1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Starmade (Free Alpha)

Vlákno v 'Indie hry' založil Amunak 24. června 2013.

1. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Krom kanónků na antihmotu a různých raketek můžeš do loďky dát ještě štítové kostky, radar džemer a klouker. Štít funguje přesně tak, jak očekáváš, dokud poručík Čekov sedí u své konzole, absorbuje poškození, které by jinak šlo do trupu. Kapacitu má úměrnou tomu, kolik (a jak) jsi instaloval štítových bloku. Až se jeho kapacita vyčerpá, další inkasované poškození už ničí trup, respektive to, co máš ve vnější vrstvě (hull, zbraně, kokpity, okna, dveře).
    Štít se sám doplňuje - když se postaráš, že interval mezi jednotlivými trefami bude dostatečně dlouhý, může naběhnout opět na 100%.

Že bysme už začali uvažovat o veřejném serveru? Krom železa máme vše potřebné ...
    • Líbí Líbí x 3
  2. Rick

Rick Moderátor

Ešte pridám nejaké svoje rady a typy :)
    Ak spojíte viac zbraňových blokov dokopy (salvage laser, antimatter gun, rakety...) nastackujú sa a zvýši sa ich sila (vizuálne bude páliť len jeden gun/laser).
    Veľmi ľahko sa dá zarobiť ťažením stanicí pomocou salvage laseru, aby to bolo efektívne potrebujete aspoň 12 spojených laserov... Za 500 glassov zo stanice sa mi podarilo zarobiť 1 000 000.
    Keď budete mať dosť prachov, vystrojte si loď tak, aby vám AM guny dávali aspoň 100 dmg a mali tam aspoň 20 shield blokov, samozrejme dosť generátorov/batérii aby ste mohli neustále páliť, nájdite si Pirate Station, po zneškodnení turretov (odporúčam páliť na blok ktorý spája loď a turret, turret sa odpojí od lodi a bude takmer neškodne leteť vesmírom) a faction bloku (bere strašne málo dmg, musíte doňho strielať dosť dlho) môžete na spodnom poschodí nájsť 4 bedne. Podarilo sa mi na tom zarobiť cez 1 000 000 000.
    Keď si postavíte nejakú loď, môžete si ju v obchode v sekcii catalogue uložiť a neskôr postaviť za cenu materiálu. Myslím, že táto schéma sa ukladá do PC, takže si svoju loď môžete postaviť aj na multiplayeri.
    • Líbí Líbí x 3
  3. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

No já nevím. U nás na serveru stojí všude sklo jenom sedm set a barevné tisícovku. Máš nějaké "dobré" obchodníky, jestli ti dávají 2000 za kus. Vydělávat se dá různě. Už jsem vydoloval i L5. Nákup surovin L1, následná výroba součástek a jejich zpětný prodej dává stoprocentní zisk. Rozebírání opuštěných stanic je taky snadná cesta k obohacení.
    Loupání perníkové teda pirátské chaloupky je ovšem opravdu výnosné. Tady je něco takového ve třech dílech:
    nejprv seznámení, pak úklid a nakonec výplata ...

• Líbí Líbí x 2
  4. bigfootcz

bigfootcz Registered

Můžu si tam i postavit přístupnej interiér lodi? Ještě jsem to ani nekoupil, ale láká mě proletět se ve Firefly :p
  5. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

6. bigfootcz

bigfootcz Registered

Hrajete někdo ještě? Mě to docela chytlo a po pár pokusech/omylech jsem postavil myslím konečně pořádnou loď, schopnou přežití i v nějaké té větší bitce.

Pro notorický stavěče (jako třeba já:p ) jsem vyšťáral dva asi nejpoužitelnější příkazy do singleplayer stavění, kde se díky nim hra trošku podobá creativu Minecraftu. Všechny zprávy, včetně příkazů se nechají opakovat pomocí otevřenýho řádku, altu a šipky nahoru. Kdo hrál WoW, tak ví.

Zaměřte na shop pomocí F-ka a napište /shop_restock. Pomocí altu si to několikrát naduplikujte a shop bude mít všechno a ve velkým množství. Kredity získáte příkazem /give_credits jmeno pocet.

Podařilo se mi svůj výtvor nahrát do online katalogu, kde je ke stažení, je tam i docela širokej popis v angličtině:
    http://star-made.org/node/6289#comment-28714

Pár fotek:
    • Líbí Líbí x 5
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 2
  7. ErrorCZ

ErrorCZ Registered

Mě trochu zamrzelo, že se tam neřeší žádné pevnostní vazby a tak, a nejmocnější typ lodi je trubka co nejdelší.
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  8. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Je to ještě Alpha - podle všeho to pak bude mnohem komplikovanější.

Ne, slevy na Steamu způsobily, že mám najednou tolik her, že nevím, co hrát dříve :)
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  9. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

je to alpha :) vis jak vypadal MC v alpha verzi? :-P takze doufam ze se vse vylepsi...jinak prikaz na prachy ani neni treba...po dobiti prvni piratske pevnosti vylootujete bedny s mineraly a hned mate 2k mld kreditu coz je strop (autori trochu hloupe pouzivaji 32bitovy integer coz pokladam za fail :D a jeste k tomu neni unsigned (coz znamena ze je polovicni nez by mohl byt))

Jinak lod paradni :D ja postavil maximalne megakostku s megakanonem :D pac mi prvni design u kereho sem se snazil sejmuli prvni pirati (prepadli me ani sem to nemel poradne otestovane :D)

// Amunak fok u quicker bastardo :D
    • Zábavné Zábavné x 2
  10. ErrorCZ

ErrorCZ Registered

Uvidíme, snad ten projekt necrashne, třeba jako Latura a podobné, vážně by mě to moc zajímalo a doufám ve výsledku v nějaký TechniGalactiCraft
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  11. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Jede to. Ted je hlaseny novy dung (po pyramide) na planetach a knizky.
    My Nudlastansti jsme sice lamy, ale mame server 24/7. Jste vitani, ale bez nahravani lodi.
  12. Tutifus

Tutifus Vault Dweller

_CJ_ to mi připomíná můj pokus o hru, kdy mě asi tři pirátské lodě téměř rozstřílely a zahnaly k obchodu, kde na mě neútočily, ale jaksi jsem měl limitované možnosti bo hned spustily palbu jen co jsem se trochu vzdálil xD ... od té doby jsem to nepustil xD
    • Zábavné Zábavné x 4
  13. Rick

Rick Moderátor

Čakám na nejaký poriadny 200 slotový cz/sk server :)
    • Zábavné Zábavné x 1
  14. bigfootcz

bigfootcz Registered

Hračičky, hračičky. Tak 1/4 lodi a už jsem na 74000 blocích. Ty velký díry s černožlutou barvou jsou střílny pro AI věže, který dodám později. Mezi těma horníma "plátama" bude můstek+kajuty+porty pro slabší, ale rychlopalný věže. Ta velká šedá část pod střílnama je hangár, zatím tam mám na test dva bojeschopný stíhače, plánovanej počet je okolo šesti až osmi kusů. Dál přemýšlím přidat dok buď pro výzvědnou neozbrojenou loď nebo něco jako torpédovou loď.

• Líbí Líbí x 7
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  15. Sognus

Sognus TechniForger

Moje slova, single je dobrej, ale když hrajete samostatně, brzo hra omrzí.
  16. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

bigfootcz nejvic te nastve az prvni priletivsi pirati ti tohle plavidlo rozstrili na cimp campr :D ja postavil pidi lodku ciste na funkci kde byly baterky velke dela a plno stitu ...piratum to odolalo ale pak sem zkusil letku od shopu -.-
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  17. bigfootcz

bigfootcz Registered

Už i ta moje první loď kompletně vyřídila pirátskou stanici s nulovýma škodama a to je oproti téhle jak výzbrojí, štítama i armorem trpaslík. Piráti jsou to poslední, čeho se opravdu bojím.
  18. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Zkus parkrat vystrelit do shopu a pockat az prileti posili :) pokud je zvladnes bez poskozeni tak pak mas dobrou lod :D (piraty znicis celkem snadno no)
  19. bigfootcz

bigfootcz Registered

Jo, Trader Guild jsou už těžký. Hlavně když si v dobrý vůli ukládám lodě do catalogu a oni pak s nima přiletí v šesti a více kusech :D[DOUBLEPOST=1375278722,1375209721][/DOUBLEPOST]Moje loď to dotáhla do traileru :D
    • Líbí Líbí x 5
  20. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Kurna ty lode tam O_O tak si rikam ze to co sem postavil nebyla ani pidi lod...to byla primo nano lodka :( uzasny co ty lidi postavej :)

Sdílej tuto stránku