1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Stromová farma Lesopark

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil bertry77 03. února 2014.

1. bertry77

bertry77 VIP

Když jsem v létě zakládal Lesopark za Pískovnou, musel jsem založit ve sklepě svého domu provizorní stromovou farmu, aby lidé netěžili přímo v parku. Už v té době jsem plánoval, že časem budu muset farmu přetvořit do reprezentativnější podoby - už jen vzhledem k blízkosti Psíkovny.

Zmíněný čas nastal někdy v listopadu, kdy jsem začal kutat do skály a drancovat pískovnu kvůli sandstonu. Nyní jsou hlavní práce hotové a stromová farma je otevřena veřejnému užívání.

Druhy stromů: Acacia, Oak, Birch, Spruce, Dark Oak, Jungle.

Rozloha: 5 pater 100x100 bloků

Funkce farmy je primárně k získání suroviny neb ekonomika ohledně dřeva je teď v nejistých časech. Zastoupeny jsou i oba druhy nových stromů, takže je vhodná i pro získání saplingů. VIP žádné není a nebude.

Přístup je ze stanice Pískovna v netheru - v chodbě směr k Výkupně surovin.

2014-02-03_22.11.02.png 2014-02-03_22.11.41.png 2014-02-03_22.12.38.png 2014-02-03_22.20.31.png
    Poslední úprava: 27. května 2014
    • Líbí Líbí x 14
    • Děkuji! Děkuji! x 2
  2. funnel66

funnel66 Bagr

PS: Postrádám tu hodnocení "Bomba!" nebo "Senzace!"
    • Zábavné Zábavné x 4
  3. Bedrych

Bedrych Klingon

Skvělá práce! Troufám si říci, že jde o nejužitečnější stromovou farmu na serveru, nejen kvůli své prostornosti, velkoleposti a kráse, ale hlavně dostupnosti.
    Nejen z netheru je to kousek. Chodím tam teď na množení sazenic okolo pyramidy overworldem. Doteď jsem si je pěstoval na jednom volném kopečku u Olympsiege/Tří vrchů, ale tady je to pohodlnější.

ps.: Kopat bych tohle nechtěl, hala Federace je proti tomu drobek :hungry:.
    ps2.: Jungle stromy by nebyli? Sazenice se špatně získávají a i dřevo se dost kupuje... .
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
  4. bertry77

bertry77 VIP

Jungle stromy asi časem taky přidám, ale potřebují přeci jen trošku víc místa, takže to nebude hned.
  5. Bedrych

Bedrych Klingon

Stačili by jen jednosazeničkové, ty zaberou místa stejně jako borovice?
  6. bertry77

bertry77 VIP

Zdravím, na základě předchozích dotazů jsem přidal ještě velké Jungle stromy. Najdete je v přízemí za Dark Oak.

jungle.jpg
    • Líbí Líbí x 5
    • Děkuji! Děkuji! x 1

Sdílej tuto stránku