1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz Translate na android

Vlákno v 'Mimo téma' založil Plch 02. února 2017.

1. Plch

Plch Registered

Zdravím, rád bych se zeptal jestli někdo zná nějaký kvalitní překladač na platformu mobilu Windows Phone nebo Google Play. Potřebuju toto: vy něco řeknete a ono to automaticky přeloží do řeči co potřebujete, pár jsem jich našel, ale většina z nich byly jen krámy které nefungovaly. Jedno mně ukazovaly jedni lidé, a fungoval tak jak ten co zde popisuju jen si název nepamatuji (byl na android)

2.  
  3. Termiter

Termiter Modelátor

Zkus Překladač Google. Ten pro hodně jazyků, včetně češtiny, může takhle fungovat. Použil jsem to párkrát v Turecku. Já něco řekl, telefon to řekl turecky. Pak řekl něco Turek, telefon mi to řekl česky.

• Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
    • Informativní Informativní x 1
  4. Plch

Plch Registered

To jsem netušil, že takto základní aplikace tohle umí děkuji, ale hodí se mít víc v zásobě kdyby něco :)

5. Termiter

Termiter Modelátor

Umí ještě překládat z fotek, to se hodí třeba pro čínské manuály. Pro některé jazyky umí z a do angličtiny překládat živý náhled z kamery. To se zase hodí na různé cedule na ulici.

6. Plch

Plch Registered

Stáhnu ho a vyzkouším

• Facepalm Facepalm x 1
  7. Jajinek

Jajinek Registered

pro Windows mobile je appka Translator. Pro hlas ale není čeština. Je schopen odposlouchat světové jazyky a vypsat je na display a v textové formě přeložit. Pak skvěle funguje překlad přes kameru, vloží překlad přímo přes snímaný text. Při čtení jidelnich lístků geniální. Samozřejmě ale potřebuje data.

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1

Sdílej tuto stránku