1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Soupis neaktivních projektů

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Illighair 19. října 2013.

1. Illighair

Illighair Registered

Sám už mě na to upozornil, jenom jsem to neupravil, díky :)
    • Líbí Líbí x 1
  2. Plenca

Plenca Registered

Konečně se tam na tom opuštěném hradě něco děje. :D Jeho základy jsou starší než základy kláštera. Doufám, že tentokráte ta stavba už dosáhne dokončení.
  3. Roman71

Roman71 Registered

Já bych strašně rád v městě pokračoval ale čas je proti mě :( Jinak město je schopné normálního fungování, chybí jen dozakrýt iron trapku, dodělat nějaký detaily na veřejných budovách a pak už jen nabírat obyvatele aby se město rozrůstalo a mohlo dobře fungovat :)

Jinak, pokud by se našel někdo ochotný, spolehlivý a na serveru zkušený hráč, který by chtěl pokračoval v budování Cubelandu tak ať mě kontaktuje do zprávy tady na fóru a pokud by o to vážně stál, tak by jsme probrali více věcí okolo toho :)
    • Informativní Informativní x 1
  4. Matyz_

Matyz_ Registered

Přidal bych ještě vesnici Tatarov... dynmap
    Rád bych se tohoto projektu ujal, ale nevím kde o to mám požádat...
    Poslední úprava: 21. listopadu 2013
  5. Vergis

Vergis Celebrita

Prostě napiš do jejího vlákna a probereme to. :)
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  6. Illighair

Illighair Registered

No tak jelikož se vesničká chystá být aktivní, tak ji tam zatím připisovat nebudu :)
  7. metys

metys Registered

Uff... jsem rád že jsem se tam nedočetl o mojí HungerGames aréně. :D Protože, na té stále pracuji... i když to není vidět. :D Jen je málo lidu... a práce v jednom jde pomalu. :/
    • Zábavné Zábavné x 2
  8. Illighair

Illighair Registered

Přidáno Port Aklew.
  9. LlittleLlama

LlittleLlama Registered

Ahoj, chtěl bych sem přiepět svým městem.
    Jmenuje se Saqqara, nalézá se na jedné z největších pouští na serveru, a řekl bych, že má slušný základ. Zde je zakládající vlákno s motivací, a tak dále. Mrzí mě, že jsem to nedostavěl, ale na majnu jsem nebyl asi od října, a nějak mě to vůbec nemrzí. Trošku víc jsem ze svého života vypustil PC hry, a tak, ale na druhou stranu mi přijde škoda nechat město v troskách nedostavěné. Proto bych tímto chtěl požádat kohokoliv, kdo by se toho ujal. Samozřejmě by po mně "zdědil" ne zrovna malé jmění a sklady na stavbu. Řekl bych nějakému modovi, aby Vám odemkl všechny chestky.
    Ještě jednou říkám, byl bych moc rád, kdyby se toho někdo SPOLEHLIVÝ ujal. Už úplně vidím jak se všichni hrnou jen kvůli přenechanému majetku, ale město nic.

Díky, MaláLama.

EDIT pro Illiho, není to městečko, ale Faraonská metropole. Jen nedostavěná, kdybys ji viděl v reálu, městečko bys tomu nikdy neřekl. :)

EDIT II. : Opět jsem se do toho za masivní pomoci hráče @Gamont pustil.
    Poslední úprava: 17. prosince 2013
    • Informativní Informativní x 4
    • Líbí Líbí x 1
  10. Illighair

Illighair Registered

Added.
  11. Tobacc

Tobacc Registered

Rad bych se toho ujal. Ne kvůli majetku, ale kvůli stavbě samotne.
  12. Illighair

Illighair Registered

Domluvte se s moderátory, tohle už dále řešit nemůžu. Později dám Saqqaru pryč.
  13. LlittleLlama

LlittleLlama Registered

Saqqara přenechána hráčí @Tobacc. Přeji hodně štěstí a zdaru, Illiho prosím o vymazání Saqqary.
    EDIT: Bude spoluprcovat i @GamontCZ, to, že si řekl později ho nijak "nesnižuje", nebo jak to říct. :D
    Poslední úprava: 16. prosince 2013
  14. DorQuendi

DorQuendi Terraformátor

Poslední úprava: 17. prosince 2013
    • Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  15. Fido999 je jen jeden

Fido999 je jen jeden Registered

Zdravím, procházel jsem se po osadě Kolos a zaujalo mě to tam. Žádnej vlastní projekt momentálně nemám a podle toho co jsem se dočetl tak Kolos leží ladem už dlouho. Klidně bych se osady ujal, pokusil se ji nějak zrenovovat, dostat tam nějaký lidi a oživit ji, protože místo je to docela pěkné. Když jsem osadou procházel tak asi největší problém na který jsem narazil je to, že drtivá většina zástavby jsou osobní domky hráčů, kteří jsou většinou zcela neaktivní. To bude asi důvod proč se osady zatím nikdo neujal, protože co s tím? Asi by se museli přestavět a udělat z nich nějaké veřejné stavby nebo tam dostat třeba nějaký aktivní majitele. Jinak je tam rozvedenej docela roztomilej systém osvětlení, redstone pod zemí je ale přetrhaný, takže nesvítí a nahrazují ho náhodně rozmístěné louče, navíc lampy pokrývají jen část osady. Celej systém cest by se musel předělat, spolu s osvětlením. V osadě je spousta komických stavbiček, jako třeba malý domeček s enchanting table bez knihoven (úplně na nic) nebo mini automatická farma na sugar cane s redstone obvody přímo na povrchu. Mostík k pyramidě (farma na inkoust) mi přijde celkem odbytý, a na jeho druhé straně najedenou začíná úplně jiný desing cest. Prostě je tam docela nepořádek. Samozřejmě by ale asi bylo nejdůležitější, aby se našli lidi co by tam měli zájem stavět.
    • Líbí Líbí x 3
  16. Illighair

Illighair Registered

Já sám ti toto nedovolím, jak už bylo zmíněno, toto slouží jen jako informační vlákno. Domluv se s moderátory buď zde nebo v novém topicu.
  17. Tweety

Tweety Registered

Bylinkov klidně srovnám se zemí. Ten projekt mě absolutně nebavil (líbilo se mi to do té doby, než se to muselo stavět).
    v průmyslové zóně jsem dostavěl 2 jeřáby, ať to vypadá trochu jako dostavěné, už tam tomu prakticky nic nechybí (4. věž byla ještě v plánu, ale stavět to nehodlám)
  18. leumas__

leumas__ Registered

19. Illighair

Illighair Registered

Pokud to je tak dlouho, spíše se zeptej moderátorů v novém topicu. Samotná vesnička vypadá fakt pěkně, dostavit hradby, doladit pár detailů a mohlo by to být o to hezčí :)
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  20. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

Mohl by jsid tu aj připsat vesnici Marcuso De Janiero, slušnou dobu se tam ani kamen nepohnul...

Sdílej tuto stránku