1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Starmade (Free Alpha)

Vlákno v 'Indie hry' založil Amunak 24. června 2013.

1. diahex

diahex Registered

v tom jsem letěl a musim říct že to nebyla zrovna užitečná lod... (Myslím že jsem jí zanechal asi 500 sektorů ode mě...)
  2. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Jsou ještě menší:

SG.png

Tohle je třeba "Gnutovo létající koště". Používáme ho k poletování po Nudlastánské základně, protože pohyb ve skafandru je hodně omezující.
    Mohlo být ještě 3x menší, ale pak by se pletlo s uprchlou součástkou, že jo ... ;)
    • Zábavné Zábavné x 4
  3. bigfootcz

bigfootcz Registered

Mluvíš o té mojí? Stavím lodě spíš tak, aby se na ně dalo koukat a až potom řeším funkčnost. I když ani tu se snažím nezanedbávat. Jasně, nejúčinnější lodě jsou létající krychle nacpaný zbraněma a štítama, ale kdo se má na to koukat, prostě design je pro mě přednější.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
  4. alesekmoravec

alesekmoravec Registered

Jak to tu čtu mám čím dál větší chuť si to stáhnout a zkusit. :D
  5. tominosik

tominosik Moderátor

OT: V době před dvěma lety jsem si myslel, že už nic horšího jak Minecraft vzniknout nemůže. Mýlil jsem se. Minecraft jsem si zamiloval. Teď si to samé myslím o hrách Cobalt, Dwarf Fortress a tomhle. Možná že se ale opět mýlím...
    • Líbí Líbí x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
    • Informativní Informativní x 1
  6. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Tak jsem si stahl Star Destroyer abych omrkl ty vetsi hezci lode.... How the hell can anyone build that?! :D to je snad velke pres celej sektor -.- Krome toho ze "server" hlasil ze nestiha to je ale bombasticke :) lidi jsou silenci..to musel stavet aspon 3 tydny v kuse (i kdyz je fakt ze tam je ten zrdcadlovej mod na staveni tak to mohlo jit lepe... nebo existuje i naky externi editor?....

Abych si to prohlidl musel sem udelat lodku jako lohakar ale jen z jadra lodi teda :D
    • Zábavné Zábavné x 2
  7. bigfootcz

bigfootcz Registered

Omylem se mi podařilo smazat Starmade a tím i svoje lodě, včetně toho prvního projektu. Tak jsem začal novej:

Vršek ještě není hotovej. Strašně mě žere ten šikmej paskvil vzadu. Musím to nějak předělat, ale dneska už na to fakt nemám náladu:

Úsměv prosím:

Katapulty a nějaký ty sensory:
    • Líbí Líbí x 8
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  8. bigfootcz

bigfootcz Registered

Tak tu máme další postup na Surturu. Tentokrát trošku detailnějšího rázu. Mám k tomu pomalu vymyšlený i RP pozadí, ale to si zatím nechám pro sebe.

Přesouvání výsadkových modulů. Spodní část lodi bude samozřejmě překrytá, aby nebylo vidět to značení.

Výsadkový moduly v jejich odpalovačích. Na lodi jsou dvě řady odpalovačů po deseti modulech. Do modulů se dá vlézt a může pojmout až tři lidi. Snažím se stavět svoje věci logicky a opodstatněně, takže modul má svoje trysky, řídící klapky, dopadový tlumiče a dopadovej nárazník.

Pohled na momentální stav lodi. Přidal jsem šikmý hrany, jméno a naznačil barevný schéma, abych rozbil fádní šeď. Taky jsem opravil ten šikmej nepovedenej patvar. Jsou vidět i CIWS Varyag věže, který se už osvědčily v boji. Pět z nich už osvědčilo v boji proti pirátům, když jsem je omylem natáhnul do blízkosti shopu.

Bližší pohled na CIWS Varyag. CIWS znamená Close-In Weapon System, prostě obrana proti blízkým cílům. Jsou jimi osazený i dnešní letadlový lodě a mají za úkol sestřelovat protilodní torpéda, malý torpédový čluny, apod. Ve hře si vystačím jen s nepřátelskýma loděma a funkci spray-n-pray plní dobře. Jméno pochází z Varyagů, vikingů, který vlastně byli námezdnou elitní stráží různých šlechticů i královských rodin (např. v Byzanci).

Pohled na spodek výtahů (žlutě ohraničený části na letový palubě). Mezi pístama postavím menší přistávací plochy, takže tam můžou přistávat menší lodě (pěchotní nebo zásobovací transporty) bez toho, aby se kvůli nim musel stahovat celej výtah.

To je pro dnešek vše. Omlouvám se hnidopichům za tučnej post, ale mám z postupu prací docela radost :)
    • Líbí Líbí x 8
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 3
  9. diahex

diahex Registered

• Líbí Líbí x 2
  10. bigfootcz

bigfootcz Registered

No nic, Surtur končí a asi i já se Starmadem. Schema, vývojář hry, se rozhodl z pro mě neznámých důvodů "opravit" dokovací systém jak pro lodě, tak pro turrety, čímž geniálně domrdal to, co byla podstata Surturu - předsunutá operační základna schopná reagovat ve všech hlavních složkách vesmírnýho boje - má svoji letku stíhačů a bombardérů, mariňáckou posádku s výsadkovýma modulama i palubní dalekonosný zbraně. Proto je loď napěchovaná hangárama a výsadkovýma modulama, který se ale po novým updatu odmítají zaparkovat do dokovacího pole, i když to je i 2x větší, než potřebná velikost. Toto je první důvod.

Druhej důvod je to, že když jsem se o tom se Schemou bavil, tak mi řekl, že novej dokovací systém chce zachovat a že jestli chci mít novou verzi hry a cpát věci do doků, do kterých se "nevejdou", tak mám použít jakejsi příkaz. To je druhej důvod.

Fuck off and bye, Starmade. I had high hopes in you.
    • Zábavné Zábavné x 1

Sdílej tuto stránku