí sérii článků Co, jak, proč?
    Zabýval bych se postupně různými věcmi z MC - lektvary, ovládání(tipy s Function klávesami), dungeony, opuštěné doly, enchting, jídlo, vypalování, obchodování, mobové ...

A pak případně sérii Postavme si ... a taky různé stavby jaké prvky zachovat, takže třeba - hrad, mlýn, věž, maják, vybavení domu, cesty, vilu, stíhačku, tank, loď ...

A případně Stavební styly - asie, středověk, vikingové, střední východ, mayové ...

// nevím jestli někdo už něco takového nemá nebo jestli to tu už nebylo ...

• Líbí Líbí x 4
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  9. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

DeKross rozhodne se nenech odradit a klidne dal pis v rodnem jazyce. Jsou tu i lidi, kteri dokazi ocenit, ze se nam snazis pomoci a vytvoris clanky, ktere maji hlavu, patu a hlavne informacni hodnotu o tom co se na serveru deje a co tam mame. Bohuzel tim co si napsal me tez urazis a to tim, ze vsechny strkas do jednoho pytle kuli bande idiotu, coz nevyhnutelne vede k tomu, ze se (asi) chces stat jednim z nich. Tomu ale neverim a proto Te zadam abys to prekousl a vydrzel ;) Nesmis se vzdat neceho kuli tomu, ze ti naky trouba rekne, ze bys mel nebo te urazi. Pokud i presto chces clanky stahnout, tak ti velice nerad vyhovim. (Ano, druhy clanek jsem schvalil)

Pokud s tim ma nekdo problem (a jak se zda tak ma a velky) byl bych rad, aby si to nechal pro sebe a nebo se prestal vmesovat do zalezitosti Majncraftu a vlastne cele komunity kolem, ktera se snazi hrat, bavit se a uzivat si to. Ja tu takove nechci a doufam, ze nemluvim jen sam za sebe. Vim, ze drive to tu bylo oblibene jako takove "neskodne" postuchovani a bylo to tolerovane, ale jak je videt tak nekdo nevi, kdy prestat. Esi si chcete dat na hubu a hlasat sve nazory na tohle tema, hospoda je pro vas idealni reseni - sayonara

Vergis - za sve spoluobcany se stydet muzes... ja se obcas stydim i za lidi, ktere znam osobne...

---------------------------------------

funnel66 asi tu bylo neco podobneho, ale vytvorene jako nejaky osklivy letsplay ktery 90 % lidi zaplno na 5 sekund a pak je to prestalo zajimat. Byl bych i pro abys ty clanky daval na wiki, tam se to precejen uchova dele a nebude to v prachu ostatnich veci (a takove ty tutorialy a jednoduche navody zpracovane jinak nez jako video se moc nevidi)

Mozna by bylo dobry kdybys zvolil koncept, kde se nejprve napise nejaky clanek/tutorial na wiki (klidne at ti pomuzou ostatni, samotny bys to mohl delal rok) a pak to nak zpracujes do clanku s odkazy na wiki :) Jo a hlavni vec - jeden obrazek je za tisic slov ;) (Upload obrazku primo na wiki se muze dohodnout s Bedrych pokud to bude stat za to :) )

• Zábavné Zábavné x 1
  10. Bedrych

Bedrych Klingon

Add obrázky na Wiki: práva o přidávání mohu přidělit, ale hlavním důvodem, proč to nemá "kdekdo" je paměť - ta je omezená a proto tam vkládá obrázky jen pár lidí, co si s nimi umí pohrát tak, aby zabírali jen pár "kilo".

Add DeKross: při včerejší diskusi o "maďarštině" jsem byl přítomen (IRC) a dokonce jsem se i aktivně připojil (jen názorem). Bohužel mi nedošlo, že to bylo až tak vážné. Příště budu reagovat adekvátněji a případně i zasáhnu.

• Líbí Líbí x 2
  11. dwi

dwi God

Omezená defakto není, takhle to nastavil Termiter z nějakého důvodu, asi aby tam v tom nebyl nepořádek. Práva na nahrávání médií lze snadno přidat pokud si řeknete že je potřebujete a k čemu.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  12. funnel66

funnel66 Bagr

_CJ_ Tak já si myslím že to napíšu v takový stylu aby to šlo na wiki i jako článek (aby si toho všimli lidi)

Tak jasně, to je tak trochu samozřejmost aby v tom byly obrázky ne ?

Bedrych Tak já si s grafikou hraju a není problém abych ti zachoval kvalitu obrázku a stáhnul velikost na minimum :)

• Líbí Líbí x 1
  13. DeKross

DeKross Registered

Vergis _CJ_

Ospravedlňujem sa za rozruch, ktorý som spôsobil, bohužiaľ je veľmi ťažké ovládnuť svoje emócie keď sa jedná o takúto tému.
    Nie som na moju krajinu hrdý, čo sa týka politiky, ale uráža ma, keď niekto môj rodný jazyk nazýva Polštninou, či dokonca Maďarčinou.
    _CJ_: Prepáč, nechcel som uraziť nikoho iného, ako tie dve osoby. Ale väčšina mladých Čechov ktorí už nemajú prečo ovládať slovenčinu uráža Slovákov aj na iných internetových fórach. Preto Vás viac-menej hádžem do jedného vreca.
    Článok som chcel "repostnúť" po preklade do češtiny, pretože som si vedomý aká veková kategória na majncrafte prevažuje.
    Som si istý, že so slovenčinou majú problémy viacerí ľudia a týmto spôsobom by som im chcel uľahčiť čítanie.

Pre Bedrycha: Tvoja reakcia bola primeraná, pretože prakticky ku hádke nedošlo. Ja som nechcel diskutovať o takej téme na IRC a navyše už som na to nemal ani energiu.

Ďakujem za podporu a ešte raz sa ospravedlňujem za rozruch, ktorý som spôsobil.

DeKross

• Děkuji! Děkuji! x 1
  14. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Až budeš rodič, tak dřív nebo později poznáš, že metoda "uľahčiť čítanie" je cesta do pekel.
    Je celkem jedno, jestli se toho druhého snažím naučit plavat, sčítat zlomky nebo pověsit poličku na zeď. Musí to vyzkoušet sám, jinak se vždy zastaví před každou překážkou.
    Teď chceš psát česky, abys někomu pomohl, že nerozumí slovensky, za nějaký čas někdo bude chtít přestěhovat školní výuku na Youtube, aby někomu pomohl, že neumí číst vůbec.
    Tím bys jen podpořil probíhající proces degenerace části populace.

• Souhlasím Souhlasím x 6
    • Líbí Líbí x 4
  15. paucto97

paucto97 Sláwysta

V nedávné době byly publikovány hned tři články!

V pořadí již 6. díl Bukkit příručky od Illighair

http://majncraft.cz/2013/07/bukkit-prirucka-6-herochat-celkova-konfigurace/

2. díl příručky ''Jak přežít na Majncraft.cz'' od DeKross

http://majncraft.cz/2013/07/prirucka-ako-prezit-majncraft-cz-cast-druha-financie/

A s MrNOIP se vydáme na dlouhou cestu napříč galaxií!

http://majncraft.cz/2013/07/noipuv-pruvodce-po-galaxii-uvod/

Všichni kromě Illighaira (který se své odměny vzdal) jste bohatší o svých 5 000 liber!

• Líbí Líbí x 3
  16. Bedrych

Bedrych Klingon

DeKross můžeš tam prosím připsat ještě čerstvou novinku: novou Burzu materiálů?
    http://forum.majncraft.cz/threads/burza-materiálů.6868/

Jinak toto postování nových článků na fórum vítám, na fóru jsem totiž několikrát denně, ale na stránkách webu jen jednou za pár dní.

17. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

To radši ne, nemusí to tam být věčně. Ať se pěkně snaží.

18. dwi

dwi God

On WP beztak veškeré externí obrázky vezme a hodí je k sobě do galerie, takže to je úplně jedno.

• Informativní Informativní x 2
  19. paucto97

paucto97 Sláwysta

• Líbí Líbí x 1
  20. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Už dlouho se chystám oživit svoji sérii povídek z dávné historie Nové zeměkostky. Tohle je konečně ten impulz, na který jsem čekal. :)

EDIT: Okej, tak ve skutečnosti jsem rozdal skoro všechny svoje herní peníze a teď nemám na dřevo na stavbu vraků, ale to je zase jiná pohádka. ;)

EDIT2: Díky, _CJ_, posílám zpět.

• Facepalm Facepalm x 1
    • WTF WTF x 1

Sdílej tuto stránku