1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Teleport do vesmíru

Vlákno v 'Indie hry' založil NepsterCZ 20. dubna 2013.

?

Kdo je podle vás nejlepší?

Anketa uzavřena 17. června 2013.
  1. Rounce (Pokus 1. http://tinyurl.com/oanu5bp)

Hlasy: 4
    26,7%
  2. Rounce (Pokus 2. http://tinyurl.com/nzbc4za)

Hlasy: 4
    26,7%
  3. Trpaslik26 (http://tinyurl.com/oaxn7p7)

Hlasy: 8
    53,3%
  4. Trpaslik26 (Pokus 2. http://tinyurl.com/oz45kst)

Hlasy: 7
    46,7%
  5. DorQuendi (http://tinyurl.com/o8nr338)

Hlasy: 9
    60,0%
Je možné hlasovat pro více možností.
  1. Tobacc

Tobacc Registered

Pane chytrolíne, tak mi řekni co mám postavit... Enterprise?
    • Zábavné Zábavné x 1
  2. Huee

Huee Registered

Raptor, platformu kruhů, F-302, atmospheric shuttle, milion dalších dopravních prostředků schopnejch pohybu mezi vesmírem a atmosférou, vlastní design...
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  3. Tobacc

Tobacc Registered

Kdyžtak ten raketoplán jsem stavěl sám a potřeboval jsem na to dost času... Klidně něco přes noc postavím, ale chce se mi spát, takže nevím
  4. Tutifus

Tutifus Vault Dweller

Ten útočný tón si odpusť, vůbec to nebylo myšleno jako útok na tebe či tvůj výtvor... byl to pouze můj názor, že by se mě osobně líbilo nějaký spíše sci-fi dopravní prostředek, než obrovský raketoplán a celý příspěvek jsem psal spíše vtipným stylem což někteří pochopili... Navíc já nerozhoduji čí návrh nakonec vyhraje, takže nechápu o co ti vlastně jde.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  5. Harami_snake

Harami_snake VIP

Omluvte že se vkládám do diskuze, ale v celku bych rád řekl, že když se na to podívám blíže a z nezávislého pohledu, tak mě osobně by nevadilo více cest, každý si chce hrát a zde žít dle své představy, vždyť samotný minecraft je již kousek po kousku posouván ze středověku ve kterém se začal odehrávat, přibylo mnoho techniky a tak možnosti nekladou meze. Jde o představivost. Stavíme většina 1:1 (i já se pokouším), ale stavíme rozdílné věci. stavíme Lodě co jsou z budoucnosti a stavíme orbitální stanice z přítomnosti, stavíme dráhy, letiště a teleporty, prakticky každý si v tom najde to svoje. proč nedat lidem možnost si vybrat svůj zážitek ze hry, někdo žije v pralese a v životě se zde pohybuje jen po zemi (znám takové), někdo by zas rád prostě dojel na letiště, z tama si doletěl na základnu, z tama na stanici a pak vzhůru do vesmíru, ale někdo jiný, např lidi z nej projektu co zde máme už jsou v jiné době a tak chtějí mít svůj zážitek, nechat se "rozložit na částečky" a teleportovat se na loď.
    Však vesmír je rozdělen na 4 díly a my všichni jsme rozděleni možná až na 5.
    Tedy, byl bych pro udělat klidně 2 funkční cesty do vesmíru. Vše ostatní ohledně teleportací z hangáru bych nechal jak je, protože nemáme ještě tolik lodí aby se dělaly teleporty i mezi nimy, zatím ne x)
    • Líbí Líbí x 2
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  6. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Harami_snake

Ať jsou klidně 3. Třeba ten orbitální výtah z federace by mi nevadil. Jen se prostě nebude něco kompletně přestavovat pro to aby se nějaký nápad dal použít.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  7. Harami_snake

Harami_snake VIP

njn, jen konečná zastávka je v portovací místnosti, to je pravda, ale co už, však to nevadí. Dotyčný zapojí fantazii jak došel do té místnosti třeba z raketoplánu kterým letěl, když se mu nelíbí používat teleport a je to, řeší se stejně jen cesta na Zemi, Vesmír je takový jaký byl a bude, jednou možná o pár hezčích lodí bohatější;-)
  8. TooSexyForCS

TooSexyForCS Oddělení likvidace turbodemence

Ok, takže řešení této věci:

Na MSS zbudujeme vnější kotevní port ( já vám vyznačím kde a kudy si dostavíte chodby) , ke kterému se přistaví space verze Valkýry. Pak si vypište modreqy se žádostí o zřízení trasy.

V pískovně vždy bude hlavní teleport do vesmíru a jinak to nebude. Je to nejrychlejší cesta.

Proč je port v pískovně? Stejný mechanismus jaký stál za vznikem CNC. Atlantis se tak dlouho dělal s metrem, až hráči vzali vše do vlastních rukou. Podobně zde se tak dlouho dělal Obzor...doplňte sami.
    • Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  9. Premysl

Premysl Registered

Já jen chci znova říct, že pokud se tu pídíme za efektivitou a za určitou realističností, tak by nebylo od věci všechny porty předělat na ty vesmírné letouny jak je jeden v Colonial One. A když tam pak přihodíme i letoun z pískovny, získáme další místnost na místě portů a zároveň se nebudem muset tahat přes celou MSS ;). Navíc letouny jsou velké jako placky, ale mnohem hezčí :).
  10. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Sem to tak zamejslel ze si misto tech placek udelaj letadla ;) Asi se majitelum nechce :D
  11. Huee

Huee Registered

Minimálně na C9 bude po dokončení hangáru raptor kterej udělám i na MSS, ale teď to ještě nemá smysl. A myslím že ostatní jsou na tom podobně, jen čekají na portcentrum v levé gondole BS.
  12. TooSexyForCS

Děláme na tom, v levé gondole sme zatím zaparkovali Gemenon Traveler, nevím kam parknu raptory, odlety možná budou z Viperů, aby byli vedle sebe -moc daleko k řešení.
  13. LArS0N

LArS0N Poctivý obchodník

Osobně se mi líbí myšlenka teleportů jako ve Star Treku. Nemusí se všude cpát různá plavidla, kterých je už požehnaně. Až mě přijde nudné, když každý teleport představuje raketoplán nebo vzducholoď.
    • Souhlasím Souhlasím x 6
  14. TooSexyForCS

Takže HAWKY čili STORMHUNTER, na MSS je připraven vnější přistávací port na prostředním křídlu stanice směrem na východ, plus jsem vyznačil kudy povede chodba do hangáru.

Takže tak přistav Valkýru.

Sexy out.
  15. HAwky

HAwky Bacon devourer

Sir! Yes Sir!

E// Valkýra postavena. Přidělal jsem i externí koridor a airlock.
    Uvnitř MSS si to hádám uděláte už sami. Nevím jaký s tím prostorem máte plány.
    Jen v kabině chybí pár tlačítek a budu muset předělat úsek mezi koridorem a Valkýrou, protože jsem si právě uvědomil, že jsem tam udělal blbost. Zítra na to vlítnu.

Pak se udělají porty a je to v cajku.

Děkuji za spolupráci, ve kterou jsem nakonec ani nedoufal :D

*je to Storm_hunter... : P
    • Zábavné Zábavné x 4
    • Líbí Líbí x 1
  16. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Přidáno hlasování. Hlasujte! :D
  17. tominosik

tominosik Moderátor

Nechci se nikoho dotknout, ale to mám vybírat mezi špatným a horším návrhem?
    • Informativní Informativní x 1
  18. DorQuendi

DorQuendi Terraformátor

Je pravda, že všechny návrhy jsou poněkud atypické pro běžné stavby v minecraftu a pro tento server plný symetrických a realistických staveb o to víc. Problém je, že žádný "normální" návrh nikdo nepřidal a téma bylo dlouho neaktivní. Také bych uvítal širší nabídku návrhů, zejména pak výrazně větší pestrost stylů a více "normálních" staveb :).
  19. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Jako já Vám klidně něco načrtnu, za předpokladu, že to pak nebudu muset realizovat. :)
  20. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Taky tam může zůstat to co tam je. To je dle meho nazoru lepiší tam dát něco z hlasovani a kdyžtak předelat až se najde někdo kdo navrhne "lepší"

Sdílej tuto stránku