1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

[Venezia] Nechte po sobě pojmenovat strom v Benátkách!

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Petrsup 13. května 2014.

1. Petrsup

Petrsup Orel

Jménem města Benátky a jeho rady bych vám chtěl představit náš nejnovější charitativní projekt s názvem:
    Nechte po sobě pojmenovat strom v Benátkách!
    O co jde?
    Za menší příspěvek do sbírky, jejíž účel bude brzy prozrazen, po Vás pojmenujeme strom v Benátkách! Pod Vaším jménem bude na stromě uvedena jednak částka, kterou jste přispěli, a jednak nějaká hlubokomyslná myšlenka, vzkaz, nebo třeba i reklama, z vaší tvorby.
    Upozorňuji, že každý strom v Benátkách je účelově vysazen, (místy i vystavěn), úzkostlivě střežen a o jeho ideální výšce se před vysazením dlouho přemýšlí. Tudíž mít svůj vlastní strom v Benátkách je opravdu něco!
    Stromů je celkově k dispozici dvacet osm, z toho dvanáct u čtvrti Distretto la Ricchezza e la Fama a budoucí knihovnou a šestnáct na Piazza del Palazzo (Palácové náměstí). (Samozřejmě že stromů je zde mnohem více, ale tyto jsou nejdůležitější.)

Dole jsou nejnovější informace o novém zaměření tohoto charitativního projektu od 8.7.2014!

Kam půjdou vybrané peníze?
    Veškeré získané peníze půjdou na stavbu Benátského divadla! Naše divadlo je v současnosti plně naplánováno a shání se na něj stavební materiál! Vaše peníze budou použity na ty nejdůležitější složky, a sice na zlaté blocky, RS lampy, Chiseled stone bricky, Quartz a Clay.

Zde je přibližný seznam potřebných surovin:
    6 velkých beden claye /200 stacků, vypáleného, různé barvy/
    1,5 velké bedny quartze /85 stacků/

1 velká bedna stone slabů /47 stacků/
    450 bloků zlata /7 stacků/
    350 RS lamp /5,5 stacků/
    320 bloků chiseled stone brick /5 stacků/
    a další...

Ceny:
    K tomu, aby po Vás byl pojmenován strom v Benátkách, stačí 900£. Divadlo nebude levná záležitost a sbírka pokryje asi jen část celkových nákladů, tudíž 900£ je celkem ideální částka, která není ani moc nízká, ani moc vysoká.
    Samozřejmě můžete posílat i více, vyšší dar se bude vyjímat na ceduli pod Vaším jménem.
    Peníze posílejte mě ve chvílích, kdy budu online a nejlépe mi předem napište přes msg. Celou přijatou částku budu okamžitě přeposílat na účet @Osefal, který divadlo navrhl a postaví.
    Krom peněz rádi přijmeme jakékoliv jiné dary, nejlépe pak zlato, které je jednak drahé a jednak ho potřebujeme opravdu hodně.
    Jména jednotlivých sponzorů budu zveřejňovat i zde na fóru, spolu s přijatou částkou, pokud nebudete chtít zůstat v anonymitě.

A jak že bude divadlo vlastně vypadat? Ukáže Osefalův skvělý návrh:
    2014-04-22_22_10_08.png 2014-04-22_21_26_18.jpg 2014-04-22_21_29_25.jpg

Pokud by vás zajímala aktuální podoba stromů o kterých je řeč:
    2014-05-13_18.26.02.png 2014-05-13_18.26.57.png

Jménem celého města Benátky a městské rady bych chtěl poděkovat všem, kteří přispějí na brzkou dostavbu velkolepého Benátského divadla, kde se budou konat hry, které se zapíší do dějin serveru! Jednotlivé sponzory si připomeneme při slavnostním otevření!
    Váš Benátský dóže Petrsup
    [DOUBLEPOST=1399999655,1399998609][/DOUBLEPOST]
    13.5. Přispěli:
    roset 1800Ł + 4 stacky gold blocku + 8 stacku cyrcle stone bricku + dvoubedna slabu
    MrNOIP 10'000Ł
    Charrles 900Ł
    _Notorious_BIG_ 1000Ł
    Illighair 5000Ł a 107 Gold Blocku a 2304 stone slabu
    FighterCraft 5000Ł
    NolthA_CZ 1500Ł
    Martin22346 2000Ł + 54 stacku stone slabu, dvoubedna Q. a 32 gold blocku
    damine178 3200Ł
    Paucto97 2500Ł
    TheKubove 5000Ł
    Martas35 5000Ł
    :happy:
    Moc a moc děkuji všem

Přiložené soubory:

Poslední úprava: 08. července 2014
    • Líbí Líbí x 16
    • Děkuji! Děkuji! x 1
    • Informativní Informativní x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  2. SilveR_sk

SilveR_sk Registered

moje výrazy počas čítania tohto textu
    zase nejaká blbosť :meh:

jéééééj prispejem na Benátske divadlo a urobím si reklamu :smug:

:eek: :jawdrop: :facepalm: :bag: :(

naozaj? :meh:

:eek: aha, to sú tí boháči :D

//E: tiež by som prispel, ale nemám až toľko. môžem dať aspoň trochu menej ak chceš :D
    • WTF WTF x 9
    • Zábavné Zábavné x 6
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
  3. roset

roset VIP

Nechala jsem vám na place bednu s chiseled stone a stone slaby, lwc je upravené pro petrsup a osefal. Koukala jsem, že illi už slaby přispěl, ale klidně si to nechte na něco jiného. Tahat zpět domů to nehodlám :)
    Btw jsem neměla v invu místo na cedulku, proto to píšu sem. Sorry.

Edit: Já jsem chtěla jungle tree :D Ale už to na tom oaku nech ;)
    Poslední úprava: 14. května 2014
    • Děkuji! Děkuji! x 2
  4. Petrsup

Petrsup Orel

Aktuální stav věci:
    Momentálně je obsazeno 17 z 28 stromů, ovšem povedla se vybrat velice kvalitní částka 40'400Ł! (K večeru 13.5.)
    Osefal.png
    Sbírka samozřejmě pokračuje, jelikož stále je třeba nakoupit mnoho a mnoho zlata.
    Naopak stone slabů jsme dostali asi o polovinu více, než jsme potřebovali, (ale to nevadí, určitě se to použije) :D

Tady jsou screeny některých ze stromů, zejména @damine178, který mě o to požádal, jelikož už aktivně nehraje.
    Někteří hráči se nemohli rozhodnout jaký si nechají napsat vzkaz. Většinou to končilo slovy "nechám to na tobě", nebo "nemohu se rozhodnout", a jelikož mi to přišlo vtipné, tak jsem to použil :D (Pokud by to někomu vadilo, můžu to sundat, to jen takový gag.)

2014-05-14_18.30.40.png 2014-05-14_18.30.50.png 2014-05-14_18.31.20.png 2014-05-14_18.31.57.png 2014-05-14_18.32.25.png

Děkuji všem co přispěli a doufám, že se najdou další dobří hráči![DOUBLEPOST=1400089307,1400086946][/DOUBLEPOST]@roset, promiň. Ale není problém to přemístit![DOUBLEPOST=1400092003][/DOUBLEPOST]14.5. Přispěli:
    Paulosson_CZ a Bucket_CZ (dohromady) 25 000Ł
    fieryx 900Ł + 3x64 bílé vlny + 53 gold ignotů + 1 koláč
    fretka323 2000Ł
    Toonu4 3000Ł
    PandKer 1400Ł

Vzhledem k tomu, že byl Osefal online, peníze mu byli průběžně posílány :)
    Poslední úprava: 15. května 2014
    • Líbí Líbí x 6
    • Děkuji! Děkuji! x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  5. Petrsup

Petrsup Orel

Aktuální stav věci:
    Nakupujeme! :D
    Podařila se nám vybrat neuvěřitelná spousta liber, (+- 80 000Ł), a jak jste si asi všimli, projekt již není nijak propagován. Momentálně čekáme na to, kolik toho utratíme, kolik zbyde, nebo kolik budeme ještě potřebovat. Jakmile zjistíme, že budou potřeba další peníze, začneme opět s pronikavou reklamou. ;)
    V jiném případě můžeme projekt dokončit za jiným účelem.
    • Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  6. Petrsup

Petrsup Orel

Aktuální informace 8.7.2014:
    To, že jsem se do tohoto vlákna již delší dobu neozval je známkou toho, že tato sbírka pomohla kompletně zafinancovat Benátské divadlo, za což Vám nesmírně děkujeme. Bez štědrých příspěvků by bylo velice nesnadné postavit divadlo do současné podoby za tak relativně krátkou dobu. Momentálně se provádějí dokončující práce, ačkoliv údajně ještě nejsou přímo konečné. Já osobně píšu hru, kterou budeme v den premiéry hrát, nejspíše to bude historické dílo podle skutečné události s názvem "Útok na Summer Town", který se odehrál před dvěma roky a já jsem byl toho všeho přímím svědkem. Určitě se máte na co těšit :happy:
    Musím trochu opožděně poznamenat, že je fascinující, jak se nám povedlo vybrat celou částku na divadlo za pouhé dva dny. Také bych chtěl říci, že částka byla již téměř úplně vyčerpána.

Ovšem tuším, že je momentálně volných ještě 10 stromů. Těchto deset stromů bych chtěl využít k nalezení dalších dárců, kteří by nám pomohli zafinancovat stavbu Benátských lázní, náměstí Piazza de la Fama (náměstí slávy) a to co zbyde, bude použito na nákup zlata do baziliky sv. Marca u hlavního náměstí sv. Marca.
    Peníze, které darujete na tento účel půjdou na můj účet, kde se stanou obětí jakého si neoficiálního "No Trade Systému", který jsme si vypěstovali v Benátské radě, abychom si mohli navzájem bezplatně brát clay, Quartz a.. všechno možné na nejrůznější stavby a opravy po městě. :artist: Stanou "majetkem města".

Jménem města Benátky bych chtěl poděkovat těm, kteří přispějí na brzkou dostavbu lázní, přilehlého náměstí, baziliky a všeho možného, když zbyde. Minimální cena je pořád 900Ł. Dárce sem budu psát a atributy jsou pořád stejné: Za příspěvek získáte jméno na stromě spolu s darovanou částkou a nějaký vzkaz pro příští generace. ;)

Váš Benátský dóže Petrsup
    [DOUBLEPOST=1404916135,1404841369][/DOUBLEPOST]9.7. Přispěli:
    Martas35 (už má strom) 900Ł
    foo_michael_bar 3'333Ł
    Ratchet_97 3000Ł
    reibl97 999Ł
    Alanys 3000Ł
    Faryk01 2 stacky Iron blocku

Volných stromu: 4/28
    Poslední úprava: 09. července 2014
    • Líbí Líbí x 2
    • Zábavné Zábavné x 1