1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

[Výzva] Oživme web!

Vlákno v 'Články, videa a příspěvky na Majncraft.cz' založil paucto97 07. července 2013.

1. paucto97

paucto97 Sláwysta

Lestpleje, letspleje, všude jen letspleje! Kdo se na to má pořád dívat? Pořád to samé, jen s jiným hlasem a posloupností děje...

Už jsou asi pryč časy, kdy se na našem webu pravidelně objevovaly různé povídky, návody, články atd. v psané podobě. V současné době se zde objevují jen Snapshoty od Nitram100, Bukkit příručka od Illighair a Průvodce ode mě. A já se ptám, není to málo? Určitě si alespoň několik hráčů z našeho serveru psalo své blogy, různé příběhy, povídky, návody... Mají snad zůstat jen na papíře, popřípadě navždy zapomenuté v počítači? Ne! Ať už je to jakýkoli článek související s Majncraftem a podobně, proč se s ním nepochlubit? Každý, kdo píše na jakýkoli web, musel nějak začít, tak proč takhle nezačnete i Vy? Psát může každý, nikdo Vám za to hlavu (snad) neutrhne, tak proč zase jednou nezkusit něco nového :)? Náš web potřebuje články jako sůl, tak proč s tím nepomoct? Aby jste k tomu psaní měli motivaci, za každý publikovaný článek dostanete ''odměnu'' v podobě menšího obnosu herní měny. Chcete pomoci propagaci Majncraftu a dokázat, že je jiný než ostatní servery? Pište!

Za každý publikovaný článek na webu Majncraft.cz získá jeho autor 5 000 herních liber!

Pomozte propagaci Majncraftu i Vy!

Kratší vysvětlení:
    Určitě nejen mě mrzí, že na webu nejsou téměř žádné články vyjma výše jmenovaných. Touhle ''výzvou'' se snažím popohnat ty z Vás, kteří rádi píšete/chtěli byste psát různé články, ale z nějakého důvodu je nechcete prezentovat na webu. Nepočítám s nějakou hojnou účastí, mám obavy i z toho že to skončí fiaskem, ale za zkoušku to přece stojí ne? :)

Psaní zdar!​

• Líbí x 17
    • Souhlasím x 6
    • Děkuji! x 2
    • Kreativní příspěvek x 2
    • Zábavné x 1
    • Informativní x 1
  2.  
  3. Vergis

Vergis Celebrita

V první řadě bych chtěl poděkovat vám všem, kdo píšete a nevzdáváte to, je to nevděčná práce.
    A zadruhé chválím výborný nápad, snad můžu i rovnou říct, že tohle bys neměl platit z vlastní kapsy - na tohle bychom mohli použít serverový fond.

O oživení webu už se bavíme dávno, já jsem na to tak nějak rezignoval do doby, než se celý web předělá do nové podoby (což, zdá se, nebude nikdy - příležitost pro vás, pokud se chcete někdo zapojit :) ).

Měly by se trochu upřesnit podmínky - řekněme, že hlavní částí článku nesmí být video a článek musí obsahovat alespoň jeden obrázek (bez nich to je hrozně suché). :) Kvalitu by mělo řešit už schvalování.
    Zájemci odměnu by se asi měli hlásit přes IRC, případně tady.

• Líbí Líbí x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  4. Illighair

Illighair Registered

Určitě - tímto se snad někdo "nakopne" a začneme hlavní stránku Majncraftu oživovat. Já ale určitě za žádné články odměnu nechci, ať už je sbevíc lákavá, každopádně, odměňovat hráče na články je dobrý nápad.

Často jsem přemýšlel také o tom, že bych se pokusil vyplodit i nějaký ten příběh, mimochodem ta "Dračí sága", na kterou jsem zde narazil byla velmi dobrá, škoda že už nepokračuje.

Jinak k těm videím: Myslím si že regulérně na hlavní stránku patří videa, ovšem ale jen ta některá. Na mysli mám videa, týkající se serveru, jistá povedená animovaná videa z Minecraftu a toť tak zhruba vše, více patří do boxů v pravé části stránky.

Toto mi také připomnělo, že bych měl na hlavní stránku dodat další pátou část příručky :)

• Líbí Líbí x 1
  5. paucto97

paucto97 Sláwysta

Z vlastní kapsy to klidně zaplatím, jen mi až teď došlo, že mám jen 9k, takže za každý příspěvek budu rád :D.

K tomu upřesnění:
    • Článek nesmí obsahovat jakékoli video, vyjímkou jsou videa něco představující nebo ukazující, žádné letspleje!
    • Měl by zde být alespoň jeden obrázek, pokud vám nejde vložit na wordpress, použijte imgur.com
    • Zájemci o odměnu se hlaste zde/na IRC/mě ve hře
    • Pokud chcete článek schválit, poproste nejlépe někoho na IRC, schvalovat můžou pouze lidé, co mají na wordpressu OP (Já, Vergis, Nitram, DzejPi,...)
    To je snad vše...

//Edit : Vergis, je nějaká možnost zkusit poupravit tu stránku? V HTML umím, tak když už se k tomu nikdo nemá...

• Zábavné Zábavné x 1
  6. Vergis

Vergis Celebrita

Zrovna třeba některé Nitramovy články mají v sobě video kvůli vysvětlování, zvukům atd. :)
    Já na videích nevidím nic špatného, pokud nejsou hlavním obsahem článku.

7. BoBoCZE

BoBoCZE Registered

Ahoj, rád bych se zapojil do tohohle projektu. Často se mi stává, že hodně lidí se ptá: "Kde je nejvýkonější mobtrapka?", "Kde za co nejkratší dobu nafarmím gunpowder?", atd.. Proto bych rád udělal nějaký průvodce(Ano, průvodce. Vím, že jeden tu už dělá Paucto, sice na něco úplně jiného, ale pro jistotu bych vymyslel originální název), který by se zabýval podrobným přehledem všech mobtrapek, droptrapek, XP trapek a jakoukoliv další farmou na moby na naší krásné Zeměkostce.

Článek by obsahoval popis nether cesty metrem k trapce, Pravidla a použití trapky, výkonnost dané farmy,design, přístup veřejnosti, screenshoty po cestě a možná i zapojení samotné farmy(Pokud by majitel/správce či autor povolil tuto prohlídku). Téma bych rád rozdělil na 3 rozdílné kategorie. V první kategorii by se řešila a posuzovala nejvýkonnější farma na XP(zkušenosti), ve druhé kategorii by šlo o nejvýkonnější farmu na loot(dropy mobů) a ve třetí by se jednalo o nejlépe vyřešenou farmu designově a o dobrý přístup veřejnosti.Trapky by se dělily na určité oblasti. Jedna oblast by se brala maximálně cca. 500-1000 bloků od nějakého významného místa(Města/Vesnice či něco podobného) a tam by se posuzovalo.

Pokud by se Vám můj koncept líbit, držte mi palce, ať to vyjde i ostatních módu a schválí mi to :) Pokud se Vám něco nelíbilo, dejte vědět v čem a já se to pokusím změnit/napravit. Rád připravím i nějaký zkušební článek.

Edit: Omlouvám se za časté použití slova by/by jsme/bych. Tento tvar tu prostě sedí a vše je otázka budoucnosti :)

Poslední úprava: 17. listopadu 2013
    • Líbí Líbí x 13
  8. Vergis

Vergis Celebrita

Určitě, jen do toho. :)

• Děkuji! Děkuji! x 1
  9. BoBoCZE

BoBoCZE Registered

Dobře, hned jak budu mít čas a seženu první lokalitu, ozvu se ;)

• Líbí Líbí x 1
    • Informativní Informativní x 1
  10. paucto97

paucto97 Sláwysta

• Děkuji! Děkuji! x 1
  11. Bedrych

Bedrych Klingon

BoBoCZE s těmi trapkami bych Ti mohl trochu pomoci, kdysi jsem je celkem dost testoval a měřil různé časy nebo dropy.
    Pokud budeš mit zájem, ozvi se mi, třeba konverzací.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  12. Illighair

Illighair Registered

Já bych chtěl jen všechny, co se do tohoto projektu zapojí, aby věnovali článku také jistou hodnotu!

Trochu se totiž bojím, že někdo je pro pěníze schopen udělat cokoliv a tak by mohlo vzniknout splácanina nelogických řečí či něco s nulovu vypovídající hodnotou.

• Souhlasím Souhlasím x 6
  13. Vergis

Vergis Celebrita

Splácaniny neschvalujeme, toho bych se nebál. :)

14. paucto97

paucto97 Sláwysta

Děkuji ErrorCZ za štědrý příspěvek v podobě 30 000 herních liber :).

• Líbí Líbí x 5
    • Informativní Informativní x 1
  15. PIKIBI 1

PIKIBI 1 Registered

Vím že je to poněkud OT, ale jak bylo výše zmíněno:
    Proto bych chtěl někoho z vás požádat, aby zavolal do pořadu Naplechu(ve kterém je česká MC komunita prezentována hlavně negativním způsobem) a vylepšil pověst Majnu i všech premium only serverů.
    Jsem ochoten zaplatit odvážlivci 10 diamantů.

• Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
  16. Illighair

Illighair Registered

Promiň Pikibi, ale když budeš volat do pořadu pro sedmileté usmrkance, nikdy tam nemůžeš obstát. A myslím, že o Majncraftu se tam nikdo nikdy nezmiňoval, takže tam asi není co zlepšovat.

• Souhlasím Souhlasím x 5
  17. PIKIBI 1

PIKIBI 1 Registered

Souhlasím, ovšem protože když vidím, že po každé zmínce o MC se v komentářích pod videem obrovský hate na minecraft, má čest mi velí zakročit( zároveň jsem moc velký srab na to, abych tam zavolal sám).

• Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
  18. Illighair

Illighair Registered

Já stále nevím, čeho chceš při těcht podmínkách docílit? Jeden ofiko hráč z Majncraftu proti armádě smradů z YouTube. Vždyť je to zbytečný a i kdyby tam někdo zavolal tak budou spíš všichni "nadprůměrní" dívaci NejFakova videa zklamáni, že zase neviděli nějakého sedmiletého spratka.

Věř mi, je to zbytečné.

19. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Tak si tak říkám, je zájem o nějakou "Archangel povídku"? Mohl bych něco napsat na dovolené.
    PS: Asi bych se nechal unést, takže omluvte kdyžtak případné nepřesnosti ohledně Archangela i starého světa. Postavám bych dále rozhodně nedával jméno typu "paucto97" "MrNOIP" apod. , ale nějaká normálnější, jenž se dají použít v obyčejném světe.

• Líbí Líbí x 5
  20. Illighair

Illighair Registered

Věz nebo ne, chtěl bych udělat to samé. Ovšem ne jako jen jednu povídku ale příběh na více dílů. Než jsem tu začal hrát, prolézal jsem si fórum skrz na skrz a Archanděl je vynikající námět na to, něco takového sepsat.

Pokud by si do toho byl nějak hodně zapálený, nechám tě pracovat, ovšem rád bych to klidně vymýšlel s tebou.

• Líbí Líbí x 2
  21. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Já přemýšlím o příběhu těsně před startem Archanděla. Zkoušel jsem si něco napsat ve zkratce a krom názvů (Archanděl, New Vegas) nejde moc poznat, že to je ze světa Majncraftu :D Se psaním povídek nemám moc zkušeností, rozhodně si to chci ale vyzkoušet. Teď jsem ponořený do různých sci-fi knih a mám úplné nutkání něco zkusit :bookworm:

Ty bys třebas mohl udělat průběh letu, anebo dramatické přistání Archanděla, kdy přišel o lávový motor a dodnes se neví, proč se tak stalo.

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku