1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Město Venezia (Benátky)

Vlákno v 'Schválené' založil stepanbeny96 31. července 2012.

1. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

s43.jpg

>>>BENÁTKY<<<

Starosta/Dóže: Osefal
    Členové rady: stepanbeny, petronius113, PetrSup, toonu4

Město by se skládalo ze tří částí a to z 1/2 hl. ostrova,2/2 hl. ostrova a malý ostrov(možná).Samozřejmě město bude středověké ale spíž renesanční než gotické a také bych to chtěl pojmout ve stylu assassin´s creed 2. Město bylo od začátku plánováno jako město luxusu a přepychu takže všichni majetní hráči rychle sem !! :D

Místo bylo vybráno jako střed oceánu a také budoucí střed místního rozvoje :).
    http://map.majncraft.cz/?worldname=...x=-6220.16998165011&y=64&z=3235.9690031575906

Doprava: Přímý port pískovna-Benátky
    Metro

VÝSTAVBA DOMŮ
    1. O zabrání parcely napiš na fórum.
    2. Stav bytové domy- minimálně dvě podlaží.
    3. Domy musí býrt renezanční a maximálně 30 bl. vysoké.
    4. Ošklivé domy se buď přestavý nebo zdemolují.
    5. Používej více materiálů, kombinuj.
    6. Můžeš si postavit sklep, ale pouze pod svým pozemkem s tím, že si dané místto vysušíš

CHOVÁNÍ
    1. Chovej se slušně k hráčům i k okolí.
    2. Nenic veřejná prostranství.
    3. Nezneužívej veřejných služeb.
    4. Změnu rozměru parcel hlas na fóru.
    5. Jaké-koli poznámky nebo připomínky hlas na fóru.
    6. Při stavění se drž pokynů starosty a místo starostů.

Snažím se Benátky udělat co nejhezčí takže od vás vyžaduji nějaký ten standard.

Samozřejmě benátky mají hodně úzké uličky, takže když by jste si stavěli uličku vedle domu tak max. 2 bloky a to souvisí i s šířkou kanálů, které budou pravděpodobně mít 3 bloky šířku, aby když tam bude molo tak, aby se dalo proplout.

povolení stavět žádejte tady a nebo u mě stepanbenyho nebo PetraSupa přímo ve hře ;)

+ jukněte na naší wiki, myslím, že si tam hezky počtete (http://wiki.majncraft.cz/projekty/mesta-a-vesnice/benatky)
    + nebojte se také navštívit městký památkový úřad a prodejnu gondol. Ve městě také najdete spoutu galerií (http://forum.majncraft.cz/threads/venezia-benatky.3505/page-13 -skoro na konci stránky), muzeí a samozřejmě památek :D

mapa Benátek.jpg
    Mapa Benátek pro lepší orientaci. :)

Přiložené soubory:

Poslední úprava: 28. února 2016
    • Líbí Líbí x 7
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2.  
  3. Vergis

Vergis Celebrita

Já jsem určitě pro, počkej si ale na rozšíření mapy. Najednou bude všude spousta místa a bude potřeba tu rozlohu nějak zalidinit - budeš si moct vybrat místo podle své libosti, pravděpodobně najdeš vhodnější.

4. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

ooo ten navrh te veze vypada luxusne :) k tomu molu doufam ze je mysleno primarne 3 bloky siroky kanal bez mola...postrani ulicky muze byt klidne 1 nebo 2 kosticky siroky ale ty primarni bych delal sirsi mozna i vice nez 3 :) benatky maji plno mostu a mostiku

jinak co doge's palace? kdyz uz mas tu vezicku sv marka :)

• Líbí Líbí x 1
  5. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

jjmoc rád a kdy se to bude zvetšovat a dožecí palác nechám na obyvatelých ale jestli to chces stavet treba ty ? tak neni problem

6. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

ja asi ne...uz mam v planu par veci a nemam na to zase tolik casu ;) jen navrhuju co by mohlo bt pekne....jinak mapa se rozsiri s nastupem 1.3 na serveru...coz bude o neco pozdeji nez 1.8. kvuli pluginum

• Líbí Líbí x 1
  7. Godfrua

Godfrua Cihlátor

Tak to bych určitě minimálně nějakej dům postavil, s myšlenkou nějakého vrcholně či spíše pozdně středověkého města ale necitím se na to a navíc toho mám zatím spoustu na práci jinde. Takže já bych to osobně uvítal :). Ta věž se ti opravdu povedla.

8. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Obavam se ze jakakoliv kopie Benatek bude potrebovat masivni mnozstvi cihel. Zdi pujdou osulit vlnou, jsou prevazne zlute, ale strechy asi ne. Chtelo by to clay generator ... (ano, vanilla, vim ...)

9. Vergis

Vergis Celebrita

Claye je v oceánech neskutečné množství, stačí vzít ideálně potápěcí helmu a trošku se namočit. V tom nevidím problém.

• Líbí Líbí x 4
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  10. Lezalith

Lezalith Registered

Benátky ? Renesance ? Assassins Creed ? BOŽE, kde jsi byl celý můj minecraftový život ?! Prosim, že se toho můžu zůčastnit ? :) Jsem ochotný nasbírat nějaký ty Expy na enchantnutí helmy :D ... Teď mluvim jako noob... Oh, jak mi chybí Santa Maria del Fiore (Ten obrovský dóm ve Florencii), mise Káže Vodu Pije Víno, Vlci v Rouše Beránčí, starý dobrý časy :D Škoda že je ve Florencii a ne v Benátkách :) Pokud mě přijmeš, určitě do toho půjdu !

*EDIT* Až budeš ve hře napiš, právě mě napadlo něco senzačního :D

11. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

tak jo delší doba uplynula a já sem dávám nové novinky ohledně města,poslední dva dny jsem přemýšlel o stavbě města a vymyslel jsem,že v 1.fázi výstavby bude postaveno pouze náměstí Sv.Marka,kolem kterého poté budou přibývat nové a nové domy.Náměstí Sv.Marka je celé kolem dokola obehnáno kanály takže to bude uzavřený okruh.

Dále bych tu chtěl požádat a by byla ve městě keška kterou již teď mám důkladně rozplánovanou.

A nakonec mě napadlo,co kdyby mělo toto město jako první na serveru turistickou trasu,třeba na náměstí by bylo turistické centrum,ve kterém by se půjčovala knížka se zapsanými turistickými cíli města památky by byly poté označené a schodovaly by se s údaji v knize,samozdřejmě budou ve městě pořádány slavné karnevaly pro přilákání turistického ruchu

• Líbí Líbí x 1
  12. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

jak jistě víte tak se blíží zvětšení mapy a tak potřebuju povolení na stavbu natento projekt abych se hned po zvetšení mohl pustit do práce.

dále bych chtěl požádat o možnost napsání článku na web ve kterém bych zval lidi na první benátký karneval(nebo alespoň facebook)
    po vybrání místa znovu napíšu abych vám řekl kde bude město stát

13. Termiter

Termiter Modelátor

Vyber si lokaci a na tu žádej o povolení. Takhle žádáš o bianko šek... ;)

14. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

15. Termiter

Termiter Modelátor

Na mapě není nic vidět, ještě není vygenerovaná. A pokud bys chtěl na stavbu "velký oceán vlevo", tak to tedy ne. :) Celý oceán prostě nedostaneš. :D

Bude to chtít obrázek s vyznačenými hranicemi.

16. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

ale ty jsi mě pochopil špatně já mysle že to bude v tom oceánu a ne že ho chci celý na stavbu,nic méně ávám sem obrázek s popisky

-Černá-oblast náměstní Sv.Marka a ostrov s kostelem
    -Červená-směr obydlování občany
    -Šedá-břeh

tak snad už je to všechno

Přiložené soubory:

17. Vergis

Vergis Celebrita

Já jsem pro. Bude to časem chtít nějaké napojení, je to pěkně daleko od centra serveru.

18. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

o tom už uvažuji od 1.3 a jelikož je to tam tak navrhuji prodloužit modrou liknu z diastonu až tam ke mě a to je tak 300 m.

19. Termiter

Termiter Modelátor

Za mne ano.

20. stepanbeny96

stepanbeny96 Registered

tak tímto bych chtěl vypsat konkurz na architekta baziliky Sv.Marka a jelikož je to nejvýznamější Benátská památka tak chci připomenout že na povolení je potřeba prakticky přesná kopie a musí být uvedeny rozměry,náhled z creativu a to jak venku tak uvnitř,a taky by to chtělo aby jste se snažili udělat to realistické a to i barvu zdí a tak
    -jinak dóžecí palác si beru na starost já a tois pozdějším propojením obou budov jinak pořád čekám na vyjádření posledního moderátora a také na případné zájemce o dům či byt

21. SKARIJJ

SKARIJJ коммунистом!

Sdílej tuto stránku