1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Doprava Ukaž svůj... dopravní prostředek!

Vlákno v 'Mimo téma' založil Tramziller 29. října 2015.

1. Tramziller

Tramziller Registered

Zdravím, tak už dlouho jsme tady neměli žádné vlákno se série "ukaž svůj..." tak jsem dostal tenhle nápad. Záměrně říkám "dopravní prostředek" protože ne každý jezdí autem, nebo motorovým vozidlem...
    Já rovnou začnu:
    Můj dorpavní prostředek je silniční koráb značky Babetta 207, s výkonem asi 25 želvích sil, neboli 1.75kW. Maximální rychlost se pohybuje okolo 40 km/h (záleží jestli máte vítr v zádech nebo ne) a stabilní cestovní rychlost je 25 km/h. Proč tedy jezdím na takovém kusu plechu s motorem z křovinořezu? Spotřeba a údržba. Průměrná spotřeba ve městě (jízda stylem brzda-plyn) je 2l/100km a na dopravu v malém městě je to super (protože jste rychlejší než auta v koloně, a protáhnete se všude ^^) a údržba nestojí prakticky nic, každý kdo má tak trochu potuchy o tom jak funguje motor dokáže udělat kompletní rozborku a sborku motoru se 4 kusy nářadí během asi 2-3 hodin... Navíc, máloco se vyrovná tomu, když se řítíte ulicí rychlostí 40km/h v předklonu s vyjícím motorem na něčem co připomíná v téhle rychlosti připomíná spíš gigantický vibrátor a snažíte se stihnout zelenou :D

Poslední úprava: 29. října 2015
    • Líbí Líbí x 7
    • Zábavné Zábavné x 6
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2.  
  3. BloodyElle

BloodyElle Registered

Já se tedy také pochlubím, ale jelikož jsem chudá studentka, bude to trošku jiná kategorie.

Můj dopravní prostředek je ve většině případů MHD, ale ne všude a ne vždy se kamkoliv s MHD dostanete, takže na scénu přichází pěškobus. Jelikož jsem jako každá dáma velice vybíravá na boty, tak i ty moje jsou výjimečné.
    Jsou to Converse Batman, které jsem pořídila zhruba rok zpátky a na to, že je mám rok vypadají ještě docela fajn. Omlouvám se ovšem za špínu na špičce bot, musím jim někdy v blízké době udělat full servis :rolleyes:.

A v neposlední řadě také musím pochválit kolegu za krásný stroj. Hned bych měnila za svoje fajnové kecky z Číny!

• Líbí Líbí x 8
    • Zábavné Zábavné x 2
  4. Pompeius

Pompeius Ecthelion

• Líbí Líbí x 7
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Informativní Informativní x 1
  5. Kusaka

Kusaka Registered

Tak asi takhle nějak :pompus: můj šofér Alfréd :D

• Líbí Líbí x 2
    • Zábavné Zábavné x 2
  6. PowerOfFailing

PowerOfFailing Registered

P1020043.JPG

• Zábavné Zábavné x 5
    • Líbí Líbí x 1
  7. TheZoonder

TheZoonder Registered

Zdarec

Můj dopravní prostředek je tento pracovní stroj. JourneyMan Gladiator X5-A s výkonem lehce pod 30kW. Vysoce ekologický stroj a zcela bez pomoci projde emisní kontrolou. Žere pouze 10-12 litrů na sto, to záleží jestli jedete agresivně popř. ještě více agresivněji. Nádrž na olej má malou, takže se doplňuje tak každých 6 měsíců. Je to hlučný jako prase a moc to nejede (když letíte z prudkýho kopce tak možná i 90, jenže to už se modlíte a přejete si aby jste nedopadli jako pratetička Granny, co skočila pod kombajn). Každá zatáčka vám sežere asi tak 0,1mm vzorku na předních gumách a dost často vás staví policajti, aby se podívali co máte zapsáno v techničáku (motocykl, traktor nebo automobil?).

Už jsem se s tou mrchou párkrát převrátil a není to nic na co bych byl pyšný. Jednou mě to přelítlo a udělalo ještě dva kotrmelce než se zastavila. Vám na pocitu nepřidá.

Na druhou stranu se nic nevyrovná pocitu, když na této věčně špinavé bestii (fotka pořízena dva dny po mytí :D ) zašlápnete plyn na výjezdu ze zatáčky a ona zvedá pacičku a snaží se vás servat dolů jako divoký býk.

• Líbí Líbí x 6
    • Zábavné Zábavné x 3
  8. reibl

reibl Registered

uploadfromtaptalk1446137593772.jpg

• Informativní Informativní x 9
    • Líbí Líbí x 7
  9. Kempik

Kempik Registered

Pro mě spíš, nejoblíbenější prostředek :) Za mě se nic nevyrovná 100kilometrům v nohách a nadhernému výletu, ať více denní či pouze na kukačku někam s přáteli :) [​IMG]

• Líbí Líbí x 7
  10. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Octavia II 2005 Elegance na které jsem si udělal pár úprav : přední RS nárazník, mřížka v něm plástve místo lišt, rámeček masky v barvě auta, sníženo stavitelným podvozkem AP-Sportfahrwerke, kola 18"x8.5" 3SDM model 0.01, folie na oknech, červené brzdiče, boční lišty z facelifta.

• Líbí Líbí x 12
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  11. SilveR_sk

SilveR_sk Registered

"SOLARIS"
    solaris.jpg

Bežný deň v buse:
    solaris-ludia.png

• Zábavné Zábavné x 13
    • Líbí Líbí x 3
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  12. TheZoonder

TheZoonder Registered

Ne, že by to bylo jenom kvůli oživení tohoto vlákna.
    Ale přeci jen krize střední věku už dorazila. U mě ve dvaceti a u táty ve čtyřiceti pěti.
    A tak jsme se rozhodli, že si pořídíme nové praktické, prostorné, málo žravé, levné (jak na pořízení, tak i údržba) vozidlo.
    Táhli jsme to z Německa skoro 24h včetně všech úřadů, dopravy a krátkého přespání.
    Vzádu to má napsáno SLK 230 Kompresor či co. Prej něco, co se loztočí a dává to větší ty kilowaty.

• Líbí Líbí x 4
    • Zábavné Zábavné x 3
  13. rejnock

rejnock zlá paryba

Nie, radsej skodovku ! :D

• Zábavné Zábavné x 1
  14. TheZoonder

TheZoonder Registered

UPDATE:
    Už nefunguje stahování střechy! :D #BenzQuality

EDIT:
    Stačí jen znova nastartovat a střecha funguje. Chill...

Poslední úprava: 13. srpna 2016
    • Zábavné Zábavné x 4
    • Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku