1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Stavba v blízkosti projektu

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Kianu 18. září 2015.

1. Kianu

Kianu Registered

Zdravím všechny spoluhráče a spoluhráčky,
    Doneslo se ke mě, že stavím v blízkosti nějakého projektu, ovšem ani na fóru ani ingame jsem nenašel nic co by bylo v blízkosti 150 blocků :) Nejsem však někdo kdo nebere ohled na ostatní lidi a pokud se někdo rozhodne vybudovat nějaký projekt v blízkosti mého ostrova, tak jsem ochoten po dohodě přestavět svůj dům aby korespondoval s Vaším projektem :) Kontakt ingame nebo tady na fóru :)

Kianu
  2. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Doporučil bych sledovat dynmapu.
    Užitečná věc, díky které vidíš, zdali ty, nebo někdo jiný nestaví v okolí tvého projektu, či projektu někoho jiného.
    Zde je odkaz na dynmapu s polohou tvého ostrova. Vedle něho vidím jen dvě potencionální stavby, které, bohužel, nevím, čí jsou. Tak alespoň víš, jak zjistit, vedle koho stavíš. ;)
  3. Kianu

Kianu Registered

Dynmapu používám :D ale jak už jsem napsal, žádný projekt není blíž jak 150 blocků :) Toto je spíš info pro budoucí projekty :) a tak :)
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  4. SKARIJJ

SKARIJJ коммунистом!

5. Bugaboo_cz

Bugaboo_cz Registered

Kianu hranice naplánovaného a schváleného projektu cca 100 bloku od tvojí stavby kterou jsi začal takže jsi moc blízko, prosím přestěhuj se kus dál.

Díky Bugaboo_cz
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  6. Kianu

Kianu Registered

V tom případě by podle souřadnic měla být tahle zátoka už v pohodě. Přesunu se tedy tam. A ostrov zpátky zalesnim ;) nenechám ho tahle holý ;)[​IMG]
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  7. Bugaboo_cz

Bugaboo_cz Registered

A co majitel sídla přímo nad tebou jsi s ním domluveny? podle mě je taky blíž než 150 bloku, nemam nic proti tobě pouze se snažím předejít dalším konfliktům.
  8. Kianu

Kianu Registered

Těch 150 blocků se nevztahuje pouze na velké projekty ale i na normální domy? Protože v tom případě zbývá volný místo leda uprostřed oceánu vzhledem k počtu hráčů :D
    • Zábavné Zábavné x 1
  9. Potkan8

Potkan8 Registered

Se musíš dopředu domluvit s majiteli těch "normálních domů" (a já osobně jsem nikdy neměl žádný větší problém s tím, že by proti tomu nějaký soused protestoval). A pak můžete dva bydlet klidně vedle sebe.
  10. Vergis

Vergis Celebrita

Vztahuje se to na všechny stavby. Většina lidí nechce, aby jim někdo stavěl budky těsně u nosu. Místo se najít dá, případně se dohodneš.

Na druhou stranu pozor - na plány na fóru v téhle ochraně nebereme zřetel, když si chce někdo postavit domek, nemůže je pokaždé hledat na fóru (zvlášť v tomhle případě je to skoro nemožné). Staví se 150 bloků od nejbližší postavené stavby - pokud se projekt bude rozšiřovat, pak musí počítat s tím, že bude pak mít ty okolní stavby blíž. A ještě dodám, že na to, když si někdo obsadí malými budkami obří území, aby na něm někdy v budoucnu možná stavěl, se taky díváme s nelibostí. Server je tu pro všechny a místo je omezené, myslete i na ostatní.
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  11. Kianu

Kianu Registered

Bugaboo můžeme se domluvit....chci si postavit baráček cca 7x7 blocků (nic moderního). Postavil bych ho na nejjižnější části ostrova a zbytek ostrova bych zalesnil, takže z majáku by nebyl vidět a ani na dynmapě by váš projekt nijak nehyzdil. Co se týče toho malého ostrůvku na vedle na kterém jsem si chtěl udělat farmy tak i tam bych vysadil stromy které toho spoustu zakryjí. Portál samozřejmě půjde pod zem ;)
    • Líbí Líbí x 3
  12. Bugaboo_cz

Bugaboo_cz Registered

Vergis má pravdu..
    Ale pokud chci stavět domek poblíž většího projekt je rozumné se domluvit s majitelem / nebo s tím kdo to má na starosti. Protože většina projektů má tendenci se rozrůstat, chápu že nelze zabrat si 1000x1000 bloku ale místo které si vybral sousedi poměrně těsně s naším projektem a dalším sídlem, neměl bys zapomínat na to ze dům a pozemek kolem nemá velikost 1 blok ale alespoň 50x50 spis i víc takže se dostaneš do zóny 150 bloků .Je snad takový problém napsat ve hře, většinou na staveništi někdo pracuje případně napsat na fórum a domluvit se...
  13. Bugaboo_cz

Bugaboo_cz Registered

V té zátoce je to v klidu jde o to aby nebyl proti majitel druhého sídla ;-)
  14. yoh1len

yoh1len Registered

No. Mne ako zakladateľovi http://forum.majncraft.cz/threads/hasdale-port.9558/ Vôbec poloha @Kianu nevadí. Takže sa sťahovať kvôli nám NEMUSÍŠ! (otázne čo majiteľ toho baráku na severozapade) Stavaš tam už nejaky deň a viem o tebe. Tak nechápem prečo to tu @Pavel Jánský tak krvopotne rieši bez môjho vedomia, ale to si už vybavím.

Nechápem zváraznenú čast. Ten plan čo tam je s nakreslenými hranicami je nedostačujuci? Treba v 4K alebo 16K nech je vidiet aj pixely? Väčšina schválených projektov nemá ani len to čo my.

A za to, že nie je značka na mape sa ospravedlnujem. Nechcel som o nu žiadať kym tam nie je skoro nič postavene okrem obrysov hradieb. Hneď ako sa dostanem do hry tak o nu zašiadam cez modreq.
    • Líbí Líbí x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  15. SKARIJJ

SKARIJJ коммунистом!

Myslím že Tady odpovědi najdeš...
  16. Kianu

Kianu Registered

Můžete se podívat na nynější podobu ostrova :) myslím že toto by nikomu vadit nemělo :) Farmy na druhém ostrůvku budou také zakryty stromy :)

Sdílej tuto stránku