1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Soupis neaktivních projektů

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Illighair 19. října 2013.

1. leumas__

leumas__ Registered

Ok jak přijdu ze školy tak to založím.

Sent from my GSmart Sierra S1 using Tapatalk
  2. Zefram_Cochrane

Zefram_Cochrane VIP

Nabízím k převzetí projekt Artefakt Konce. U mě už se konce nedočká. Zaměřením je to stavba zasvěcená Bratrstvu Konce a obsahující šokující evidenci o existenci draka. A tím myslím toho původního, ne ty dráčata z Endu :D

Umístění je tak utajené, že jsem ho úspěšně tajil rok i sám před sebou. Portál neexistuje (doporučuju to tak nechat), vstup je na dně kráterského moře na souřadnicích -907; 1976.

Zbývá dodělat hlavně strop a stěny (eventuelně nahodit kešku). O schválení projektu jsem nikdy nežádal, je starý skoro jako mapa sama, malý a na dně moře.

Jestli má někdo zájem, ať si ho bez ptaní převezme a prohlásí za svůj.

2014-03-05_18.55.59.png

2014-03-05_18.56.17.png
    • Líbí Líbí x 9
    • Informativní Informativní x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  3. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Rád bych požádal někoho schopného, kdo by převzal Jantar. The sweet se tu už neobjevil. S Jantarem mám jisté plány, ovšem nechci ho vést já. Proto žádám někoho schopného, kdo by tuto pro mě sousední vesnici převzal a nejen ji dokončil, ale aby se o ni staral a vyřizoval vše okolo ní jakožto opravdový starosta. A tím myslím i založení plnohodnotného článku na fórum o této vesnici, aby se lidi taky mohli něco dozvědět. Také vystavění zastávky metra reloaded. ;-) Uvítal bych, kdyby tato mrtvá sousední vesnička alespoň ožila. Od doby, co jsem se přihlásil na server, jsem tam nezahlédl nikoho. Já sám jsem tam byl pouze třikrát.
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  4. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Já bych moc ráda tuto vesnici převzala. Ale urcite tam ma nekdo veci, spousta uzamcenych truhel atd., takze pokud by mi nektery z moderatoru pomohl zamcene predmety odklidit jsem pro :D
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  5. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Ani nevíš, jak moc se mi ulevilo, že se přihlásil někdo schopný. Zvlášť ty. Díky!
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  6. Plenca

Plenca Registered

Ahoj, snad jsem zvolil dobré vlákno. :D Včera při cestě na dostihy jsem zabloudil sem. TADY Místo se mi hodně líbí a to hlavně svou polohou a terénem. Už delší dobu koketuji o stavbě nového a mnohem hezčího kláštera. Tentokráte i s vlastním liturgií. A toto místo se mi velice líbí. Tudíž bych chtěl zjistit, zda tam někdo něco plánuje dělat. Terén je srovnán a je poset bednami s bordelem. Podzemí je několik komůrek s dalším bordelem a sklady.
    A to i známějších hráčů. Prosím, abyste se mi k tomu vyjádřili. Je li to volné, zažádám o projekt. ;)
    • Líbí Líbí x 1
  7. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Rád bych prosil o vyškrtnutí Jantaru ze seznamu neaktivních projektů. (ano, illighar tu už nehraje, ale nějaký mod by to mohl zeditovat. ;) ) Momentálně s Arkarianasou pracujeme na nových domech.
    Přidávám pár screenů z Jantaru nafocených dnes ráno. :)

2014-10-02_13.19.39.png

2014-10-02_13.19.56.png

2014-10-02_13.20.07.png
    • Líbí Líbí x 1
    • Informativní Informativní x 1

Sdílej tuto stránku