1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Vesnice Starověká Vesnice

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Salamek69Lukas69 14. července 2017.

1. Salamek69Lukas69

Salamek69Lukas69 Registered

Přiložené soubory:

Poslední úprava moderátorem: 14. července 2017
  2. Laranto

Laranto Lrrr

Proč musí mít každá středověká vesnice hradby a ještě k tomu obdélníkové, naprosto nehledě na geografii? Nebo jsem to jen z tvých obrázků špatně pochopil a obdélník v plánu nemáš?

Jinak nebyl bych zrovna nadšený, pokud máš v plánu začínat zrovna hradbami, byl bych raději kdyby jsi nejprve vystavěl vesnici a tu až ohradil. Vesnic kde nejprve vzniklo ohrazení a poté se stavitelé vytratili neznámo kam, jsme tu už mělo dost.

PS
    Když při vkládání odkazu v editoru klikneš v druhém řádku na sedmou ikonku (řetěz) a vložíš jej přes něj, tak ti odkaz na mapu bude fungovat.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  3. Webess

Webess Nightmare

Súhlasím s Larantom a chýba mi detailnejšia mapa rozloženia na serveri.

Psssssss. Stačí, keby si ten odkaz vložil s medzerou pred odkazom a bez medzery za http: a odkaz by sa "aktivoval" sám.
  4. Salamek69Lukas69

Larranto já mám v plánu jako první vystavět vesnici, ty hradby ješte nemam připravený, bůh vý jestli vůbec budou a obdelníkový tvar by kdyžtak neměly.
  5. Laranto

Laranto Lrrr

V tom případě bez problému. Dodej ještě podrobnější mapku rozložení, jak si přál Webess a budeš mít mé pro.
  6. Salamek69Lukas69

Mapku dodím až až zítra dneska už na to nemam náladu:)
  7. MWilliam

MWilliam Moderátor

Pokud nemáš v plánu začít hradbami a ukrojit si tak obří kus mapy - plus budeš to stavět sám, potom nepotřebuješ, dle mého názoru, schválení. Jedná se o soukromé sídlo, které postupem času přeroste ve velký projekt. To je celkem běžné.

Snaž se ale postupovat co nejméně megalomansky. Stav budovu po budově (nikoli 10 naráz). Nezarovnávej velké plochy dopředu v placky, nestav pouze z cobblu a měl bys být v pohodě.
    • Líbí Líbí x 1
  8. Salamek69Lukas69

MWilliam já mám v plánu stavět budovu po bude v singlu to už tak dělám tři roky a vznikla mi nádherná vesnice tak doufám že to tak dopadne i teď, a co se týká zarovňování terénu to nemam moc rád já mám radši přírodní terén.
    • Líbí Líbí x 3
  9. Salamek69Lukas69

Webessy tady rozlozeni vesnice, omlouvám se za kvalitu ale můžu jsem dát jenom 2 MB fotky.

Přiložené soubory:

10. Tobacc

Tobacc Registered

Bylo by fajn, abys v západní části (podle plánku) dodržel pravidlo 150 blocků, díky.

// Jinak tím směrem, kam stavíš, mám v podzemí už něco vykopáno, tak aby ses nedivil, až na to narazíš :-D

Sdílej tuto stránku