1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace TechniForge Skyblock

Vlákno v 'Informace' založil Sognus 22. prosince 2017.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. Sognus

Sognus TechniForger

Zdravím,

v posledním hlasování skončil jako vítězný modpack Project Ozone 2. Jsem velice rád, že mohu oznámit, že příprava a lehké testování serveru byly dokončeny.

SPUŠTĚNÍ SERVERU:
    22.12.2017 16:00

Informace:

Administrátoři:
    Adresa serveru:
    • technicraft.cz
    Dynamická mapa:
    Nejste na whitelistu?
    • Napište mi zprávu na fóru nebo
    • Napište nám na našem Discordu
    Modpack:

Zapomněl jsem na něco? Dejte mi vědět. Pokud by vznikly nějaké otázky, rádi Vám je zodpovíme. Budeme se na Vás těšit.

Hromada textu:
    Z menšího průzkumu obtížnosti, která by lidem na serveru nevadila, vyplynulo, že dost velká část lidí nemá problémy s nejtěžším možným nastavením. V současné době je tedy plánováno server nastavit na obtížnost KAPPA.

Komunikace s lidmi, kteří se chtějí přihlásit na server je vždyčky časově náročná, jak z naší strany - například potřebujeme zkontrolovat, zda s daným člověkem v minulosti nebyli problémy, tak ze strany Vaší, kdy zbytečně musíte čekat na to, až Vás přidáme či Vám odpovíme. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli PONECHAT WHITELIST ze serveru TechniForge 2.1.

Vzhledem k tomu, že jsme nenašli žádné spolehlivé řešení na vytváření ostrovů, museli jsme vytvořit řešení vlastní. Z toho důvodu na straně serveru je použita modifikace z mé vlastní dílny - Sognus' Islands. Tato jednoduchá modifikace řeší zprávu ostrovů. Příkazy jsou samozřejmě popsány v patřičném vlákně. Je nutno podotknout, že modifikace ve v alpha verzi a může obsahovat chyby, které nám unikly.

Pro informaci, jednotlivé ostrovy jsou od sebe vždy vzdáleny 500 bloků. Pokud má s tímto číslem někdo problém, konktaktujte nás dřív, než bude serveru spuštěn. Také je nutno říci, že modifikace v současné verzi nepodporuje přejmenování ostrovů. Na začátku bude vytvořeno dostatečné množství ostrovů se jmény ostrovů, které administrátoři uznají za vhodné. Prakticky to znamená, že pravděpodobnost toho, že budete mít ostrov pojmenován, jak chcete, je nyní nulová. Modifikace podporuje několik lidí na stejném ostrově, nejprve jeden člověk ze skupiny zabere ostrov, pokud se bude chtít přidat člověk další na stejný ostrov, bude muset být schválen jakýmkoliv aktuálním členem.

To mě přivádí k další části, stejně tak jako v předchozích instancích TechniForge jsou všichni lidé, kteří hrají na stejném ostrově považování za sobě rovné, člověk, který je v modifikaci Sognus' Islands označen jako owner je pouze ten, který ostrov zabral jako první. Implementace modifikace v současné době nepodporuje opouštění ostrovů, pokud budete chtít opustit ostrov, budete mě muset prostě kontaktovat - vyberte si proto pečlivě s kým budete hrát, nebudete mít moc možností změny - minimálně ne v nejbližší době.

Vzhledem k povaze modpacku nám minimálně v této chvíli nebude vadit žádné AFK. Mějte však na paměti, že pokud server nebude nápor lidí stíhat, může se tato tolerance kdykoliv zrušit. Stejně tak nám nevadí stavba jakýchkoliv farem nad bedrockem v netheru - i v této věci bude z naší strany tichá tolerance - AVŠAK pokud zůstanete zaseknuti nad netherem, nečekejte žádnou pomoc z naší strany - víceméně zde platí doporučení: Nebuguj, pokud to neumíš.

Pokud se Vám stane, že ztratíte startovní předměty předtím, než se dostanete do stavu, kdy je budete moci nahradit, nebude se nám to sice líbit, ale předměty se Vám pokusíme nahradit. Rád bych však požádal, aby jste toho nezneužívali.

Lokace spawnu byla nastavena na [0, 65, 0], jediné, co jsme na spawnu vytvořili je základní ComputerCraft obrazovka s informacemi o volných ostrovech, které si můžete zabrat a zvětšení základní platformy. Stále se může stát, že spadnete ze spawnu do voidu - nedělejte to! Pokud bude zájem, spawn může být později přestaven na cokoliv.

Zasahujte pouze do svého ostrovu, nikdo není na vaše mosty zvědavý. Pokud nezískáte svolení hráčů u/okolo kterých budete něco chtít stavět, máte prostě zákaz, atd. atd.

Poslední úprava moderátorem: 23. prosince 2017
    • Líbí Líbí x 1
  2.  
  3. Sognus

Sognus TechniForger

VAROVÁNÍ:
    Dejte si pozor na Veinminer, můžete si za začátku snadno zničit svůj ostrov.

Nebuďte @LynSis, nechejte si ChanceCubes na později - nebo si, stejně jako on ostrov odpálíte.

• Zábavné Zábavné x 5
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku