1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Vyhozeno z: Redstone paste - pomoc

Vlákno v 'Popelnice' založil Daveolf 10. února 2015.

1. Daveolf

Daveolf Registered

Ahoj, potreboval by som pomoc s pridanim modu Redstone paste (verzia 1.8).

Vsetko som robil podla navodov.

Mam najnovsi Minecraft Forge pre verziu 1.8
    Taktiez najnovsi Redstone paste mod
    Mam Javu 8 (Skusal som aj Javu 7 ale bez zmeny)

Vzdy ked sa chcem prihlasit na verziu Forge tak mi vyhodi nieco z javou.

Strucny opis:
    Profile: Forge
    Version: relase 1.8 Forge 11.14.0.1299 (skusal som aj 1295)
    Mod je ulozeny - Roaming/.minecraft/mods (vytvoreny priecinok podla navodu)

Ked stlacim ''Play'' po chvilke mi to vyhodi:

Asi to nepatri na toto forum, no neviem kde sa mam obratit. Minecraft hram prevazne singleplayer a tento mod by mi dost pomohol najma preto, ze som trosku menej skuseny v pouzivani redstonu.

Prosim, poradte.

Dakujem
    Poslední úprava moderátorem: 11. února 2015
  2. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Poradím: dej tu chybku do guglu a následuj první odkaz a přečti si třeba, co tam radí Jesper ...
    • Facepalm Facepalm x 2
    • WTF WTF x 1
  3. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Zkusil sem. Zadnej Jesper tam neni. Nezapomel si na personalisovane vyhledavani? Pokud hledas casto problemy s forge a minecraftem budes mit naprosto jine vysledky nez my.

Jinak, mas originalni minecraft? Na prvnim odkazu (jak radi lohakar) sem nasel radu ze cracked launchery tohle delaji nebo co :) ale tezko rict.... muzes tam mit nejaky spcificky mod co je spatny...

Treba nam Lohakar prozradi kde co nasel ;)

//tak sem se pozadal dalsiho cloveka aby zkusil najit vysledek podle Lohakarova navodu a zadneho jespera nenasel...
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  4. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Jedno pastnutí, dva kliky a trocha otočení kolečkem.
    Facepalmy od BFU mě nechávají klidným ... :cool:

J1.png
    j2.png
    J3.png
    • Informativní Informativní x 1
  5. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

@Lohakar: a zabilo by tě, kdybys mu rovnou poslal odkaz na SO? Jsme tu primárně proto, abychom lidem radili, ne proto, abychom předpokládali že lidi jsou pitomci co neumí googlit. Lidi co se v programování/javě neorientují nebudou tušit, kterou část té chyby googlit.

Asi ty naše offtopicy pak vyhodím, ale odpustit jsem si to nemohl.
    • Souhlasím Souhlasím x 5
  6. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Nikdy jsem v javě neprogramoval a nejspíš bohužel asi nikdy nebudu umět. Vadí mi to moc, ale už to nezměním.
    Netuším, co to chybové hlášení vlastně říká. Ale když nevim, co mi počítač píše, tak se zeptám.
    Prostě vezmu kus toho řádku, kde je napsáno "error" a zeptám se sítě.
    Nemám nic proti lidem, co neumějí guglit, ale nechce se mi hledat za lidi, co to sami ani nezkusejí.

Já to zkusil a náhodou našel, že spousta lidí se s takovou chybou setkala a jiní lidé jim poradili.
    V tomto případě nejspíš Daveolf nemá soubor log4j-1.2.16.jar (nebo jeho potomka) na správném místě.

Tohle přece nemá nic společné s programováním nebo javou. Ve stejné situaci se člověk může ocitnout při čtení návodu z IKEI anebo pěstování hruškovníku mimo Zeměplochu. Tohle je o přístupu k životu.
    Člověku, který hledá a nemůže najít, poradím přímo.
    Člověku, který se hledat ani neobtěžuje (promiň, nevztahuj to na sebe Daveolfe), nejprv řeknu ať zkusí hledat sám.

Amunaku, nezabilo by mě to. Ale mě takhle na škole vycvičili hledat lidi, co nechtějí jen sedět v koutě a čekat, až jim to někdo přinese na podnose. Jinej už nebudu.
  7. Daveolf

Daveolf Registered

Jasné, že to neberiem osobne :) . Rozdiel je ten, že ja som to hľadal dosť dlho, lenže mám guľáš v tých súboroch a so špŕtaním sa v nich nemám dobré skúsenosti. Proste som len chcel radu to je všetko (v jazyku ktorému rozumiem :D ). Za lenivého sa určite nepokladám a táto téma nebola vytvorená na to aby som niekoho šiel rozhádať, prípadne uraziť mojou neznalosťou.
    • Líbí Líbí x 1
  8. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Jenže on to zkusil, a najít se mu to nepodařilo. Tys automaticky předpokládal, že to ani nezkoušel, a místo abys mu slušně poradil (a to jak s jeho problémem tak jak to příště vygooglit), děláš z něj blbce. Když se ti za ně nechce hledat, tak to nedělej, ale nepiš to sem, nikoho to nezajímá a není to užitečné.

Ty víš co z té chyby vytáhnout a jak to dohledat, on třeba ne každý to umí rozluštit.

Jo no, někdo třeba uvidí návod z ikey poprvé v životě, nepodaří se mu podle něj výrobek sestavit, a když se tedy někoho zkušenějšího zeptá o radu, fakt nebude čekat odpověď ve stylu „vždyť to máš v tom návodu, podívej se tam“.

No, a on hledal a nenašel. Proto napsal sem. Ještě jednou - jo, může se stát že sem někdo napíše aniž by pořádně hledal, ale je neslušné dotyčného jen poslat na google (a ještě k tomu tak mizerně).
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1

Sdílej tuto stránku