1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Vesmír - Old

Vlákno v 'Indie hry' založil NepsterCZ 18. prosince 2012.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Takže :D 3 Věci

A, Stavba stanice pokračuje dobře a už je skoro hotová přistávací dráha ( teda +-)
    B, Atlantidu za letu nikdo nepostaví protože není vysoká 256 metrů ale řek bych že aspoň tak 700
    C,Sognus To co si poslal není Daidalos ale nějaká non-canonická "BC/DCS-304"

P.S. Pokud by už někdo chtěl stavět non-canonickou loď ze Stargate tak by podle mě by lepší E.S.F Sol
    • Zábavné Zábavné x 1
  2. Toonu

Toonu Registered

Takze, co takhle postavit 1600 m dlouhy Imperial II class destroyer? Jen nevim kde by se sehnaly suroviny,tento navrh je zatim v pocatku,ale za rok bych tam asi chtel mit nejakou takovou svou lod. Nicmene mam ted mnoho prace takze minimalne 2mesice s tim nepohnu,ale jestli by se ke me nekdo pridal muzeme zacit zhromazdovat vlnu na budouci lod(ovsem jen jestli by se to schvalilo) Dekuji za pozornost a hezky zbytek vecera :D
  3. Tutifus

Tutifus Vault Dweller

Díval ses na odkaz, co tu dával dwi? xD Resp. na zbytek těch stránek? Je tam i odkaz na jiná měřítka... otevři si totok -> http://www.merzo.net/100mpp.htm <- a scrollni dolů. Téměř dole jsou ty veliké několikakilometrové lodě a pod tím tvá zamluvená Hvězda Smrti (sice druhá verze (nedostavěná), ale tak v tomhle měřítku je první jen o něco trošku menší xD)

Asi je zbytečné se tě ptát, jestli jí chceš stavět v měřítku 1:1, co? xD
    • Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
  4. tominosik

tominosik Moderátor

Tutifus Uuuuups :) Tak jo, Millenium Falcon :)
  5. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

6. Plecharts

Plecharts Registered

B: Může být zmenšená, 256 metrů je dost.
    C: Sognus poslal BC-304 (prototyp známý jako X-304), loď třídy Dedalus (třída pojmenovaná podle lodi :)). To co jsi poslal ty se naopak v SG nikdy nevyskytlo.

EDIT: Až po několikátém otevření obrázku mi došlo, že ta Sognusova loď má další hangár nahoře.
  7. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Chtěl jsme psát dlouhé kecy o tom jak na tom záleží ale radši ukážu obrázek.

Tu máme 1:1 Atlantis 3D Model

A tu máme zmenšenej model na 256 metrů

No a když už jsme u toho tak si dáme otázku. Najděte 3 rozdíly.

Děkuji. NepsterCZ
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  8. Sognus

Sognus TechniForger

No, pokud bys opravdu chtěl Atlantis 1:1, existuje možnost udělat (podobně jako u té mapy z wowka, přegenerované do minecraftu) dva vesmíry nad sebou = výška 512 a přechod přes multiverse - No existuje spousta důvodů proč je něco takového nemožné, tak to berte jen jako takové malé zamyšlení.

btw. Co se týče té "BC/DCS-304". Prostě a jednoduše, pokud budu mít možnost a povolení toto, nebo cokoliv podobného postavit, postavím to, ať už to bude cokoliv.
  9. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Jako není problém. Postav si co chceš. Ale dělat 3 vesmíry nad sebou jen proto aby se tam vešla Atlantis mi přijde krapet na nic. Ani render by nešel pořádně udělat ( musel by se skládat z 3) takže tak asi.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  10. Vergis

Vergis Celebrita

NepsterCZ: Ten obrázek máš ovšem špatně - když něco zmenšuju, tak přeci zmenším všechny rozměry, a ne jen výšku. A podle mě těch 256 opravdu stačí na to, aby ta zmenšenina byla k poznání a nevypadalo to špatně (vím, že chceš všechno 1:1, ale někdy to prostě nejde).

Jinak s tebou ale samozřejmě souhlasím, víc vesmírů je nesmysl.
    • Souhlasím Souhlasím x 5
    • Líbí Líbí x 1
  11. TooSexyForCS

TooSexyForCS Oddělení likvidace turbodemence

Momentka ze stavby stanice Majnway. Bez komentáře - už nám šibe. (Starring NepsterCZ)

• Zábavné Zábavné x 5
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  12. Premysl

Premysl Registered

Po mé první návštěvě MSS a celého vemíru se mi tam docela zalíbilo a měl bych pár otázek:
    1. Budou si hráči moc postavit svojí vlastní vesmírnou stanici a bydlet na ní, nerušeně od všeho dění na Zeměkostce?
    2. Pokud ne stanici, mohou pobývat ve svých vesmírných lodích?
    3. Jaký bude transport mezi projekty? Jakékoli mosty by okamžitě zničili kouzlo vesmíru a létání by bylo možné, pouze s neustálým jedením stejků a to by člověka zpomalovalo = nemožné. Teleporty navíc nemohou být u každého projektu.

4. Je vesmír vůbec zamýšlen tak, aby to bylo místo i pro stálé obyvatele nebo to je svět čistě pro projekty?
  13. Akord

Akord The Lost One

1) No, uplne nemozne to neni, ale mela by zapadat do nejakeho konkretniho stylu, zalezi na domluve.

2) Jiste, vetsina lodi tak bude skutecne zamyslena

3) Pres porty z centralni stanice. Letani je jen jako posledni zachrana, kdyz nekde sletis dolu.

4) Primarne na projekty (hlavne tedy na Battlestar), ale nevidim problem v individualnich bydlistich pro jedince, pokud ten byt bude nejak tematicky zapadat.
  14. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Pokud tím tématicky myslíš, že to nebude plaňkobudka, tak máš pravdu. Pokud tím myslíš, že to bude zapadat do stylu staveb, tak úplně pravdu nemáš protože tam je kvadrant "Ostatní".
  15. Premysl

Premysl Registered

Škoda jen s tím lítáním. Asi jsem si představoval vesmír jako dobrodružnější místo, občas nějaký sateltit s velkou cedulí u vchodu "JÍDLO" a cestami k vesmírným lodím nekonečnou tmou... :D Navíc by to otevřelo dveře novém Minecachingu. No, pro mě to ještě není ztracené, přece jen asi nemůžou být porty úplně ke všem projektům :) .
  16. Akord

Akord The Lost One

Tematickym jsem myslel nejake moduly, male stanice, rozhodne ne klasicke domky :)
    • Informativní Informativní x 1
  17. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Ono to vůbec není primárně na Battlestar, s tou ideou se přišlo už dávno a Nepster a spol. si to jen obsadili. :D
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  18. dwi

dwi God

S tou ideou přišel právě Nepster jako první
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  19. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

To nepopírám, ale projekt Battlestar vznikl na realizační úrovni až dlouho potom.
  20. marquecz

marquecz Registered

Tak jsem si projížděl dynmapu Vesmíru a všiml jsem si, že všude ve jsou nějaké bloky, které jsem identifikoval jako kousky End portálů. Jak se tam dostaly? K čemu jsou? :D
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku