1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Teleport do vesmíru

Vlákno v 'Indie hry' založil NepsterCZ 20. dubna 2013.

?

Kdo je podle vás nejlepší?

Anketa uzavřena 17. června 2013.
  1. Rounce (Pokus 1. http://tinyurl.com/oanu5bp)

Hlasy: 4
    26,7%
  2. Rounce (Pokus 2. http://tinyurl.com/nzbc4za)

Hlasy: 4
    26,7%
  3. Trpaslik26 (http://tinyurl.com/oaxn7p7)

Hlasy: 8
    53,3%
  4. Trpaslik26 (Pokus 2. http://tinyurl.com/oz45kst)

Hlasy: 7
    46,7%
  5. DorQuendi (http://tinyurl.com/o8nr338)

Hlasy: 9
    60,0%
Je možné hlasovat pro více možností.
  1. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Jak jistě víte tak do vesmíru se chodí skrz pískovnu. Konkrétně skrz tento portál :

Vždy byl brán jako provizorní a proto vyhlašuju soutež o nějakou novou budovu s teleportem. Pokud máte návrh na nějakou budovu která by podle vás tomuto účelu mohla sloužit tak jí postavte v creativu a zdě postněte minimálně 2 screeny a world save. Za týden od dneška (tedy 27.4) udělám anketu kde se lid bude moc vyjádřit.

Odměna pro výherce budou 3 stacky iron bloků a samozřejmě to že bude mít v pískovně svojí stavbu.
    • Líbí Líbí x 1
  2. Rounce

Rounce Registered

Přiložené soubory:

• Děkuji! Děkuji! x 1
  3. Tobacc

Tobacc Registered

Dobre, pokusím se
  4. Rounce

Rounce Registered

Přiložené soubory:

• Děkuji! Děkuji! x 1
  5. HAwky

HAwky Bacon devourer

Žádnej teleport!

S utheraptor jsme se o tom kdysi bavili, a aby to nebylo až moc jednoduché, cestovalo by se přes Obzor.
    Proč taky jsme to celé stavěli, že?

Plán je následující:
    Na pískovně postavit helikoptéru (Ch-53E - mám v creativu), která by hráče dopravila přímo k řídícímu středisku u raketové základny.
    Tam by přesedl na vláček, který by ho odvezl k Valkýře, tou by odcestoval na Obzor, odkud by se ze speciálního "Shuttle"u dostal přímo na Majnway.
    Cesata zpět by byla (vyjma /kill) stejná...

Dále jsme se bavili o tom, že Hegemon Traveller by normálně zůstal, alse dalo by se s ním dostat jen a pouze na BSG. Na Majnway by se šlo přes Obzor.
    • Souhlasím Souhlasím x 9
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 9
    • Líbí Líbí x 4
    • Zábavné Zábavné x 1
  6. DorQuendi

DorQuendi Terraformátor

Dobře, takhle by vypadala moje cesta z domova (PII) například na projekt "Planetky" (zatím pouze plány):
    Můj dům -> pěšky na nádraží PII -> Nether -> metrem na pískovnu -> Overworld -> dojít k helikoptéře -> port do řídícího středíska -> vlakem k Valkýře -> port na Obzor -> Port na Majnway -> cesta do hangáru -> port na Daidalos (centrální port sekce "ostatní") -> port na Planetky. Jejda, něco jsem si doma zapomněl! Ne, díky.

Edit: Takhle by všichni používali cestu port na BS -> Majnway -> kamkoliv dál, tj. tenhle port by byl naprosto zbytečný.
    • Souhlasím Souhlasím x 6
  7. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

EDIT : Psal jsem to samé co DQ jen byl o minutu rychlejší !

Jen bych chtěl dodat že to co psal Hawky to tak mělo být. Ale po tom co jste se na nás uplne vykašlali (museli jsme se sexym postavit vlastní vesmírnou stanici pro vesmír) mi připadá tohle absurdní zabudovávání mrtvého obrozu z5 to "vesmírného cyklu" naprosto zcestné.

Btw prosimte Spike167 můžu se zeptat za co mu děkuješ ? Radši nic
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  8. HAwky

HAwky Bacon devourer

To aby sis napsal blbenku :D

Né teď vážně. Cíl tohoto serveru bylo (a doufám že stále je) být co nejblíže realitě. Proto se stavěl kosmodrom, aby umožnil cestování do vesmíru, který se v té době plánoval.

Ale teď to takhle zprznit teleportem? Myslím, že je to škoda.
    • Souhlasím Souhlasím x 5
  9. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Jako pokud se můj hlas jako "správce" vesmíru něco znamená tak tohle nikdy nedovolím. Ve vesmíru se staví samé hezké projekty - snažíme se to uhlídat. Pokud někdo potřebuje přenést dejme tomu 20 dvojbeden materiálu tak už teď je to docela složitá cesta.

Můj dům -> Pískovna -> Teleport do vesmíru -> MSS -> Sektorový rozcestník -> Můj projekt.

Už tak je to dost složitá věc zlvášť když jde o vetší množství materiálu. Rozhodně si nemyslím že by vesmír měl trestat lidi za to že v něm chtějí stavět tím že by to bylo :

Můj dům -> Pískovna -> Helikoptér -> Projekt X -> Valkyrie -> Obzor -> MSS -> Sektorový rozcestník -> Projekt

Tohle má sloužit jako topic pro teleport do vesmíru. Pokud máš nějaký konstruktivní návrh jako že by se postavil u pískovny mini-kosmodrom nebo tak něco šup sem s ním. Ale tohle ne, jen tohle ne,
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
  10. HAwky

HAwky Bacon devourer

No, jak chcete. Byl to jen návrh.

Jen opakuji, co už bylo napsáno.
    A zároveň mi přijde škoda, aby celý projekt "Obzor + Valkýra" upadl jen tak do zapomnění. Přecijenom, byla to podmínka pro samotný svět vesmíru. Sám dwi na tom trval, aby to tak bylo.

A mini-kosmodrom opravdu dělat nebudu. Jistě víš, že stejně jako Ty, podporuju pouze styl 1:1

Škoda že už tu není Termiter :(
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  11. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Mozna ti to nedoslo ale lidi by stejne chodili Gemenon Traveler -> BS -> MSS -> Projekt. Nez zdlouhave pres tu vasi zakladu :p
  12. HAwky

HAwky Bacon devourer

• Zábavné Zábavné x 2
  13. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

No pokud ti to doslo tak tedy vubec nechapu smysl toho tveho prispevku. Pokud ti bylo jasne ze i kdyby prosel tak by ho nikdo nepouzival tak proc si to vubec navrhoval ?
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  14. HAwky

HAwky Bacon devourer

Ano, na to jsem myslel taky.

Myslím si, že až bude BSG hotová, tak vymotat se ven do prostoru a následně "přeletět" do MSS taky nějaký čas potrvá. A troufnu si odhadnout, že tento čas bude srovnatelný s tím, který strávíš cestou přes Obzor. A i kdyby byl o něco kratší, tak let Ti stejně spotřebuje hodně jídla.

Takže máš 2 možný cesty. "Bezztrátový" přes Obzor, a "ztrátový" přes BSG.
    A pokud byste měli hodně velkej problém, heliport se může udělat nedaleko Valkýry, aby se jen přeběhlo pár metrů pěšky. Vypustilo by se tím zdržení způsobené kolejovou dopravou mezi bunkrem a Valkýrou.

EDIT// Zapomněl jsem dodat, že toho by fungovalo pouze kdyby mezi MSS a BSG nebyl port, což byla taky část původního plánu použití Valkýry, který jsme s Utherem probírali.
    • Facepalm Facepalm x 1
  15. NepsterCZ

NepsterCZ Moderátor

Tak kdyz nevis jak to na BS planujeme tak to jo.
  16. Trpaslik26

Trpaslik26 Registered

• Líbí Líbí x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  17. DorQuendi

DorQuendi Terraformátor

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  18. Huee

Huee Registered

Pardon že přispívám do OT, ale takhle to ve vesmíru nechodí Hawky. MSS je centrální port stanice, odtud povedou porty k sektorovým rozcestníkům (BS, Sovereign, Daedalus, Arquitens/Venator) a z nich potom porty k jednotlivým projektům. Lítat se vůbec nebude...
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  19. HAwky

HAwky Bacon devourer

Fájn, jedinné co jsem chtěl, tak aby to celé neupadlo jen tak v zapomnění, když už jsme si s tím dali tolik práce, a cestování do vesmíru mělo aspoň nějakou úroveň, ale když jinak nedáte...

Poslední návrh je takový, aby se zcela vynechal Obzor. Valkýrou by se tedy dalo dostat přímo na MSS.
    S tím, že port mezi BSG a MSS měl větší časovou prodlevu, aby obě cesty trvaly přibližně stejně dlouho. :)
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  20. Tobacc

Tobacc Registered

Nechci spolusoutěžícím napovídat, ale může to být raketoplán? Skoro celou noc jsem ho stavěl, tak doufám, že to nebude zbytečný :D

Sdílej tuto stránku