1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Tempban - babovka

Vlákno v 'Tresty' založil babovka 05. června 2016.

1. babovka

babovka Registered

Dobrý den, na serveru jsem dostal ban, údajně za těžení písku v poušti, přitom jsem žádnou takovou činnost nevykonával a rád bych tu slyšel, za co tento ban byl udělen. :) -babovka
  2. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Dostal jsi tempban na tři dny, viz modreq 12646.

Jestliže jsi žádnou takovou činnost nevykonával, tak prosím vysvětli, co je toto:
  3. babovka

babovka Registered

Toto měl být můj brenchmine, ale jelikož přišel jeden člověk, který měl nedaleko sídlo a nechtěl abych tam stavěl, tak jsem mu vyhověl a odešel pryč a řekl jsem mu ať si to sám zaháže. Pokud si to sám nezaházel to už není můj problém. :) On mi na tuto vět neodpověděl, tak jsem si myslel, že si to teda zaháže, kdyby mi napsal ať si to zahážu sám, tak bych to upravil do výchozí polohy :)
    • Informativní Informativní x 1
  4. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Díra v písku o rozměrech 10x10 bloků mi nepřipadá jako příliš obvyklý způsob stavby branchminu, ale budiž. Pokud ses rozhodl místo opustit, zaházet to byla tvoje povinnost, ne toho, s kým ses nepohodl.

A jinak to místo, které sis zvolil, podle mě bez problému splňuje pravidlo 150 bloků, tudíž tě z toho nikdo nemůže vyhodit.

Věc je tímto vysvětlena, odbanováno.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  5. babovka

babovka Registered

Pro upřesnění, to měla být díra do země až do výšky 12 a měl to být takový zvláštní styl brenchminu, možná to bylo 150, ale pokud tam měl něco v plánu, tak jsem mu vyhověl a kdyby mi řekl ať si tu díru zaházím, tak to udělám, ale nereagoval, takže jsem předpokládal, že si to upraví sám, když to místo potřebuje.
  6. babovka

babovka Registered

Ale, tak také se z části z mé strany omlouvám. :)
  7. Sognus

Sognus TechniForger

Malý výňatek z pravidel:
    • Souhlasím Souhlasím x 1

Sdílej tuto stránku