1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Sídlo Středověká tvrz hledá místo!

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil marquecz 13. srpna 2017.

1. marquecz

marquecz Registered

Ahoj!

Vzhledem k tomu, že můj hlavní projekt Ekoměstečko považuji z většiny za dokončený a už na něm plánuji spíše jen dodělávat drobnosti a zkrášlovat okolí, napadlo mě začít s nějakým menším vedlejším projektem, kde bych si mohl vyzkoušet zase nějaký jiný styl stavění a kam bych si mohl chodit odpočinout od moderní architektury Ekoměstečka.

Chtěl bych postavit klasickou středověkou tvrz, příkladem může být třeba dochovaná Horní tvrz Kestřany (plánek). Mým záměrem je se hlavně "esteticky vyřádit" a snažit se o co největší autentičnost a práci s detaily. Na začátku bych postavil obytnou kamennou věž (obrázek přikládám) a postupně připojoval další budovy a opevnění.

A teď k tomu hlavnímu. Myslím, že by se můj projekt dal v pohodě označit za osobní sídlo a nebylo by nutné ho schvalovat, což je i důvod, proč tenhle příspěvek nedávám do Návrhů. Nicméně mám jeden klíčový problém, a to umístění. Díval jsem se po dynmapě, ale nemůžu se rozhodnout, kde bych začal stavět. Původně jsem si tvrz představoval v zasněženém lese nebo v roofed forest biomu, ale nejlepší místa už jsou v celku rozebraná a i tak už je izolovaných sídel na mapě až až. Napadlo mě tedy, jestli bych se se svojí tvrzí nemohl připojit do blízkosti jiného zaběhlého projektu, ke kterému by tematicky se hodila, třeba poblíž nějakého hradu nebo vesnice. Tento příspěvek tedy chápejte jako něco ve stylu "Chcete mě?" :D
    • Líbí Líbí x 3
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  2. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

• Souhlasím Souhlasím x 2
  3. funnel66

funnel66 Bagr

• Líbí Líbí x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  4. Tobacc

Tobacc Registered

Ahoj, už dlouho hledám někoho, kdo by trošku oživil okolí Yorku, protože sám nestíhám oblast dostatečně rychle zastavovat - především kvůli projektům pod zemí. Tudíž pokud by si chtěl být součástí Yorku a jeho okolí, mile rád bych tě tam uvítal. Myslím především toto okolí. Pokud bys měl teda zájem, napiš mi na fóru a dohodneme přímo místo (ideálně bychom se podívali ve hře). Projektů, co jsou uprostřed ničeho už je dost, rád bych měl nějakou více zastavěnou oblast.
  5. Toonu

Toonu Registered

Nechtěl by jsi ho postavit poblíž TH? Vím, že stavět umíš a nějaké historické pozadí městu nyní chybí. Chtěli jsme se pouštět do jednoho hradu sami, ale teď pracujeme na návrzích lodí do přístavu apod. Co říkáš?

http://map.majncraft.cz/?worldname=novus&mapname=surface&zoom=5&x=981&y=64&z=1784

Navrhované místa:
    http://prntscr.com/g86mk0
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  6. SKARIJJ

SKARIJJ коммунистом!

7. Magiki

Magiki Registered

Tady to klidně někde může být :)
    Bylo by to v rámci aliance takže hranice 150 bloků není problém.
  8. scor78

scor78 Registered

Sdílej tuto stránku