1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Tobacc

Vlákno v 'Banlist' založil Webess 10. července 2017.

1. Webess

Webess Nightmare

Anti-afk machine. Ban na 24 hodín.

Přiložené soubory:

• Zábavné Zábavné x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. Tobacc

Tobacc Registered

Není jak to obhajovat, ale je smutný, že mi bereš produkty z farmy i ve chvíli, kdy vykonávám potřebu na záchodě (cca 5-10 minut afk). Každopádně bych rád požádal alespoň o zkrácení vzhledem k mé dosavadní bezúhonnosti, co se trestů za porušení pravidel týče, díky.
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Facepalm Facepalm x 1
  3. Webess

Webess Nightmare

Na AFK máme lobby. Pragos, forby, klevik a ďalší hráči sa bez problémov prepájajú do lobby, keď idú od počítača. Čo sa týka trestov, tak vždy čakáme 5 a viac minút predtým, ako hráča potrestáme (nemôžeme pri vás predsa stáť pol dňa).

Za posledných pár dní som si všimol, že ťa to niekoľko krát koplo za 30 minút nečinnosti. To isté sa stalo aj včera (takže si nebol 5-10 minút na wc), a preto som išiel skontrolovať, kde ťa to koplo. Prišiel som na to, že si bol AFK vo farme, tak som ti za trest zničil časť úrody. Aj dnes, predtým ako som ti dal ban som stál pred tebou, či sa náhodou nerozhýbeš, ale nerozhýbal si sa + ti okrem banu bola zničená časť úrody, keďže ťažko povedať koľko si sa tam vozil. S trestom sa dnes hýbať nebude, uvidím zajtra ráno.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1

Sdílej tuto stránku