1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Vesmír - Old

Vlákno v 'Indie hry' založil NepsterCZ 18. prosince 2012.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Asteroidy. ;)
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. Tutifus

Tutifus Vault Dweller

Je záměrem, aby všechny lodě byly orientovány směrem na jih (podle MC, neremcejte, že ve vesmíru žádný jih není xD), nebo je to jen shoda okolností, že všechny 4 lodě (Battlestar, Daedalus, Sovereign a Cruiser z SW) jsou orientovány stejně? Mě osobně by se více líbilo, kdyby byly různě natočené. (aby to nedopadlo, že by to byla jedna velká mezihvězdná "jednosměrná" dálnice) xD
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  3. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Pro SG tvořiče tu mám menší pomoc :)
    • Líbí Líbí x 3
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 2
  4. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Tutifus

Je to můj záměr. V podstatě jde o to že Battlestar, DSC-304 nebo Sovereign jsou hezké zepředu. Nebylo by zrovna moc hezké kdyby jsi koukal na motory nebo na stranu.

Možná by nebylo od věci kdyby dw udělal zobrazovaní ze zadu jako se dá zobrazit i ze strany :D
    • Informativní Informativní x 1
  5. Tutifus

Tutifus Vault Dweller

NepsterCZ Jako jo, dá se to pochopit, ale je i druhý pohled zepředu... třeba lodě v severním a východním sektoru mohly být natočené na jih a lodě v jižním a západním sektoru na východ... byly by předkem, ale nebyly by na stejnou stranu... takhle mi to příjde poněkud divné xD

Byl to jen dotaz, věřím, že se objeví i stavby třeba menších stíhaček, které by byly ve větším počtu a tudíž by mohly být z různých úhlů aby trochu "rozbily" tu monotónnost, která tam teď působí...

Jo to by bylo fajn, udělat třebas X-Wingy a Tie Fightery v nějaké "akční, bojové póze" xD
  6. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Jako samozřejmě si každej může točit kam chce ale ze předu je to vždy hezčí. I ve většině Scifi filmů máš vždy loď zobrazovanou ze předu do zadu a ne naopak :D
  7. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

No, ale když chceš vyvolat dojem epičnosti a monumentálnosti, uděláš záběr destruktoru, jak se pomalu přesouvá po bojišti, a bude to právě z boku. :D
  8. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

Tutifus má pravdu, některé budoucí lodě by měly mířit pro změnu na východ. Byly by pořád zepředu, ale natočené druhým bokem. Lodě kolem Battlestar asi poletí jedním směrem v konvoji, takže tam to nepůjde, ale v ostatních sektorech by to šlo klidně zamíchat. Jinak hrozí, že se vesmír promění v cosi, co bude připomínat spíš takovou fakt velkou severokorejskou vojenskou přehlídku :D
    • Zábavné Zábavné x 2
    • Líbí Líbí x 1
  9. Vergis

Vergis Celebrita

Doplnil jsem na mapu značky, ty menší lodě je těžké na dynmapě v tom velkém černém vesmíru nalézt. Všem jsem dal hvězdu, ale pokud bude mít vlastník zájem, můžu značku změnit. Vzhledem k tomu, že půjde o centra jednotlivých sektorů, tak bych jim ji nechal. Menší lodě bych pak označil třeba značkou pin, jako je to ve Federaci.
    Dostupné ikonky zde.
    • Líbí Líbí x 1
  10. marmatcze

marmatcze Registered

zdravím. Mohu se zeptat. Bude ve evsmíru i místo pro zcela fiktivní lodě? jelikož nevím jestli to chápu správně, ale současné rozdělení sektorů to neumožňuje
  11. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Sektor "Ostatní" to umožňuje :)
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  12. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

Ve vesmíru jsem zaznamenal jeden nešvar. Některé cedulky bývají anglicky a jiné zase česky, což vypadá dost nehezky.

Obecně vzato, když se píšou celé věty česky a vedle toho se používají jednoslovní výrazy jako třeba "Bridge" a "Stairs", tak to nikdy nedělá dobrotu. Anglicky by podle mě mělo být jenom to, co se špatně překládá, třeba zkratky a názvy.
    • Souhlasím Souhlasím x 13
    • Líbí Líbí x 1
  13. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

• Líbí Líbí x 2
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  14. Bedrych

Bedrych Klingon

Poslední úprava: 27. září 2013
    • Líbí Líbí x 8
  15. xefa

xefa Registered

Já dnes oběvil vynikajíci seznam lodí z EVE online s možností zobrazení ve 3D přimo v prohlížeči, v pravo nahoře jsou i informace o dané lodi. myslím že by to mohlo někomu určitě pomoct nebo dodat inspiraci

http://www.eveonline.com/universe/spaceships
    • Líbí Líbí x 4
    • Děkuji! Děkuji! x 1
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku