1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Villagers shop

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil uccik 17. listopadu 2013.

1. uccik

uccik MajnMod

Čaues všichni,

možná jste si někdy říkali, co se asi tak dlouho může stavět u ostrova creeperů. Dnes se nám konečně porařilo dokončit stavbu velkého komplexu farem, který bude otevřen pro veřejnost v nejbližší době. Přibližně koncem měsíce.

Najdete nás na severní části mapy na Ostrově Creeperů. Jak jsem již řekl je zde komplex farem. Přesněji se jedna o farmy na obilí, mrkve, brambory, melouny, houby, dýně, vejce a v neposlední řadě sugar cane. Máme zde i stromofarmu, sněhofarmu, rychlou výpalovnu, menší Skeleton farmu a ovčín. Všechny tyto farmy se nacházejí v podzemní části. Horní část je zaměřena na obchody s villagery. Obchody jsou zde dva, první je obsazen random vesničany, u kterých nejsou odemčeny všechny obchody, to nechávám na Vás:) A druhý, velký shop, složený ze dvou pater. První patro přístupné pro veřejnost (nachází se zde pouze základní enchanty) a druhé patro pro VIP, ve kterém jsou enchanty znatelně lepší. Cena VIP je 2000Ł. Po zaplacení Vám přidělím práva na vstup do druhého patra.

Rád bych také poděkoval všem kteří mi s touto obrovskou stavbou pomohli ať už dary či prací. A to zejména @rikuhahl za zasypání vodní hladiny, @SheepooX (XXXxXXX124) a Magor_Willi za pomoc s vykopáním prostor pro stavbu a celkovou pomoc při stavbě @CDstan6 . Všem těmto hráčů plus pár dalším, kteří mi darovali materiál jsem se rozhodl jako projev díku dát VIP vstup zdarma.

Pro stálé navštěvníky je zde umístěn i veřejný sklad s přibližne 100 menšími sklady, kterým Vám já nebo CDstan6 na požádání dám.

Zde si můžete prohlédnou mapky podzemní části.

Pár fotek ze stavby celého projektu

Nyní villagers shop vypadá takto

Doufám, že se Vám u nás bude líbit a budete se k nám rádi vracet:)

S pozdravem uccik a CDstan6
    Poslední úprava: 17. listopadu 2013
    • Líbí Líbí x 30
  2. Bedrych

Bedrych Klingon

Doporučuji návštěvu tohoto komplexu. Obvody a techniky jsou velmi vyspělé a u některých jsem se musel podívat na princip, abych se inspiroval pro své farmy.

Máte velké plus :cigar:
    • Souhlasím x 4
    • Informativní x 3
    • Líbí x 1
    • Zábavné x 1
    • Děkuji! x 1
  3. Illighair

Illighair Registered

Škoda, že nám teď server nefunguje. Také se strašně těším, ař se přijdu podívat, už jen z obrázků jsem uchvácen. Být vámi, nebál bych stanovit hranici pro VIP výše, za takovou práci bych bez problémů dal i více (, což také udělám :rolleyes:).
    • Děkuji! Děkuji! x 2
  4. uccik

uccik MajnMod

Illi moc děkuju:) Vím, že ta cena je ještě poměrně nízká. Nejde mi o to abych na tom vydělal, ale aby se mi vrátila alespoň nepatrná část financí. Samozřejmě, že za každý peníz navíc jsem velice rád:)

A teď ještě k té otevíračce. Oficiálně bude 25.11.2013
    Jelikož zde ještě musíme přidělat pár cedulek a enderbeden. Poté Vás rád všechny uvidím:)
    • Informativní Informativní x 3
  5. Illighair

Illighair Registered

Napadlo mne, a myslím si, že by to nebyla od věci jedna věc.
    Uchránit uccikovu a CDstanovu práci proti grieferům a slušně řečeno "málo myslícím" jedincům pomocí World-Guardu a zamezit hráčům zabjení entit v areálu Villager Shopu aby vesničané, s dobrými nabídkami tu opravdu byli pro všechny. Nevím, jaký pro toto mají moderátoři postoj, proto toto berte jen jako jakýsi návrh :) .
    • Souhlasím Souhlasím x 11
    • Líbí Líbí x 2
  6. uccik

uccik MajnMod

Dnes 25.11.2013 ve 20:00 hod otevíráme :) Těšíme se na Vaši návštěvu:)
    • Líbí Líbí x 4
    • Informativní Informativní x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  7. damine178

damine178 Registered

Screeny z otvaračky Villagers shopu

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 3
  8. PowerOfFailing

PowerOfFailing Registered

Takže, dnes proběhla oficiální otevíračka Villagers shopu. Zahájili jsme ji velkým ohňostrojem, poté se ostatní rozešli po celém areálu a šmejdili :). Dostavilo se zhruba 15 lidí a všem moc děkujeme za účast na otevíračce. Na fotky se můžete podívat výše (damine) a uccik ještě taky pár fotek přidá.

Btw. Ti, co plánují areál navštívit, určitě nezapomeňte zde napsat svoje pocity a poznatky (hodnocení) areálu, přijimáme i kritiku, takže sem klidně napište, co si o tom areálu myslíte ;)

CDstan6 a uccik
    • Líbí Líbí x 5
  9. uccik

uccik MajnMod

Zde přidávám ještě pár nalezených fotek. Něco málo z dnešního ohňostroje který byl opravdu obrovsky a dal nám zabrat až do úplného začátku otevíračky, vlastně i něco přes:-D Ale rozhodne to stálo za to. Byla to skoro dvou minutová podívaná, kterou jsme si všichni náramně užívali:)

K fotkám ohňostroje jsem ještě přidal foto našeho shopu a místní ubytovny pro zbloudilé duše, aby měli kde přenocovat:) No a nakonec jedna lahůdka:) Což je ukázka použitého materiálu, uveden není tedy všechen, ale jen ty nejzajímavější:) Sám ještě teď žasnu, kde jsme toho tolik sehnali:)

Jelikož je už otevřeno a brány Villagers Shopu jsou Vám plně přístupné, tak mi nezbývá nic jiného než doufat, že nás budete stále tak navštěvovat jako dnes:)

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 3
  10. CorwinCZ

CorwinCZ Registered

Škoda, že jsem na otevíračku nemohl přijít, z práce mě nechtěli pustit :( Ale určitě se zastavím na návštěvu, už předtím to vypadalo úžasně, jsem na to zvědavý.

Btw, nedávno jsem našel desigh výtahu, který by mohl fungovat na serveru a není nijak extra náročný, docela rád bych ho někde postavil - co ho udělat u vás? :)
  11. uccik

uccik MajnMod

Corwine na návštěvu se budeme tešit a výtah určo zkusíme:) Už teď byly připomínky, že těch schodů je hodně:-D
    • Zábavné Zábavné x 3
  12. CorwinCZ

CorwinCZ Registered

Čtvrtek/pátek mám volno, tak se zastavím a zkusíme, zda to bude fungovat :)
    • Líbí Líbí x 1
  13. PIKIBI 1

PIKIBI 1 Registered

Když se nad tím teď zamyslím, koupit si VIP do tohoto komplexu byla nejlepší investice za celý rok hraní zde, protože mě farmy zásobují jídlem a obchod samotný nástroji, díky kterým se zrychlila stavba Avance. Farmy nám dávají lepší jídlo než co jsme jedli předtím (konkrétně melouny) a kvalitní nástroje umožňují rychlejší stavbu nebo snažší kácení stromů v NTF, za které v důsledku financuji projekt. Děkuju.
    Nejsem řiťolezec. jen zde vyjadřuju své díky.
    • Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  14. uccik

uccik MajnMod

Wow piki tak to me opravdu velice tesi:) presne v to jsem doufal, ze se k nam budou lidi radi vracet. Vzdy kdyz kouknu na dynmapu tak vidim ze v shopu nekdo je. Proste vsechno vyslo tak jak melo. Rad vas vsechny zase v shopu uvidim:)

Odesláno z mého GT-N7000 pomocí Tapatalk
    • Informativní Informativní x 1
  15. Matyz_

Matyz_ Registered

Já si zde vždy natěžím železnou zásobu mrkve, něco natraduju... nemám to sice nejblíže, ale jelikož mám město i starostu rád, tak se dost často vracím ;)
    Tímto moc děkuji za tento projekt ucciku! :)
    • Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  16. uccik

uccik MajnMod

Lidi vy mate dneska nejakou chvalici:) moc diky fakt me to velice tesi:)

• Informativní Informativní x 1
  17. Haneses

Haneses Registered

Já musím celkově Villagers shop pochválit, protože něco takovéto jsem na serveru potřeboval, protože tolik věcí pohromadě to ještě nikdo nebylo a tak chci poděkovat za tuto stavbu. :)
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  18. BoBoCZE

BoBoCZE Registered

Tak když chválíte, tak já taky. :) @uccik ví, že zde strávím většinu svého času na Majnu a také toto místo musím vychválit. :) Je zde naprosto vše, co člověk potřebuje. ;) Škoda jen toho, že tam není výtah.
    • Líbí Líbí x 2
    • Děkuji! Děkuji! x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  19. uccik

uccik MajnMod

No vytah se dlouho planoval a ne jednou zkousel. Ale bohuzel kabinkovy na serveru nejde a my nejak nic jinyho nechceme.. ale treba se jednou prijde na nejaky zpusob jak takovy vytah udelat:) a toho chvaleni uz nechte, zacinam se cervenat:-D

• Zábavné Zábavné x 2
  20. damine178

damine178 Registered

Myslím si že Villagers Shop je asi najlepší spôsob ako ziskať emeraldy a diamantové nástroje a brnenenie skoro zadarmo Dobrá práca :)
    • Souhlasím Souhlasím x 2

Sdílej tuto stránku