1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace VÝSLEDKY 1. NOVUS SPLEEF ARENY

Vlákno v 'Informace' založil TooSexyForCS 26. září 2015.

1. TooSexyForCS

TooSexyForCS Oddělení likvidace turbodemence

Dne 26.09.2015 se na serveru NOVUS v městě Majnov odehrála první oficiální spleef arena za hojné účasti hráčů i moderátorů. Pro vítěze byly připraveny hodnotné ceny!

Pořadí bylo bodované, tj., vítěz kola dostal 3 body, druhý umístěný body 2 a třetí umístěný bod 1. Hrálo se na pět kol.

1. místo Galaxion (7 bodů )
    2. místo Petrsup (6 bodů )
    3. místo NightplayerCZ (5 bodů )

V dalším pořadí se pak na 4. místě umístil Dictator_JOHNNY a ArkenaeCZ s 4 body, na 5. místě F0rby se 3. body a poslední kdo urval alespon jeden bod byl WhiteAngelM.

Vítězům gratulejeme, zůčastněným děkujeme!

• Líbí Líbí x 5
    • Děkuji! Děkuji! x 2
  2.  
  3. Vergis

Vergis Celebrita

Abych to doplnil, tady je pořadí jednotlivých kol:

3 Dictator_JOHNNY
    2 _Galaxion_
    1 F0rby

3 _Galaxion_
    2 ArkenaeCz
    1 petrsup

3 NightPlayerCZ
    2 ArkenaeCz
    1 Dictator_JOHNNY

3 WAM
    2 _Galaxion_
    1 NightPlayerCZ

3 NightPlayerCZ
    2 Galaxion
    1 petrsup

Každý z trojice nejlepších dostává jako bonus k už předaným odměnám od města Majnova enchantovaný meč (máte je v inventáři).

Jinak ještě k organizaci - díky stavitelům arény, Pompeiovi s Nojpem, a ostatním moderátorům za pomoc s přípravou.

Tenhle event byl připravený relativně narychlo po dokončení arény, příští bude ohlášen pár dní předem, abyste se na něj mohli připravit.

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
    • Informativní Informativní x 1
  4. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Rád bych poznamenal, že na stupních vítězů byl mírný chaos a také rivalita.:punch: V tom chaosu mi @Mrquik házel diamantový krumpáč, jako odměnu, a také beacon, který měl být původně určený mně.:shifty:
    V chaosu mě zabil @Petrsup, který mi následně veškeré věci, včetně diamantového krumpáče, vrátil. Avšak beacon se někde ztratil, nejspíše ho sebral jeden z lidí, kteří tam v tu chvíli byli.:pompus:
    Chtěl jsem se zeptat, jestli se s tím bude něco dít, přecejenom, beaconům stoupla hodnota nahoru rychle jako velký třesk, s vypnutým eggcatcherem.:hungry:

//EDIT: Beacon se našel, děkuji @Nojp za vyřízení! :smug:

Poslední úprava: 26. září 2015
    • Souhlasím Souhlasím x 2

Sdílej tuto stránku