1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Villagers shop

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil uccik 17. listopadu 2013.

1. uccik

uccik MajnMod

Dnešek se stal pro villagers shop první zatěžkávací zkouškou. Zažil svůj první grief..:( A hned celkem ohromný. Vím, že všichni stojíte o výtah a veřtě, že až bude možné nějaký pěkný postavit tak to uděláme, ale udělat si vlastní trať skrz obvody a sklad.. Obvody byly samozřemě poničené, ale @CDstan6 je již spravil:) No a proto jsem se rozhodl spolu se Stanem, že pro hráče @BoBoCZE se dvěře Villagers shopu navdy zavírají.
    Poslední úprava: 08. prosince 2013
    • Líbí Líbí x 7
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. MedvedPoo

MedvedPoo VIP

@BoBoCZE nemusí být smutný, dveře Villagers shopu se sice pro něj zavírají, ale v Gulagu se otevírají... ;)
    • Zábavné Zábavné x 13
    • Líbí Líbí x 3
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  3. fretka323

fretka323 Registered

Na vip sem musel prodat veskere dia, ale stalo to zato. Jak se jeste pripojim dopoledne a nikdo se nebude motat kolem nekonecneho papiru bede to super. Opravdu lepsi investice nez tohle snad neni. Chvilka afkovani v SC a pumpkin farme a mam jidlo a ve villagers shopu jakekoliv veci :) a snad nebude vadit kdyz ty veci budu prodavat, pokud ne tak nic lepsiho nez tohle neni. Dekuji uciku a cdstane.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
    • Informativní Informativní x 1
  4. uccik

uccik MajnMod

Takže:-D jak všichni víte rok 2013 už je nenávratně pryč a nastal nám rok nový:-D Proč s tím vlastně začínám?:-D No jednoduše řečeno, rozhodli jsme se spolu s hráčem @CDstan6 , že uděláme dobrý skutek. A odpustíme trest jednomu hříšníkovi:) Jelikož si své si ji vytrpěl. Takže @BoBoCZE dveře Villagers shopu jsou ti znovu otevřeny! Važ si toho, je to tvá poslední šakce:) Berte to jako velkou výjimku, kterou nehodláme dělat pokaždé:)
    • Líbí Líbí x 5
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  5. Petronius113

Petronius113 Registered

Ahoj. Omlouvám se, ale rozbil jsem nekonečnej papír. Stalo se to tak, že jsem vyměnil papír až do limitu a než se villager vzpamatoval, tak mě odpojila chyba = nějaká exception v minecraftu. Proto si myslím, že by to chtělo upozornění, že se nikdo nesmí odpojit, pokud se villager ještě neunlocknul! Může se tím zablokovat. Takže se to nestává jen při restartu. Bohužel se může stát každému to, co se stalo mně, a s tím nic dělat nejde.
    Poslední úprava: 01. února 2014
    • Informativní Informativní x 2
    • Líbí Líbí x 1
  6. Safoo

Safoo Dr. John Zoidberg

Samotné odpojenie by nemal byť problém, chunk je aktívny pár sekúnd aj po odchode hráča. V tom čase keď si tam bol padol server, takže je dosť možné že sa to rozbilo práve kvôli tomu.
    • Informativní Informativní x 1
  7. uccik

uccik MajnMod

Diky za info, cenim si toho ze ses priznal. Ano toto se muze stat kazfemu a sam z vlastni zkusenosti vim, ze se obchod pri padu serveru blokne. Pokusim se co nejdrive najit jineho, ale nic neslibuju jelikoz od pondeli sem znovu bez pc..

Odesláno z mého GT-N7000 pomocí Tapatalk
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku