1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Sídlo Vesmírná obchodní stanice Emeraldium S-62 (WIP)

Vlákno v 'Kvadrant ostatních' založil SuperL_CZ 08. února 2014.

1. SuperL_CZ

SuperL_CZ Registered

Vím, měl jsem již spoustu neschválených a celkem blbých nápadů, ale prosím, přečtěte si to.
    Emeraldium-S62 je/bude (pokud bude schválena) obchodní stanice ve vesmírné sekci ostatní. Byla převážně inspirována Zeframovou stanicí, ale nebojte se, nebude stejná. Jsou zde:
    obytné kajuty pro posádku lodi a návštěvníky/hosty. (4 kajuty), jídelna, ošetřovna, můstek, kde se ovládá veškerá aktivita na lodi, sklad, samozřejmě hangár a strojovna, ve které je hlavní zdroj energie pro stanici. Na stanici se dají nabalovat pořád další a další části, takže možná přibude další místnost, nejspíše extrahující jednotku pro minerály, možná i hvězdnou kopuli. Celá stanice bude postavena z: vlny (většinou odstíny šedé), quartzu, osvětlení, slabů, skla a nějakých doplňků pro vnitřní vybavení. Byl by to projekt zhruba na 2-3 měsíce "špinavého času", protože na Majncraft.cz nechodím zrovna často (cca 2x za týden). Stanice by také sloužila jako můj dům, jelikož nemám žádné trvalé bydlení, a chci bydlet blízko pískovny, vesmír je v tomto ohledu ideální. Ale nyní pár screenshotů ze SP, aby jste měli nějakou představu.
    Celá stanice, je mi líto, že nemohu nahrát více obrázků. Nemůžu je nahrát. Proto sem dávám odkaz na stažení savu, kde je stanice postavena, prosím, mějte trpělivost, stáhněte si ho a stanici si sami projděte. :)
    Save se stanicí
    Děkuji za přečtení článku, toto vlákno mělo být vydáno už včera ráno, ale ty obrázky to zdržely. Doufám, že si stanici projdete a schválíte, protože pokud ne, tak budu fakt naštvanej, protože jsem ji stavěl v kuse asi tři nebo čtyři hodiny a s vláknem bylo také spousta nervů... :s
    No, to by bylo vše, prozatím ahoj.

• Líbí Líbí x 3
  2.  
  3. fretka323

fretka323 Registered

Me se to libi jen mi to nevim proc nepripomina vesmirnou stanici :-P proste ten tvar je takovy.... Ne vesmirnostanicovy :-D

Odeslano z meho turbo komunikatoru Acer pres Tapatalk

• Souhlasím Souhlasím x 2
  4. SuperL_CZ

SuperL_CZ Registered

Ve finále bych to ještě upravoval. Mimochodem, nezvykej si na lidskou architekturu. Některé věci ve vesmíru nejsou lidské, například tato stanice. :)

• Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  5. marmatcze

marmatcze Registered

Mně to příjde v porovnání s ostatními vesmírnými projekty strašně slabé. Ale když myslím strašně tak strašně. Nechcu se Nepovi a zdejším týpkům, přes stavby míchat do řemesla, ale když se na to tak podívám, není tam nic zajimavého. Žádná struktura, nic.
    Zefova stanice se s tou tvoji bez urážky nedá vůbec srovnávat. Zeframova stanice je totiž bohatá, je technicky vystavěná a skládá se z nepřeberného množství různých částí.

Když se na tu svoji podíváš pozorněji, vypadá to občas jako některé nepovedené tubusy černých meter či CNC. Nevím. nechci tě od ničeho odrazovat, ale myslím si, že by možná stálo za to se nad tím více zamyslet a více si s tím pohrát.

Jinak hodně štěstí.

• Souhlasím Souhlasím x 4
  6. SuperL_CZ

SuperL_CZ Registered

Říkám, že bych to ještě upravoval, toto byla jen ukázka, ve finále by to vypadal o dost lépe, alespoň doufám.

7. marmatcze

marmatcze Registered

Ovšem, pokud by ale někteří z těch, kteří měli Vesmír na starost sdíleli můj názor, neprošlo by ti to, nebo by to nešlo tak lehce. Propracovaný projekt a spořádným návrhem lidi zaujme, tohle je opravdu slabé.

8. SuperL_CZ

SuperL_CZ Registered

Z úhlu pohledu toho screenshotu, stáhl sis mapu a prohlédl sis ji? Udělej to, třeba se ti to více zalíbí, pokud mi to neprojde, pokusím se to více propracovat a udělat upgrade, třeba za měsíc. :)

9. marmatcze

marmatcze Registered

Ano prošel. Proto ti to tady píšu. Je škoda na poprvé rupnout ne? Hod´to WIP a zkus na tom pořádně zapracovat, promyslet ukončení, napojování sekcí a podobně. Udělat to pro oči bohaté. I tak hodně štěstí, budu zvědavý co postavíš :)

10. FighterCraft

FighterCraft Legion

Dal sem si tu práci a stáhl sem si tu mapu. Nechci aby tě to nějak urazilo ,ale opravdu to nevypadá moc dobře. Být tebou tak si projdu internet a inspiruji se nějakou vesmírnou stanicí třeba z PlanetMinecraft.

• Souhlasím Souhlasím x 3
  11. SuperL_CZ

SuperL_CZ Registered

Celou stanici ještě poupravím, takže nejspíš napíši tak za měsíc (+-) nové vlákno, lepší, propracovanější. :)

• Líbí Líbí x 1
  12. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Nemusíš zakládat nové vlákno, prostě to postni sem a já si toho urcite vsimnu :)

• Souhlasím Souhlasím x 1
  13. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

Zaujala mě observatoř, tu sám nemám :D

Jako nejslabší článek naopak vidím chodby mezi moduly - jsou jich snad kilometry a jsou vedené moc nahodile. Být tebou začnu jednou centrální chodbou (třeba i vertikální, to by mohlo být zajímavé) a na to teprve nabaluju moduly.

IMHO vlastní tvorba je cennější než kopírování veleděl z planetminecraft. Takže jsem zvědavý, co z toho bude ;)

• Souhlasím Souhlasím x 3
  14. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

Čau, vydím že máš zájem dělat stanici já bych taky nějakou rád udělal ale nemužu pracovat in-game takže bych ti pomohl z návrhem aby byla stanice schválena a ty by sis jí pak postavil.... ;-)

Sdílej tuto stránku