1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Projekt Sochy módů

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil vitkovec 08. března 2017.

1. vitkovec

vitkovec Registered

Napadlo mě vytvořit soch módů, protože si to podle mě zaslouží, dal bych přednost sochám aktivnějších módů (Webess,WincheaterCZ) + samozřejmě sochu DWIho potom bych přidělal sochy méně aktivních módů (Rejnock,Jméno8,vergis,Sognus jiné neznám) každá by mohla držet jinou věc/mód věc kompas/krumpáč/meč/diamant/steak/apodop. nevím co by mohl držet DWI, ale snad na něco přijdu.
    Prosím o schválení
    • Zábavné Zábavné x 3
  2. Laranto

Laranto Lrrr

• Souhlasím Souhlasím x 1
  3. scor78

scor78 Registered

Hlavně ať na nikoho nezapomeneš, jinak ti to horolezectví zhořkne. :D A teď vážně... sochy nejsou špatné, ať jsou to mobové nebo modové, ostatně na mapě někde už něco podobného je a nevypadá to zle.
  4. vitkovec

vitkovec Registered

na mapě někde už něco podobného je (to měla být citace od @scor78 nevim jak se to dělá)
    můžeš mi napsat kde prosím
    budou z vlny a clay zakže jestli má někdo hodně přivítam
    P.S: začal jsem stavět v creativu weba už chybí jen hlava teď budou jarňáky takže stavět dřív stejně nezačnu a je někde seznam všech módů?
  5. rejnock

rejnock zlá paryba

Mno, toto vlákno mě pobavilo tak že musím reagovat. Líbí se mě ta idea, navíc se bude stavět něco méně obvyklého zdejších map. Ale jak přesně napsal @Laranto tak je třeba dodržet správný postup jako pro každý jiný projekt. Ale pokud to bude pěkné, tak proč ne :)
  6. Termiter

Termiter Modelátor

Budou se stavět i v současnosti hrající bývalí moderátoři?
    • Líbí Líbí x 3
  7. scor78

scor78 Registered

Tady: http://map.majncraft.cz/?worldname=novus&mapname=surface&zoom=6&x=-1099&y=64&z=-2069 Kdyby jsi se domluvil s autorem těch soch co už stojí a stavěl ty své třeba pod tou horou (nebo rozšířil tu horu), nebylo by to asi špatný.

edit: nechápu čím sem pobavil, ale asi mi zas něco nedochází. Radši se ani neptám co, ať si nepokazím dnešní den. :D @vitkovec: Citovat na forku je lehké -> tlačítko "Odpovědět" Seznam modů je tady někde na forku (snad tam ještě jsou i ti, kteří už skončili) a jejich skiny lze najít např. tady: https://www.needcoolshoes.com/
    Poslední úprava: 09. března 2017
    • Zábavné Zábavné x 2
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  8. vitkovec

vitkovec Registered

První se 100% budou stavět současní moderátoři místo ještě vybraný nemám, ale k tamťem je moc dávat nechci přece jen jsou to módové né zombíci . zadalší příští týdem mam jarňámky a odjíždím od PC budu z mobilu čekovat forum, ale nebudu hrát.
    P.S. mam hotový tělo weba (hlavu ještě ne) a bude do zítra 6:00 nejspíš hotová (v creativu)
  9. vitkovec

vitkovec Registered

Webess (zatim bez rukou) prosim móda @Webess jestli je se svou sochou zatim spokojen (ta hlava to jsou tak nevhodné barvy na sochu :D)

Přiložené soubory:

• Zábavné Zábavné x 5
  10. TheZoonder

TheZoonder Registered

A udělat ji proporčně správně a s rukama by nešlo? :D
  11. vitkovec

vitkovec Registered

šlo, ale ptal jsem se ho co chce do ruky to 1. a za 2. proporčně správňe to je nebo co neni podle tebe?
  12. TheZoonder

TheZoonder Registered

Hlava je 8x9 místo 8x8, tělo je o čtyři bloky širší, ale na výšku si ho nezvětšil. A co se týče barev, tak děláš hnědé boty místo šedivých, jiné vlasy a nepoužíváš žádné textury (black wool, clay, coal block, vyjdou nové barevné bloky btw) atd.
  13. funnel66

funnel66 Bagr

Já nevím, mě osobně se myšlenka soch moderátorů docela příčí. Vždy to ve mě vyvolává neblahé vzpomínky na warez servery, kde se stavěli sochy Adminů/Správců/... a vytvářelo to jakousi modlu a nadřazenost nad normálními lidmi. Navíc sochy byly často buď nevkusné nebo obří, většinou oboje dohromady...
    • Souhlasím Souhlasím x 13
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  14. vitkovec

vitkovec Registered

Asi s tebou musim souhlasit. Todle neni warez server a je tu větší vyrovnanost ukončuji projekt
    • Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku