1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Toust69, CaRy_CZ, Gaser_CZ

Vlákno v 'Banlist' založil Webess 12. února 2018.

1. Webess

Webess Nightmare

Vulgarizmy, ignorovanie moderátorov na niekoľko pokusov (chat, warn). Vysvetlite nám to a môžete ísť do hry.

@CaRy_CZ A vysvetli mi hneď aj prečo staviate dosť rozsiahle po okolí, keď ešte nemáte zastavané oba ostrovy a či máte povolenie stavať v takej blízkosti od hráča @lv3sonn.

Přiložené soubory:

Poslední úprava: 12. února 2018
    • Zábavné Zábavné x 3
  2.  
  3. Toust69

Toust69 Registered

Dobrý Den,

Je mi líto že jsem nereagoval na vaše upozornění ačkoli jsem si toho opravdu nevšiml, z důvodu nečtení servrového chatu či fora. Každopádně mě mrzí jestli jsem někoho pohoršil mými nápisy které byli napsány zkutečně pouze z žertu...

předem děkuji za reakci

• Líbí Líbí x 3
  4. CaRy_CZ

CaRy_CZ Registered

Ahoj, po okolí jsou stavby rozmístěné už delší dobu, Z důvodů, že se především jedná o účelové stavby, které by jednoduše na ostrově překážely. Proto tak nějak nechápu proč až teď ? A co se týká ostrovů, podívej se prosím na stránky projektu. Ostrov který mám na starost já (Tomorrow Island) je až na malé detaily dokončen. Mimochodem s hráčem Iv3sonn je téměř nemožné se domluvit z důvodu jeho aktivity. To je ale nepodstatné, protože tento hráč si již svůj pozemek označil kamennými sloupky. Z toho důvodu mi není jasné proč bych si nemohl vybudovat nějakou další menší stavbu v okolí ostrova.

• Líbí Líbí x 2
  5. Webess

Webess Nightmare

Máš 10 rokov, že sa nevieš správať? Raz si na tú sochu bol upozornený, takže aj keď nečítaš chat, keď si v hre, tak si ho aspoň všimneš po pripojení a tam ti to upozornenie vyskočilo. Taktiež sa mi do ucha dostalo, že ste návštevníkov projektu privítali slovami
    . Myslíš, že je to normálne v slušnej spoločnosti?

Nech sa to už neopakuje a sledujte chat aspoň jedným okom. Všetci máte unban.

Upravím poradie citácií príspevku hráča CaRy_CZ.
    Pravda, že je offline už skoro tri mesiace, ale projekt staviaš už vyše roka, takže si mal času a času. To, že je hráč offline niekoľko mesiacov neznamená, že pravidlo 150 blokov zrazu neplatí, detto pre označenie pozemku. Vtedy by malo byť 150 blokov od označenia.

Dobre, to je v poriadku, ale prečo zas staviate na tom kopci, keď som tam minulý týždeň upratoval bordel a dával ho do pôvodného stavu? Je to relatívne ďaleko od projektu, takže to ako účelovú stavbu neberiem. Ak to má byť ako nejaká ochrana proti tomu, aby vám tam niekto nezačal stavať, tak na to máme pravidlo, ktoré som už spomínal.

Pozerám sa do fóra, ale nikde nevidím v akom stave je tvoj ostrov, tak si ho mám vycucať z prsta? Čo som to tak zbežne pozeral, tak interiér nemáš nikde (ak tam nebude, tak ignoruj - nemám si to kde prečítať), v niektorých budovách chýba podlaha, všade sú chesty a craftingy, etc... Ja viem, že jeden ostrov máš na starosti ty a druhý @M0v3r, ale tak, či tak na ňom pracuješ ty. Mimo toho ste aj tak dostali povolenie na stavbu jedného ostrovu a nie oboch naraz.

• Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku