1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Starmade (Free Alpha)

Vlákno v 'Indie hry' založil Amunak 24. června 2013.

1. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Jednou takhle koukám na novinky v odběrech na Youtube, a co tam nevidím. Starmade let's play od Yogscastu. Protože už náhled vypadal jako něco z Minecraftu, a ještě k tomu ve vesmíru, nedalo mi to a podíval jsem se na to. Hra mě zaujala natolik, že jsem si jí zahrál a zkusil (zatím to je jen Alpha, ale za to je zdarma), a následně i koupil (za pouhé tři dolary). Skutečně je to jen jakýsi kříženec Minecraftu (který - i v Alphě - jede plynule se 100+ FPS na mé kalkulačce) a Garry's Modu. S vesmírnými stanicemi, loděmi, mody, sdílením lodí, nekonečným vesmírem a mnoha hráči na serverech. Už teď to vypadá báječně - těším se, co z toho vyleze.
    • Líbí Líbí x 8
    • Informativní Informativní x 5
  2. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Zitra, nejspis okolo poledne, spustim na nasem Atlasu WL SMP.
    Moc to zatim neumime, ale Larry uz dokaze krafit co se da, Gnut ma sve navadene raketky a ja letadlovku a strelecke veze
    a vsichni dohromady se desne bavime. Kdyz mi v sobotu poprve spadla moje lodicka z okraje planety do vesmiru a ja musel skocit za ni, mohl jsem se slozit smichy ...

------- EDIT ------

Tak tady jsou nějaké záběry dokládající jací jsme to vykukové ... ;)

• Zábavné Zábavné x 1
  3. Premysl

Premysl Registered

Amunak jaký má parametry ta tvoje "kalkulačka"? Docela mě to zaujalo, ale jelikož mám v MC kolem 8-mi FPS tak nevím, jestli to utáhnu.
  4. Amunak

je to ve free alphě, tak si to stáhni zdarma a uvidíš, není to velký :)

Jestlit chceš znát moje parametry, koukni na specifikaci notebooku Asus B53J. Je to děsnej krám.
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  5. Premysl

Premysl Registered

Jo, dík, ale ještě se ti chci zeptat na RAMku a procesor, protože z popisu PC to nevyčtu (prostě tam může být buď takovej či makovej) :D
  6. Illighair

Illighair Registered

Slyšel jsem o této hře a mám takový pocit - není to ta nová hra, na které začal pracovat Notch? Respektive, není to Notchova práce?
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  7. dwi

dwi God

Ne, to je 0x10c a vývoj pozastavil.
    • Informativní Informativní x 1
  8. Premysl

Premysl Registered

Nene, to co začal dělat Notch se jmenuje 0x10c ;)

E: dwi mě předběhl
    • Líbí Líbí x 1
  9. supino00

supino00 Registered

Jestli je to pravda tak Notch alias Big Dad of MC začíná dělat bratříčka Starmade :D
  10. Amunak

3GB RAM a procesor... Intel Core i3
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  11. Premysl

Premysl Registered

Tak to bych měl nazývat to svoje spíš kalkulačkou :D, jinak ai si to zatím nezahraju, příšerně se mi přehřívá procesor a netroufnu si říct, jak by to dopadlo po spuštění :(
  12. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Královsky jsem se bavil, ale má radost neměla mít dlouhého trvání. Přes půl hodiny sem se piplal s mojí lodičkou a pak mi ta loď jednoduše uletěla. :banghead:
    Z toho plyne ponaučení, nevystupujte z lodi při plné rychlosti. A to ani omylem. StarMade chyby neodpouští. :dead:
    • Zábavné Zábavné x 6
  13. Huee

Huee Registered

Odpouští, můžeš si loď uložit do katalogu a potom ti ji v každém shopu bez problémů postaví znovu za cenu materiálu ;-)
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  14. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Uch, to jsem netušil, díky za radu. Asi je pozdě, když ta loď teď putuje několik tisícovek kilometrů ode mě, že? :D
    • Zábavné Zábavné x 1
  15. Huee

Huee Registered

Lodě postupně samovolně zpomalují, takže nějak moc daleko doletět nemohla... Zkus otevřít navigaci (klávesa N) a podívat se, jestli ji tam neuvidíš. Kliknutím na něco v navigaci se ti to zobrazí jako bílý kosočtverec i normálně ve světě.
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  16. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

-- Opraveno --
    Ta lodka sama zastavila cca po 100 386 metrech. Nemel by byt problem ji najit.

Co se tyce katalogu, s tim opatrne. Kdyz do nej das nejakou lepsi lod, poridej si ji pirati. :)
    • Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  17. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Samozřejmě se občas stane, že vám uletí loďka, ale to jí můžete dohonit...
    Horší je, když si na nějaké planetce pokojně těžíte kaktusy (velmi drahé kaktusy) a nějací blázni vás mezitím bombardují z vesmíru... pokusil jsem se z planety odvalit, ale zničili mi motory a zbraně. Nezbývalo nic jiného než výstup z lodi a sebevražda, prostě úžasná hra :)
    • Zábavné Zábavné x 1
  18. Rick

Rick Moderátor

Po chvíle hrania som sa dozvedel, že útočiť na pirátov bez štítu sa neoplatí :D

Before:[​IMG]

After:[​IMG]

Áno viem že to vyzerá ako plechovka.
    • Zábavné Zábavné x 4
  19. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Ta "after" se mi libi vic. :D
  20. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Super, díky za ukázku :D Škoda, že jsem neznal navigaci, od lodi jsem se vydal asi opačným směrem. Už jsem ji jednoduše nenašel. Řekl jsem si, nevadí, pořídím si novou.
    K mé smůle jsem jen tak ze zvědavosti párkrát vystřelil do shopu. Co se nestalo, přifařila si to ke mně nějaká letka a mojí loďku rozstřílela :( Začátky jsou těžké, aspoň pro mě. Ale neskutečně mě to baví. Můžu jedině doporučit :headphone: To překvapení mometu je opravdu jedinečné.

Můžu se zeptat o jakých štítech se tu mluví? Když do toho nepřítel vystřelí, spotřebuje to jen část energie? Nepoškodí to přímo trup?

Sdílej tuto stránku