1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

The Neutral Zone conflict

Vlákno v 'Star Trek kvadrant' založil NepsterCZ 23. července 2013.

1. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Fajn, takže o co se jedná. Zatím vám píšu pouzte takhle, abychom si to ujasnili. Takže, jednalo by se o spojení projektů RoyalDonuta, paucta97, _CJ_ a mě, v němž by se odehrával jednoduchý scénář vymyšlený mojí maličkostí.

"Dvě Raven-class lodě byly vyslány na rozkaz Starfleet Cartography, aby zmapovaly neznámé údaje v Sektoru 49, naznačující stavbu výzvědné stanice. Bylo doufáno, že vyslání takto malých lodí unikne pozornosti Tal Shiaru.

Okamžitě po překročení Neutrální zóny byly napadeny dvěma Valdore-class Warbirdy. Nově vytvořená Battle Group Omega byla okamžitě vyslána na záchranu."

Jména lodí by byly, USS Intrepid, USS Valiant (Defiant-class),USS Sovereign a 2x SS Raven.

Děkuji za pozornost.

EDIT: Další lodí ve svazu bude USS Galaxy, Galaxy-class dreadnought

• Zábavné Zábavné x 2
    • Líbí Líbí x 1
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  2.  
  3. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

Moc bouřlivou diskuzi to zrovna nevyvolalo, tak aspoň já přidám pár postřehů.

Sovereign a Intrepid: Jsou v různých výškách, což je super, ale jsou moc blízko sebe, což už není tak super. Tomu umístění by to chtělo dát nějaký smysl, např. zapracovat do děje, že Intrepid je na maděru a Sovereign ho kryje. Nebylo by zajímavé udělat Intrepid jako těžce poškozený? Vsadím se, že to ještě nikdo v minecraftu nemá :D

Warbirdy: Dvakrát? Radši postavit jeden exemplář a ušetřené úsilí věnovat zase něčemu jinému.

Raveny: Kdyby jedna loď byla trochu víc vepředu než ta druhá, vypadalo by to víc jako formace.

Každopádně jsem rád, že se v sektoru Star Treku něco děje a jsem na to zvědavý. Snad se to ale nezvrtne v prosté kopírování schematik, ale každá loď bude mít taky svojí přidanou hodnotu - jako vlastní interiéry, vlastní modifikace a vylepšení atd. Protože to je právě to, čím se liší Majncraft od nějakého savu z planetminecraft ;)

• Souhlasím Souhlasím x 4
  4. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

Souhlasím, udělat jen jeden Warbird a věnovat se třeba dalšímu konfliktu s Klingony nebo Borgy, u Borgů je problém s rozměry, ale nemusí to být krychle, mohla by se udělat třeba nějaká asimilovaná loď.

příklad u asimilované lodě:

• Líbí Líbí x 2
  5. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Zefram_Cochrane

Dík za reakci. Intrepid jsem zatím navrhl jen obrys abych věděl jaká přesně bude vzdálenost. Máš pravdu že je moc blízko a postavím ho pak o kousek dál.

Warbird asi postavím opravdu jeden, nebo popřípadě dva ale jiné typy, Valdore a D'deridex.

Raveny jsou dány orientačně, bez problémů může být jeden dál či blíž, vše je na paucto97.

Sdílej tuto stránku